RUCH Wysokie Mazowieckie — KS WARMIA Grajewo

12 sierpnia, 2023 16:00 IV liga 2023/2024

Dzień dobry! Witamy z Zambrowa, gdzie o 16:00 rozpoczniemy relację tekstową z meczu RUCHU Wysokie Mazowieckie z WARMIĄ Grajewo. Ze względu na remont nawierzchni stadionu naszych rywali gramy dziś na sztucznej nawierzchni obiektu w Zambrowie. Przy dzisiejszym upale aż cisną się na usta słowa, że to powinno być zakazane o tej porze roku…

Znane są już składy obu ekip, które prezentujemy poniżej.

1′ Zaczyna RUCH

3′ Bardzo groźna akcja gospodarzy, dośrodkowanie Brokowskiego i piłkę odbitą od Szybajły łapie Święciński

6′ Pierwszy róg dla RUCHU

7′ Wybiliśmy piłkę

9′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w nasze pole karne niecelnie strzelał Jackiewicz

10′ Brokowski strzela i wybija piłkę Święciński

11′ Drugi róg i groźnie po dośrodkowaniu, ale strzał Grzybowskiego mija naszą bramkę

12′ Bukowski wywalczył róg dla nas

13′ Po dośrodkowaniu obrońca RUCHU wybił na aut

15′ Niecelny strzał Polaka

15′ Było groźnie po dośrodkowaniu Brokowskiego, ale poradziliśmy sobie

18′ Świetna akcja WARMII – Dawid Kalinowski sam na sam z bramkarzem i Rakowiecki nogami wybija na róg!

19′ Po dośrodkowaniu odbił piłkę bramkarz RUCHU

23′ Mocny strzał Gryki obok naszej bramki

26′ Niespodziewane uderzenie Polaka, ale piłka mija bramkę

27′ GOL dla RUCHU! 1:0 Patryk Pasko. Znakomite dośrodkowanie Brokowskiego z lewej strony i Pasko głową wbija piłkę do naszej bramki

30′ Przerwa na nawadnianie zawodników. Początek meczu dla RUCHU, później były dobre minuty WARMII, ale gospodarze wyszli na prowadzenie

32′ Strzał Pasko wybija na róg Święciński

32′ Po dośrodkowaniu faulowany był Edison

35′ Znowu róg dla RUCHU

36′ Wybiliśmy piłkę po dośrodkowaniu

42′ Róg dla WARMII

43′ Krótkie rozegranie i niecelny strzał Dawida Kalinowskiego

44′ Mateusz Kalinowski strzela nad bramką

45′ Rakowiecki łapie piłkę po dośrodkowaniu Mikuckiego

45′ + 2′ Jeszcze róg dla RUCHU

45′ + 2′ Wybiliśmy piłkę, była okazja do kontry, ale podanie Rafała Kalinowskiego zablokował obrońca RUCHU

45′ + 3′ Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:1, ale to jeszcze nie jest stracony mecz naszego zespołu.

46′ Zaczynamy drugą połowę

47′ Dobra akcja WARMII, ale Rakowiecki wyłapał dośrodkowanie Polaka

50′ Znów próba WARMII – Szybajło nie zdążył jednak do piłki

51′ Rakowiecki wybija piłkę z bramki po strzale Śliwowskiego! Dośrodkował Śleszyński

53′ Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, ale sędzia dopatrzył się faulu na obrońcy RUCHU

58′ Róg dla nas

58′ Po dośrodkowaniu mocny ale niecelny strzał Polaka

59′ Okazja WARMII, Dawid Kalinowski próbował lobować bramkarza, ale nie udało się

60′ Skalski i Mazurek za Szybajło i Polaka

61′ Chwila przerwy w grze – na boisku leży poturbowany Bukowski.

62′ Bartek wrócił na boisko

63′ Znów róg dla WARMII – bardzo dobry kwadrans gry naszego zespołu po przerwie

63′ Wybili piłkę obrońcy

64′ Znów dobra akcja, dośrodkował Skalski i Rakowiecki łapie piłkę

65′ Róg dla nas

65′ Faszczewski za Pasko

66′ Po dośrodkowaniu jeszcze jeden róg dla nas

66′ Przejęli piłkę rywale i po kontrataku strzał głową Jackiewicza wybija z bramki Mikucki!

70′ Przerwa na picie płynów. Przeważamy od początku drugiej połowy, ale jedna kontra RUCHU mogła bardzo nam utrudnić ten mecz

72′ GOL dla RUCHU. 2:0 Kamil Jackiewicz. Stracił piłkę Kacper Śleszyński, poszła kontra i Jackiewicz mocnym strzałem w róg nie dał szans Święcińskiemu. My graliśmy a rywale podwyższają na 2:0… 🙁

79′ Strzał Gryki i róg dla RUCHU

80′ Przejęliśmy piłkę po dośrodkowaniu

82′ Decewicz ukarany żółtą kartką

83′ Strzał Mazurka, rykoszet i rzut rożny

83′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

85′ Kontratak gospodarzy i Gryko powinien był strzelić gola, ale uderzył zbyt lekko i Święciński złapał piłkę

89′ Róg dla gospodarzy

89′ Niecelny strzał po dośrodkowaniu

90′ + 1′ Zarzecki za Bukowskiego

90′ + 1′ Róg dla WARMII

90′ + 2′ Po dośrodkowaniu niecelny strzał Kosikowskiego

90′ + 5′ Mocny strzał Gryki na róg wybija nasz bramkarz

90′ + 5′ Koniec meczu. Przegrywamy 0:2 w Zambrowie.