ZAPOWIEDŹ I TYPY 26 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Bez niespodzianek w ostatni weekend, natomiast rozstrzelali nam się ligowcy. Rekordowe 5:4 TURA z ORLĘTAMI czy dwukrotnie 4:3 w meczach WARMII z MOSPEM i RUCHU z KS Michałowo. W rozpoczynający się weekend może być podobnie, RUCH – CZARNI, KS Michałowo – TUR, WIGRY – PROMIEŃ czy WISSA – KS Wasilków zapowiadają nam sporo bramek. Zapraszamy na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 26 kolejki!

CZWARTKOWY MECZ – 25.04.2024

 

    

CRESOVIA Siemiatycze 4-2 DĄB Dąbrowa Białostocka

godz. 17.30

 

W czwartek już zmierzyły się ekipy walczące o utrzymanie. Jeszcze chwilę temu można było powiedzieć, że walczy i to dzielnie DĄB, a CRESOVIA już jest pogodzona, ale ubiegłotygodniowy wynik z KS Wasilków, kiedy gospodarze przegrali tylko 1:2, a wcześniej wygrali z PROMIENIEM 3:1 sugerował, że mogło coś „drgnąć”. No i drgnęło, CRESOVIA po dobrym spotkaniu pokonała nieźle wyglądający wiosną DĄB aż 4:2.

 

SOBOTNIE MECZE – 27.04.2024

 

 MOSP Białystok – KRYPNIANKA Krypno

godz. 12.00

 

Na pierwszy ogień MOSP z KRYPNIANKĄ. Faworytem i to zdecydowanym są gospodarze. Wyglądają naprawdę świetnie, a KRYPNIANKA po trzech porażkach z rzędu w lekkim kryzysie. Goście w tej rundzie nie punktują dobrze i gdyby nie solidna zaliczka z jesieni, mogłoby być nerwowo. MOSP w środę w meczu pucharowym postawił się OLIMPII Zambrów i do przerwy sensacyjnie remisował 1:1.

 

Mój typ – 1

 

SPARTA 1951 Szepietowo – KS Śniadowo

godz. 13.00

 

Starcie SPARTY z KS Śniadowo bardzo ważne dla obu ekip. Gospodarze walczą o powrót do pierwszej dziesiątki i bezpieczną końcówkę ligi, a KS o trochę oddechu. Faworytem bukmacherów gospodarze – podopiecznie Wojciecha Sokoła. SPARTA podbudowana pierwszym zwycięstwem w tym roku, może pójść za ciosem i zwyciężyć również w tym spotkaniu.

 

Mój typ – 1

 

KS Michałowo – TUR Bielsk Podlaski

godz. 16.00

 

TUR w końcu zwycięski. Po iście hokejowym meczu z ORLĘTAMI wygrał 5:4. Dla gospodarzy to mecz o pozostanie w TOP10 ligi, bo w razie porażki mogą spaść niżej. W Michałowie wygląda to lepiej niż na początku rundy, ale w pojedynku z RUCHEM zabrakło kropki nad i. Powalczyli zawodnicy Grzegorza Szymańskiego, ale a lepiej dysponowany RUCH nie wystarczyło. W meczu u siebie powinno im z TUREM pójść lepiej.

 

Mój typ – 1

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – CZARNI Czarna Białostocka

godz. 16.00

 

RUCH „ślizga” się mocno w ostatnim czasie. Bardzo szczęśliwa wygrana z DĘBEM czy KS Michałowo, a teraz starcie z kolejnym nieobliczalnym przeciwnikiem – CZARNYMI. Przy odpowiedniej motywacji zespołu z Czarnej Białostockiej i pełnej kadrze mogą postarać się o niespodziankę. Suma szczęścia może na nieszczęście RUCHU w końcu się obrócić i tym razem zabraknie czasu do zgarnięcia pełnej puli.

 

Mój typ – X

KS Grabówka – WARMIA Grajewo

godz. 17.00

 

Przedostatnia w tabeli KS Grabówka, kontra rozpędzona WARMIA z serią sześciu zwycięstw z rzędu. Niech nie będzie jednak złudne miejsce w tabeli KS. Wiosną to zupełnie inna drużyna, która po szalonym oknie transferowym w siedmiu rozegranych meczach, przegrywała zaledwie dwukrotnie – z WIGRAMI i MOSP. Od trzech spotkań pod wodzą Trenera Tomara gracze z Grabówki nie odnieśli porażki i do meczu z WARMIĄ nie przystępują na straconej pozycji. Faworytem są naturalnie goście i muszą przy odpowiedniej motywacji udowodnić, że te sześć ostatnich spotkań nie było dziełem szczęścia czy przypadku, a odpowiednio wysokich umiejętności.

 

Mój typ – 2

WIGRY Suwałki – PROMIEŃ Mońki

godz. 18.00

 

Próżno szukać punktów w Suwałkach PROMIENIOWI. WIGRY na własnym boisku zdominują i wysoko wygrają nad gośćmi z Moniek. PROMIEŃ jest w przebudowie i tak też punktuje. Na WIGRY to zdecydowanie za mało i nawet środowy ciężki pojedynek z WISSĄ nie wpłynie na zadyszkę gospodarzy.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 28.04.2024

 

WISSA Szczuczyn – KS Wasilków

godz. 14.00

 

Najciekawsze spotkanie w tej kolejce. Część ligi wypatruje w końcu potknięcia KS Wasilków, ale ci dzielnie trzymają poziom i cały czas liderują w tabeli. Ostatni wynik 2:1 z CRESOVIĄ, a wcześniej odpadnięcie z pucharu mogą sugerować, że delikatny kryzys może się w szeregach Wasilkowa jednak pojawić. WISSA próbuje i od klęski z WARMIĄ notuje lepsze wyniki, ale przy tak przebudowanej drużynie wahania formy są normą. Odpowiednia motywacja może jednak zapewnić emocje w Szczuczynie i remis jest realnym scenariuszem, na który bardzo liczą w Suwałkach przed prawdziwym hitem sezonu za tydzień.

 

Mój typ – X

ORLĘTA Czyżew – HETMAN Tykocin

 godz. 16.00

 

Rewanż beniaminków z jesieni, w którym faworytem jeszcze bardziej wydają się ORLĘTA. Jeśli w ubiegłej rundzie pokonali HETMANA aż 6:3, to w meczu u siebie powinno pachnieć dwucyfrówką. To jednak piłka nożna i takiej logiki nie można wyciągać. HETMAN bez porażki w trzech ostatnich meczach i do Czyżewa nie jedzie na pożarcie. ORLĘTA mają przewagę, ale zapowiada się bardzo zacięte spotkanie.

 

Mój typ – 1

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień!