ZAPOWIEDŹ I TYPY 29 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Liga wraca na właściwy tor – wszystkie mecze zaplanowane są na sobotę i niedzielę. Ostatnio różnie z tym bywało… Największe emocje budzą starcia prowadzącej dwójki. Jeden ze szlagierów całej rundy wiosennej odbędzie się w Wysokiem Mazowieckiem, gdzie RUCH podejmie WIGRY. KS Wasilków na pewno liczy na potknięcie lidera, ale sam musi uważać na swojego rywala, bo MOSP Białystok wiosną jest niesłychanie groźny. Zapraszamy na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 29 kolejki!

SOBOTNIE MECZE – 18.05.2024

 

KS Wasilków – MOSP Białystok

godz. 14.00

 

Nikłe (1:0) zwycięstwo niedawnego lidera  w Szepietowie ze SPARTĄ, mogłoby wskazywać na lekką zadyszkę po porażce w kluczowym meczu z WIGRAMI. Jednak zespół z Wasilkowa miał w ostatnim meczu ogromną przewagę i troszkę brakowało skuteczności. MOSP na pewno postawi trudniejsze warunki i wcale nie jest bez szans na sprawienie dużej niespodzianki. Doświadczenie weźmie jednak górę nad młodością.

 

Mój typ – 1

 

WISSA Szczuczyn – CZARNI Czarna Białostocka

godz. 14.00

 

Gdy rezerwy JAGIELLONII i OLIMPIA Zambrów zbliżają się do strefy spadkowej w III lidze, to zespoły z dołu naszej tabeli jeszcze bardziej potrzebują punktów. Dlatego dla CZARNYCH to będzie niezwykle ważny mecz. WISSA wiosnę ma kiepską a „mental” broniącej się przed spadkiem ekipy z Czarnej Białostockiej może być kluczowym w tym spotkaniu.

 

Mój typ – 2

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – WIGRY Suwałki

godz. 16.00

 

Jeden z hitów tego sezonu. W tej rundzie jeszcze nikt nie wygrał w Wysokiem Mazowieckiem a od początku rozgrywek RUCH u siebie przegrał tylko raz. WIGRY wygrały kluczowy mecz w Wasilkowie, ale remis sprawi, że liga do końca będzie ciekawsza.

 

Mój typ – X

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – SPARTA 1951 Szepietowo

godz. 16.00

 

Mecz dwóch najsłabszych ekip w rundzie wiosennej. Przedostatni w tabeli wiosny DĄB kontra ostatnia SPARTA. Ekipa trenera Jacka Markiewicza musi ten mecz wygrać, by myśleć o utrzymaniu w IV lidze. Na boisku w Dąbrowie Białostockiej gra się bardzo ciężko i będąca bez formy SPARTA nie da rady gospodarzom.

 

Mój typ – 1

 

PROMIEŃ Mońki – KS Grabówka

godz. 16.00

 

PROMIEŃ wiosną gra słabo i w tabeli tej rundy jest trzeci od końca. Za to Grabówka między innymi dzięki fantastycznej formie strzeleckiej Krystiana Maciejuka jest na najlepszej drodze do utrzymania się w lidze. 4:0 ze Śniadowem w ostatniej kolejce robi wrażenie. Stawiam na wygraną gości.

 

Mój typ – 2

 WARMIA Grajewo – HETMAN Tykocin

godz. 16.00

 

Faworytem meczu jest oczywiście WARMIA, choć HETMAN pomimo kłopotów kadrowych prezentuje się wiosną wybornie. Przed jedną z najliczniejszych publiczności na podlaskich czwartoligowych stadionach „Wilczki” nie pozwolą sobie na wpadkę i wygrają ten mecz.

 

Mój typ – 1

 

CRESOVIA Siemiatycze – KS Michałowo

 godz. 17.00

 

Skazani na spadek gospodarze wygrali ostatnio z CZARNYMI Czarna Białostocka i ich nadzieje na wybronienie się przed degradacją odżyły. Strata do bezpiecznej strefy jest jednak duża a rywal z Michałowa to bardzo mocny zespół, który ostatnio rozgromił ekipę z Tykocina. CRESOVIA u siebie jest trudnym rywalem, ale doświadczenie gości weźmie górę.

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE – 19.05.2024

 

KRYPNIANKA Krypno – TUR Bielsk Podlaski

godz. 14.00

 

Pokonana ostatnio w Czyżewie KRYPNIANKA versus rozdrażniony porażką z WARMIĄ TUR. W Krypnie nie gra się łatwo, ale zespół z Bielska Podlaskiego da radę wygrać z gospodarzami.

 

Mój typ – 2

 

KS Śniadowo – ORLĘTA Czyżew

godz. 16.00

 

Mecz drużyn, które są raczej spokojne o utrzymanie w lidze. Na wąskim boisku w Śniadowie łatwiej się bronić niż atakować. Może dlatego gospodarze wygrali więcej meczów na wyjeździe (5) niż u siebie (4)? ORLĘTA są groźne w kontratakach i stać je na zwycięstwo. Stawiam na remis.

 

Mój typ – X

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień!