TUR Bielsk Podlaski — KS WARMIA Grajewo

12 maja, 2024 15:00 IV liga 2023/2024

Dzień dobry. Witamy z Bielska Podlaskiego gdzie o 15:00 rozpocznie się mecz WARMII z miejscowym TUREM, który będziemy tu relacjonować na żywo. Gospodarze zapowiadają transmisję video na swoim kanale w serwisie Youtube pod adresem: https://www.youtube.com/live/H-fdCxmT8PI?si=Zh4Bww0JHe9OdBvp&cbrd=1

Poniżej prezentujemy składy obu zespołów. WARMIA dziś bez Śleszyńskiego, Domańskiego i Bukowskiego.

1′ Zaczyna WARMIA – jest 15:08

3′ Mikucki wrzucił piłkę w pole karne, ale zbyt mocno i Śliwowski nie dał rady jej dogonić

4′ Obrońca TURA dał prezent Śliwowskiemu, ale nasz napastnik był chyba zbyt zaskoczony i oddał za lekki strzał!

6′ Po wyrzucie z autu w groźnej dla nas sytuacji był Bazylewski ale strzelił głową ponad poprzeczką

9′ Będzie niebezpiecznie. Rzut wolny dla TURA 20 metrów na wprost od naszej bramki

9′ Mocny strzał Dzienisa odbija Sobolewski!

12′ Mazurek w ataku na bramkę i sędzia dopatrzył się faulu naszego zawodnika

21′ Niewiele dzieje się ciekawego na boisku w ostatnich minutach

22′ Mocny strzał Dawida Kalinowskiego ponad bramką

23′ Żakiewicz ukarany żółtą kartką

24′ Pierwszy rzut rożny dla nas

25′ Po dośrodkowaniu Żakiewicz był bliski zaskoczenia własnego bramkarza!

26′ Drugi róg i Śliwowski strzela głową ale piłka trafia w słupek!

27′ Strzał Mateusza Kalinowskiego ładnie broni Łukasz Sobolewski

29′ Sobolewski broni uderzenie Niemczynowicza

34′ Mocny strzał Kossyka na róg wybija bramkarz gospodarzy!

35′ Po dośrodkowaniu Edison strzela głową ponad bramką

38′ Znów piękny strzał Kossyka tuż obok bramki!

40′ Znów okazja i Wójcicki strzela niecelnie!

43′ Mateusz Kalinowski strzela obok naszej bramki

44′ Śliwowski w doskonałej sytuacji strzela ponad bramką!

45′ Dwie minuty dolicza sędzia

45′ + 2′ Niebezpiecznie pod naszą bramką i łapie piłkę Łukasz Sobolewski

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Mieliśmy przewagę, doskonałe sytuacje, słupek, ale do przerwy jest bezbramkowy remis.

46′ Zaczynają gospodarze. W przerwie nie doszło do żadnej zmiany.

46′ GOL dla TURA. 1:0 Damian Siemieniuk. Pierwsza akcja TURA – podanie do Siemieniuka i mocny strzał w róg bramki i Łukasz był bez szans!

48′ Strzał Żakiewicza broni Sobolewski

49′ Żółta kartka dla Mateusza Kalinowskiego

53′ Rzut wolny dla nas blisko pola karnego gospodarzy

53′ Strzał Kossyka trafia w mur

59′ Szarżował Dawid Kalinowski, ale bramkarz złapał piłkę

60′ Byłą okazja ale Śliwowski nie opanował piłki w polu karnym!

61′ Było groźnie w naszym polu karnym, ale wybiliśmy piłkę

65′ Dzierzgowski za Wójcickiego

66′ Doskonała okazja TURA i wybijamy piłkę!

66′ Po chwili Mazurek przed szansą i tylko róg!

66′ Po dośrodkowaniu bez korzyści

67′ Piękna akcja WARMII – Szybajło do Mazurka a ten do Kossyka, mocny strzał niestety niecelny!

70′ Wojno za Śliwowskiego

71′ Poprzeczka po strzale Niemczynowicza!

72′ Niemczynowicz strzela obok naszej bramki

73′ Mazurek z żółtą kartką

74′ Po podaniu Dawida Kalinowskiego z rzutu wolnego strzelał głową Edison ale niecelnie

77′ Strzelał Rafał Kalinowski i tylko róg!

77′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

79′ Róg dla WARMII

79′ Znów bez korzyści

80′ Strzał Mazurka ponad bramką

82′ Okazja WARMII i na spalonym był nasz zawodnik

83′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Arkadiusz Mazurek! Mikucki dośrodkował z lewej strony i Mazurek trafił do bramki!

83′ Łochnicki za Mateusza Kalinowskiego

87′ Okazja gospodarzy i wybijamy piłkę

89′ Okazja Mazurka i piłka poza bramką!

90′ 3 minuty dolicza sędzia

90′ + 2′ Róg dla WARMII

90′ + 3′ Po dośrodkowaniu jeszcze jeden róg a po kolejnym wybił piłkę obrońca

90′ + 3′ Jeszcze jeden róg

90′ +  3′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:2 Paweł Kossyk! Po dośrodkowaniu piękny strzał Kossyka i wygrywamy 2:1 w Bielsku Podlaskim! Paweł dziś ma urodziny – świetny prezent!

90′ + 4′ Sędzia skończył mecz po golu Kossyka. Wygrywamy w bardzo emocjonujących okolicznościach! Wreszcie, po niemal 5 latach pokonaliśmy TURA.

12.05.2024 Bielsk Podlaski, Stadion Miejski

TUR Bielsk Podlaski – WARMIA Grajewo 1:2 (0:0)

Bramki: 1:0 Damian Siemieniuk 46′, 1:1 Arkadiusz Mazurek 83′, 1:2 Paweł Kossyk 90′ + 3′

TUR: 1.Danielczyk –   17.K.Kulikowski, 22.Dzienis, 18.Onacik, 20.Daniłowski – 14.Gulewicz, 6.M.Kalinowski (83′ 10.Łochnicki), 9.Żakiewicz, 15.Niemczynowicz (Kpt), 21.Bazylewski – 11.Siemieniuk (72′ 8.Popiołek)

REZERWA: 12.Selwesiuk –  4.Koc, 10.Łochnicki, 8.Popiołek

TRENER: Dariusz Szklarzewski

WARMIA: 1.Ł.Sobolewski – 5.Szybajło, 72.Kosikowski, 18.Edison (Kpt), 4.Mikucki – 22.D.Kalinowski, 10.R.Kalinowski, 8.Kossyk, 9.Mazurek, 13.Wójcicki (65′ 7.Dzierzgowski) – 98.Śliwowski (70′ 11.Wojno)

REZERWA: 33.Święciński – 77.Zarzecki,  23.Krupa, 20.S.Sobolewski, 71.Kacper Randzio, 11.Wojno, 7.Dzierzgowski

Sędzia: Paweł Mackiewicz (Łomża, Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Żakiewicz, M.Kalinowski, Niemczynowicz, K.Kulikowski (TUR), Szybajło, Śliwowski, Mazurek (WARMIA)