PO KOLEJNE ZWYCIĘSTWO – ZAPOWIEDŹ MECZU Z HETMANEM

 

HETMAN SKŁODOWSCY Tykocin będzie kolejnym ligowym rywalem naszych piłkarzy. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 18 maja o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie. Po raz kolejny zapowiada się fantastyczna atmosfera na grajewskim stadionie!

Zespół z Tykocina po 28 kolejkach spotkań jest na czternastym miejscu w tabeli i zgromadził 25 punktów, z których aż 17 zostało zdobytych wiosną. „Hetmańscy” wygrali już 5 spośród 11 rozegranych meczów, między innymi z wyżej notowanymi zespołami WISSY Szczuczyn (3:1 w Szczuczynie) czy ORLĄT Czyżew (1:0 w Czyżewie). Dwa ostatnie mecze u siebie z TUREM Bielsk Podlaski i na wyjeździe z KS Michałowo ekipa z malowniczego Tykocina przegrała wysoko po 0:5. Z mediów społecznościowych HETMANA można dowiedzieć się, że w zespole jest sporo kontuzji, które powodują duże problemy kadrowe w zespole. Po meczu z Michałowem właśnie z powodu urazów wypadło z kadry zespołu trenera Tomasza Bernatowicza dwóch kolejnych graczy – bramkarz Paweł Bondziul i obrońca Szymon Pilis.

HETMAN jest beniaminkiem podlaskiej IV ligi. Zespół z Tykocina w ubiegłym sezonie zajął pierwsze miejsce w końcowej tabeli Klasy Okręgowej osiągając awans do grona czwartoligowców. HETMAN poprzednio gościł na tym poziomie rozgrywek w sezonie 2016/2017. Wówczas na koniec sezonu z przedostatniego miejsca spadł do „okręgówki”. W obu meczach górą byli grajewianie, wygrywając 2:0 jesienią w Tykocinie i 1:0 wiosną w Grajewie. Z tamtego sezonu wciąż w kadrze WARMII jest pięciu piłkarzy: Sobolewski, Edison, Krupa, Mikucki i Wójcicki. Jesienią w Tykocinie WARMIA wygrała 4:2, prowadząc do 80 minuty 4:0 i tracąc 2 gole w końcówce spotkania.

W naszym zespole na szczęście nikt nie musi pauzować za kartki. Mało prawdopodobna jest obecność w kadrze meczowej dwóch nieobecnych ostatnio kontuzjowanych piłkarzy – Bartka Bukowskiego i Kacpra Śleszyńskiego. Ich absencja mocno komplikuje pracę trenerowi Kamilowi Randzio. Obaj są podstawowymi zawodnikami naszego zespołu a do tego młodzieżowcami. Jak wiadomo dwóch zawodników poniżej 21 lat musi występować w lidze przez cały mecz. Wraca do składu po tygodniowej nieobecności spowodowanej wyjazdem zagranicznym Michał Domański.

Prognoza pogody na sobotę jest bardzo optymistyczna. Ma być słonecznie i ciepło. Liczymy na dobry mecz naszego zespołu i wysoką frekwencję. Po meczu Zarząd Klubu przygotował wraz z SAVONA PIZZA CLUB promocje dla kibiców obecnych na spotkaniu z HETMANEM.

Zestaw 1 – dowolna maxi pizza + 4x 0,5 piwo lub cola – 90 zł

Zestaw 2 – dowolna duża pizza + 2x 0,5 piwo lub cola – 50 zł

Zestaw 3 – dowolna mała pizza + 1x 0,5 piwo lub cola – 35 zł

 

Zapraszamy wszystkich na mecz!

 

Ceny biletów: 10 zł – bilet normalny i 6 zł – bilet ulgowy.
Kobiety, dzieci i młodzież do lat 15 – wstęp wolny.
Kasa biletowa będzie czynna w sobotę od godziny 15:00.