Sezon 2023/2024

9 - 0

KS WARMIA Grajewo — DĄB Dąbrowa Białostocka

0 - 3

KS Śniadowo — PROMIEŃ Mońki

2 - 7

KS Grabówka — WISSA Szczuczyn

1 - 4

HETMAN Tykocin — RUCH Wysokie Mazowieckie

0 - 2

MOSP Białystok — WIGRY Suwałki

4 - 3

SPARTA 1951 Szepietowo — KS Michałowo

0 - 3

KRYPNIANKA Krypno — KS Wasilków

4 - 1

ORLĘTA Czyżew — CRESOVIA Siemiatycze

2 - 1

TUR Bielsk Podlaski — CZARNI Czarna Białostocka

4 - 2

KS Michałowo — PROMIEŃ Mońki

1 - 1

SPARTA 1951 Szepietowo — MOSP Białystok

5 - 1

KS Wasilków — KS Śniadowo

2 - 0

RUCH Wysokie Mazowieckie — KS WARMIA Grajewo

1 - 2

CRESOVIA Siemiatycze — TUR Bielsk Podlaski

2 - 3

DĄB Dąbrowa Białostocka — KRYPNIANKA Krypno

5 - 0

CZARNI Czarna Białostocka — HETMAN Tykocin

4 - 1

WISSA Szczuczyn — ORLĘTA Czyżew

5 - 0

WIGRY Suwałki — KS Grabówka

3 - 1

MOSP Białystok — KS Michałowo

6 - 0

KS WARMIA Grajewo — CZARNI Czarna Białostocka

0 - 3

KRYPNIANKA Krypno — RUCH Wysokie Mazowieckie

2 - 1

KS Śniadowo — DĄB Dąbrowa Białostocka

1 - 3

TUR Bielsk Podlaski — WISSA Szczuczyn

0 - 4

ORLĘTA Czyżew — WIGRY Suwałki

0 - 3

PROMIEŃ Mońki — KS Wasilków

0 - 1

KS Grabówka — SPARTA 1951 Szepietowo

0 - 2

HETMAN Tykocin — CRESOVIA Siemiatycze

1 - 4

DĄB Dąbrowa Białostocka — PROMIEŃ Mońki

3 - 1

MOSP Białystok — KS Grabówka

0 - 12

CRESOVIA Siemiatycze — KS WARMIA Grajewo

1 - 6

KS Michałowo — KS Wasilków

0 - 1

CZARNI Czarna Białostocka — KRYPNIANKA Krypno

0 - 0

SPARTA 1951 Szepietowo — ORLĘTA Czyżew

1 - 4

RUCH Wysokie Mazowieckie — KS Śniadowo

1 - 4

HETMAN Tykocin — WISSA Szczuczyn

4 - 1

KS WARMIA Grajewo — WISSA Szczuczyn

4 - 0

KS Wasilków — DĄB Dąbrowa Białostocka

3 - 2

ORLĘTA Czyżew — MOSP Białystok

2 - 2

PROMIEŃ Mońki — RUCH Wysokie Mazowieckie

0 - 3

KS Grabówka — KS Michałowo

3 - 0

TUR Bielsk Podlaski — SPARTA 1951 Szepietowo

1 - 8

HETMAN Tykocin — WIGRY Suwałki

1 - 0

KRYPNIANKA Krypno — CRESOVIA Siemiatycze

0 - 2

MOSP Białystok — TUR Bielsk Podlaski

2 - 1

SPARTA 1951 Szepietowo — HETMAN Tykocin

0 - 0

WISSA Szczuczyn — KRYPNIANKA Krypno

1 - 0

KS Wasilków — RUCH Wysokie Mazowieckie

1 - 5

CRESOVIA Siemiatycze — KS Śniadowo

0 - 2

CZARNI Czarna Białostocka — PROMIEŃ Mońki

2 - 2

WIGRY Suwałki — KS WARMIA Grajewo

4 - 0

KS Michałowo — DĄB Dąbrowa Białostocka

1 - 1

KS Grabówka — ORLĘTA Czyżew

4 - 0

TUR Bielsk Podlaski — KS Grabówka

5 - 0

KS Wasilków — CZARNI Czarna Białostocka

4 - 0

KS WARMIA Grajewo — SPARTA 1951 Szepietowo

3 - 3

HETMAN Tykocin — MOSP Białystok

1 - 2

KRYPNIANKA Krypno — WIGRY Suwałki

0 - 2

DĄB Dąbrowa Białostocka — RUCH Wysokie Mazowieckie

0 - 5

ORLĘTA Czyżew — KS Michałowo

6 - 3

PROMIEŃ Mońki — CRESOVIA Siemiatycze

0 - 4

KS Śniadowo — WISSA Szczuczyn

1 - 4

ORLĘTA Czyżew — TUR Bielsk Podlaski

4 - 2

SPARTA 1951 Szepietowo — KRYPNIANKA Krypno

4 - 2

PROMIEŃ Mońki — WISSA Szczuczyn

1 - 2

MOSP Białystok — KS WARMIA Grajewo

0 - 7

CRESOVIA Siemiatycze — KS Wasilków

1 - 2

KS Grabówka — HETMAN Tykocin

1 - 3

KS Michałowo — RUCH Wysokie Mazowieckie

1 - 1

CZARNI Czarna Białostocka — DĄB Dąbrowa Białostocka

5 - 2

WIGRY Suwałki — KS Śniadowo

0 - 5

CZARNI Czarna Białostocka — RUCH Wysokie Mazowieckie

4 - 2

KRYPNIANKA Krypno — MOSP Białystok

3 - 6

HETMAN Tykocin — ORLĘTA Czyżew

4 - 1

KS WARMIA Grajewo — KS Grabówka

2 - 6

PROMIEŃ Mońki — WIGRY Suwałki

1 - 1

TUR Bielsk Podlaski — KS Michałowo

3 - 1

DĄB Dąbrowa Białostocka — CRESOVIA Siemiatycze

2 - 0

KS Śniadowo — SPARTA 1951 Szepietowo

4 - 0

KS Wasilków — WISSA Szczuczyn

0 - 5

CRESOVIA Siemiatycze — RUCH Wysokie Mazowieckie

3 - 1

MOSP Białystok — KS Śniadowo

3 - 0

TUR Bielsk Podlaski — HETMAN Tykocin

1 - 1

DĄB Dąbrowa Białostocka — WISSA Szczuczyn

5 - 5

WIGRY Suwałki — KS Wasilków

0 - 0

KS Grabówka — KRYPNIANKA Krypno

4 - 1

KS Michałowo — CZARNI Czarna Białostocka

3 - 4

ORLĘTA Czyżew — KS WARMIA Grajewo

1 - 0

SPARTA 1951 Szepietowo — PROMIEŃ Mońki

1 - 1

CZARNI Czarna Białostocka — WISSA Szczuczyn

3 - 0

PROMIEŃ Mońki — MOSP Białystok

5 - 2

KS Wasilków — SPARTA 1951 Szepietowo

1 - 1

KS WARMIA Grajewo — TUR Bielsk Podlaski

0 - 1

HETMAN Tykocin — KS Michałowo

1 - 5

DĄB Dąbrowa Białostocka — WIGRY Suwałki

1 - 2

RUCH Wysokie Mazowieckie — WISSA Szczuczyn

5 - 2

KRYPNIANKA Krypno — ORLĘTA Czyżew

3 - 1

CZARNI Czarna Białostocka — CRESOVIA Siemiatycze

3 - 2

KS Śniadowo — KS Grabówka

1 - 7

MOSP Białystok — KS Wasilków

1 - 2

KS Grabówka — PROMIEŃ Mońki

0 - 0

TUR Bielsk Podlaski — KRYPNIANKA Krypno

2 - 4

HETMAN Tykocin — KS WARMIA Grajewo

4 - 1

WIGRY Suwałki — RUCH Wysokie Mazowieckie

4 - 3

KS Michałowo — CRESOVIA Siemiatycze

2 - 1

ORLĘTA Czyżew — KS Śniadowo

3 - 0

SPARTA 1951 Szepietowo — DĄB Dąbrowa Białostocka

1 - 1

DĄB Dąbrowa Białostocka — MOSP Białystok

6 - 0

KS Wasilków — KS Grabówka

2 - 1

PROMIEŃ Mońki — ORLĘTA Czyżew

3 - 0

KRYPNIANKA Krypno — HETMAN Tykocin

0 - 2

CRESOVIA Siemiatycze — WISSA Szczuczyn

0 - 1

KS WARMIA Grajewo — KS Michałowo

1 - 2

CZARNI Czarna Białostocka — WIGRY Suwałki

2 - 0

RUCH Wysokie Mazowieckie — SPARTA 1951 Szepietowo

1 - 2

KS Śniadowo — TUR Bielsk Podlaski

6 - 1

WIGRY Suwałki — TUR Bielsk Podlaski

1 - 4

MOSP Białystok — RUCH Wysokie Mazowieckie

3 - 1

TUR Bielsk Podlaski — PROMIEŃ Mońki

1 - 2

KS Grabówka — DĄB Dąbrowa Białostocka

2 - 1

SPARTA 1951 Szepietowo — CZARNI Czarna Białostocka

1 - 1

KS WARMIA Grajewo — KRYPNIANKA Krypno

2 - 3

HETMAN Tykocin — KS Śniadowo

3 - 0

WIGRY Suwałki — WISSA Szczuczyn

3 - 4

KS Michałowo — WISSA Szczuczyn

5 - 3

KRYPNIANKA Krypno — KS Michałowo

4 - 0

KS Wasilków — TUR Bielsk Podlaski

1 - 2

PROMIEŃ Mońki — HETMAN Tykocin

3 - 2

RUCH Wysokie Mazowieckie — KS Grabówka

0 - 6

CRESOVIA Siemiatycze — SPARTA 1951 Szepietowo

2 - 2

WISSA Szczuczyn — WIGRY Suwałki

3 - 1

DĄB Dąbrowa Białostocka — ORLĘTA Czyżew

0 - 3

KS Śniadowo — KS WARMIA Grajewo

1 - 1

CZARNI Czarna Białostocka — MOSP Białystok

4 - 0

TUR Bielsk Podlaski — DĄB Dąbrowa Białostocka

4 - 0

KS WARMIA Grajewo — PROMIEŃ Mońki

1 - 0

MOSP Białystok — CRESOVIA Siemiatycze

1 - 1

KS Grabówka — CZARNI Czarna Białostocka

0 - 4

KS Michałowo — WIGRY Suwałki

0 - 3

KRYPNIANKA Krypno — KS Śniadowo

3 - 7

ORLĘTA Czyżew — RUCH Wysokie Mazowieckie

1 - 3

SPARTA 1951 Szepietowo — WISSA Szczuczyn

1 - 3

HETMAN Tykocin — KS Wasilków

3 - 3

ORLĘTA Czyżew — KS Wasilków

3 - 0

RUCH Wysokie Mazowieckie — TUR Bielsk Podlaski

8 - 2

WIGRY Suwałki — SPARTA 1951 Szepietowo

3 - 2

KS Wasilków — KS WARMIA Grajewo

3 - 1

PROMIEŃ Mońki — KRYPNIANKA Krypno

1 - 3

CRESOVIA Siemiatycze — KS Grabówka

1 - 2

WISSA Szczuczyn — MOSP Białystok

1 - 1

KS Śniadowo — KS Michałowo

2 - 3

CZARNI Czarna Białostocka — ORLĘTA Czyżew

0 - 0

DĄB Dąbrowa Białostocka — HETMAN Tykocin

1 - 4

KS Śniadowo — CZARNI Czarna Białostocka

1 - 2

CRESOVIA Siemiatycze — ORLĘTA Czyżew

5 - 0

WIGRY Suwałki — MOSP Białystok

1 - 1

KS Grabówka — WISSA Szczuczyn

0 - 3

DĄB Dąbrowa Białostocka — KS WARMIA Grajewo

4 - 1

RUCH Wysokie Mazowieckie — HETMAN Tykocin

3 - 1

KS Michałowo — SPARTA 1951 Szepietowo

1 - 4

PROMIEŃ Mońki — KS Śniadowo

0 - 1

CZARNI Czarna Białostocka — TUR Bielsk Podlaski

8 - 0

KS Wasilków — KRYPNIANKA Krypno

3 - 0

MOSP Białystok — SPARTA 1951 Szepietowo

1 - 2

KS WARMIA Grajewo — RUCH Wysokie Mazowieckie

2 - 1

HETMAN Tykocin — CZARNI Czarna Białostocka

1 - 3

KS Grabówka — WIGRY Suwałki

0 - 3

KS Śniadowo — KS Wasilków

4 - 2

ORLĘTA Czyżew — WISSA Szczuczyn

2 - 2

KRYPNIANKA Krypno — DĄB Dąbrowa Białostocka

3 - 0

TUR Bielsk Podlaski — CRESOVIA Siemiatycze

1 - 1

PROMIEŃ Mońki — KS Michałowo

6 - 0

KS Wasilków — PROMIEŃ Mońki

1 - 2

KS Michałowo — MOSP Białystok

2 - 4

CRESOVIA Siemiatycze — HETMAN Tykocin

4 - 2

DĄB Dąbrowa Białostocka — KS Śniadowo

0 - 2

CZARNI Czarna Białostocka — KS WARMIA Grajewo

11 - 1

WIGRY Suwałki — ORLĘTA Czyżew

5 - 2

RUCH Wysokie Mazowieckie — KRYPNIANKA Krypno

0 - 1

SPARTA 1951 Szepietowo — KS Grabówka

1 - 3

WISSA Szczuczyn — TUR Bielsk Podlaski

5 - 2

RUCH Wysokie Mazowieckie — KS Śniadowo

1 - 0

PROMIEŃ Mońki — DĄB Dąbrowa Białostocka

6 - 0

KS Wasilków — KS Michałowo

4 - 1

MOSP Białystok — KS Grabówka

1 - 3

WISSA Szczuczyn — HETMAN Tykocin

1 - 3

TUR Bielsk Podlaski — WIGRY Suwałki

3 - 2

KS WARMIA Grajewo — CRESOVIA Siemiatycze

3 - 1

ORLĘTA Czyżew — SPARTA 1951 Szepietowo

1 - 1

KRYPNIANKA Krypno — CZARNI Czarna Białostocka

0 - 2

CRESOVIA Siemiatycze — KRYPNIANKA Krypno

4 - 2

RUCH Wysokie Mazowieckie — PROMIEŃ Mońki

5 - 0

WIGRY Suwałki — HETMAN Tykocin

2 - 0

MOSP Białystok — ORLĘTA Czyżew

1 - 2

DĄB Dąbrowa Białostocka — KS Wasilków

0 - 0

SPARTA 1951 Szepietowo — TUR Bielsk Podlaski

2 - 1

CZARNI Czarna Białostocka — KS Śniadowo

0 - 5

WISSA Szczuczyn — KS WARMIA Grajewo

1 - 1

RUCH Wysokie Mazowieckie — KS Wasilków

2 - 1

KS WARMIA Grajewo — WIGRY Suwałki

3 - 2

WISSA Szczuczyn — KRYPNIANKA Krypno

0 - 1

TUR Bielsk Podlaski — MOSP Białystok

2 - 2

ORLĘTA Czyżew — KS Grabówka

3 - 2

HETMAN Tykocin — SPARTA 1951 Szepietowo

0 - 0

PROMIEŃ Mońki — CZARNI Czarna Białostocka

3 - 5

DĄB Dąbrowa Białostocka — KS Michałowo

6 - 0

KS Śniadowo — CRESOVIA Siemiatycze

3 - 1

CRESOVIA Siemiatycze — PROMIEŃ Mońki

3 - 3

MOSP Białystok — HETMAN Tykocin

1 - 1

WISSA Szczuczyn — KS Śniadowo

2 - 4

KS Michałowo — ORLĘTA Czyżew

1 - 3

SPARTA 1951 Szepietowo — KS WARMIA Grajewo

0 - 5

CZARNI Czarna Białostocka — KS Wasilków

1 - 1

KS Grabówka — TUR Bielsk Podlaski

2 - 1

RUCH Wysokie Mazowieckie — DĄB Dąbrowa Białostocka

4 - 0

WIGRY Suwałki — KRYPNIANKA Krypno

2 - 3

DĄB Dąbrowa Białostocka — CZARNI Czarna Białostocka

2 - 1

KS Wasilków — CRESOVIA Siemiatycze

2 - 2

HETMAN Tykocin — KS Grabówka

5 - 4

TUR Bielsk Podlaski — ORLĘTA Czyżew

4 - 3

KS WARMIA Grajewo — MOSP Białystok

1 - 2

KRYPNIANKA Krypno — SPARTA 1951 Szepietowo

4 - 3

RUCH Wysokie Mazowieckie — KS Michałowo

2 - 1

WISSA Szczuczyn — PROMIEŃ Mońki

1 - 6

KS Śniadowo — WIGRY Suwałki

4 - 2

CRESOVIA Siemiatycze — DĄB Dąbrowa Białostocka

0 - 0

MOSP Białystok — KRYPNIANKA Krypno

0 - 3

SPARTA 1951 Szepietowo — KS Śniadowo

4 - 2

KS Michałowo — TUR Bielsk Podlaski

2 - 0

RUCH Wysokie Mazowieckie — CZARNI Czarna Białostocka

5 - 3

KS Grabówka — KS WARMIA Grajewo

7 - 1

WIGRY Suwałki — PROMIEŃ Mońki

0 - 5

WISSA Szczuczyn — KS Wasilków

0 - 1

ORLĘTA Czyżew — HETMAN Tykocin

2 - 0

KRYPNIANKA Krypno — KS Grabówka

2 - 0

PROMIEŃ Mońki — SPARTA 1951 Szepietowo

0 - 5

HETMAN Tykocin — TUR Bielsk Podlaski

0 - 0

CZARNI Czarna Białostocka — KS Michałowo

7 - 2

RUCH Wysokie Mazowieckie — CRESOVIA Siemiatycze

4 - 0

KS WARMIA Grajewo — ORLĘTA Czyżew

2 - 5

KS Śniadowo — MOSP Białystok

1 - 3

KS Wasilków — WIGRY Suwałki

2 - 2

WISSA Szczuczyn — DĄB Dąbrowa Białostocka

2 - 0

ORLĘTA Czyżew — KRYPNIANKA Krypno

7 - 0

WIGRY Suwałki — DĄB Dąbrowa Białostocka

3 - 2

MOSP Białystok — PROMIEŃ Mońki

0 - 3

WISSA Szczuczyn — RUCH Wysokie Mazowieckie

5 - 0

KS Michałowo — HETMAN Tykocin

2 - 1

CRESOVIA Siemiatycze — CZARNI Czarna Białostocka

0 - 1

SPARTA 1951 Szepietowo — KS Wasilków

1 - 2

TUR Bielsk Podlaski — KS WARMIA Grajewo

4 - 0

KS Grabówka — KS Śniadowo

0 - 3

KS Michałowo — KS Grabówka

2 - 0

KS Wasilków — MOSP Białystok

6 - 2

KS WARMIA Grajewo — HETMAN Tykocin

0 - 2

RUCH Wysokie Mazowieckie — WIGRY Suwałki

2 - 2

PROMIEŃ Mońki — KS Grabówka

1 - 3

DĄB Dąbrowa Białostocka — SPARTA 1951 Szepietowo

1 - 3

WISSA Szczuczyn — CZARNI Czarna Białostocka

4 - 2

CRESOVIA Siemiatycze — KS Michałowo

4 - 1

KRYPNIANKA Krypno — TUR Bielsk Podlaski

1 - 1

KS Śniadowo — ORLĘTA Czyżew

5 - 0

MOSP Białystok — DĄB Dąbrowa Białostocka

2 - 2

ORLĘTA Czyżew — PROMIEŃ Mońki

4 - 2

WISSA Szczuczyn — CRESOVIA Siemiatycze

13 - 0

WIGRY Suwałki — CZARNI Czarna Białostocka

1 - 1

TUR Bielsk Podlaski — KS Śniadowo

0 - 1

KS Michałowo — KS WARMIA Grajewo

1 - 3

KS Grabówka — KS Wasilków

0 - 0

HETMAN Tykocin — KRYPNIANKA Krypno

0 - 2

SPARTA 1951 Szepietowo — RUCH Wysokie Mazowieckie

1 - 3

CZARNI Czarna Białostocka — SPARTA 1951 Szepietowo

0 - 5

CRESOVIA Siemiatycze — WIGRY Suwałki

3 - 1

KS Wasilków — ORLĘTA Czyżew

2 - 3

DĄB Dąbrowa Białostocka — KS Grabówka

2 - 1

WISSA Szczuczyn — KS Michałowo

5 - 3

KS Śniadowo — HETMAN Tykocin

3 - 1

RUCH Wysokie Mazowieckie — MOSP Białystok

2 - 2

KRYPNIANKA Krypno — KS WARMIA Grajewo

0 - 0

PROMIEŃ Mońki — TUR Bielsk Podlaski

3 - 1

MOSP Białystok — CZARNI Czarna Białostocka

2 - 0

KS WARMIA Grajewo — KS Śniadowo

5 - 1

KS Michałowo — KRYPNIANKA Krypno

3 - 2

HETMAN Tykocin — PROMIEŃ Mońki

1 - 2

TUR Bielsk Podlaski — KS Wasilków

2 - 3

SPARTA 1951 Szepietowo — CRESOVIA Siemiatycze

4 - 2

KS Grabówka — RUCH Wysokie Mazowieckie

6 - 0

ORLĘTA Czyżew — DĄB Dąbrowa Białostocka

5 - 0

WIGRY Suwałki — WISSA Szczuczyn

2 - 1

RUCH Wysokie Mazowieckie — ORLĘTA Czyżew

4 - 2

WIGRY Suwałki — KS Michałowo

1 - 3

WISSA Szczuczyn — SPARTA 1951 Szepietowo

2 - 2

CZARNI Czarna Białostocka — KS Grabówka

1 - 1

CRESOVIA Siemiatycze — MOSP Białystok

2 - 3

KS Śniadowo — KRYPNIANKA Krypno

0 - 6

PROMIEŃ Mońki — KS WARMIA Grajewo

3 - 5

DĄB Dąbrowa Białostocka — TUR Bielsk Podlaski

4 - 1

KS Wasilków — HETMAN Tykocin

1 - 1

KS WARMIA Grajewo — KS Wasilków

1 - 1

KRYPNIANKA Krypno — PROMIEŃ Mońki

8 - 0

MOSP Białystok — WISSA Szczuczyn