KS WARMIA Grajewo — ORLĘTA Czyżew

4 maja, 2024 16:00 IV liga 2023/2024

Dzień dobry. Kolejny mecz, kolejna relacja. Dziś podejmujemy ORLĘTA Czyżew. Znane są już składy obu drużyn, które prezentujemy poniżej. Zapraszamy do naszej relacji tekstowej od godziny 16:00. Zachęcamy do przeczytania zapowiedzi meczu: https://kswarmiagrajewo.pl/2024/05/04/wszyscy-na-orleta-zapowiedz-meczu/

1′ Zaczyna WARMIA – 16:01

2′ Szybki atak Dawida Kalinowskiego prawą stroną, dośrodkowanie jednak niezbyt udane i łapie piłkę Popławski

4′ Błąd Mikuckiego i przez chwilę było niebezpiecznie, ale Edison wyjaśnił sytuację

6′ Akcja WARMII i niecelny strzał Szybajły

9′ Wrzutka Dawida Kalinowskiego w pole karne i mamy pierwszy róg

10′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

13′ Akcja gości i Ilczuk na spalonym

15′ Groźnie pod naszą bramką i znów na spalonym był zawodnik gości

20′ Drugi róg dla nas

21′ Po dośrodkowaniu i rozegraniu piłki niecelny strzał Edisona

22′ Ucierpiał Bartek Bukowski i jest mu udzielana pomoc medyczna

24′ Świetne zagranie Śliwowskiego do Dawida Kalinowskiego i niestety zmarnowana sytuacja sam na sam z bramkarzem!

26′ Akcja ORLĄT i rzut rożny dla gości

26′ Po dośrodkowaniu jeszcze raz goście powtórzą róg

27′ Po dośrodkowaniu i rozegraniu piłki na spalonym zawodnik ORLĄT

28′ Niecelny strzał Stysia

31′ Strzał (dośrodkowanie?) Domańskiego obok bramki gości

32′ Pół godziny gry za nami – jedna, doskonała okazja WARMII i raczej majówkowe tempo spotkania. Ma się wrażenie, że oba zespoły bardziej nie chcą stracić gola niż chcą go strzelić

33′ Róg dla WARMII

33′ Zupełnie nieudane dośrodkowanie Dawida Kalinowskiego

35′ Piękny strzał Domańskiego wybija na róg Popławski!

35′ Po dośrodkowaniu strącił piłkę głową Domański, ale minęła ona bramkę

37′ Ostre dośrodkowanie Domańskiego jednak Szybajło nie zdążył do piłki

38′ Śliwowski zbyt lekko strzelał głową i Popławski nie miał problemu ze złapaniem piłki

38′ Róg dla gości

38′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

43′ Edison strzelał tyłem głowy, ale nie zaskoczył bramkarza

44′ Bukowski strzela i broni Popławski

45′ Minutę dolicza sędzia

45′ + 1′ Koniec bezbramkowej pierwszej połowy. To nie jest pasjonujący mecz. Dwie okazje WARMII zero okazji ORLĄT. Obyśmy po przerwie zagrali lepiej.

46′ Zaczynają ORLĘTA – bez zmian w składach

47′ Róg dla gości

48′ Po dośrodkowaniu niecelny strzał głową Grabarza

49′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Michał Domański! Dośrodkowanie z prawej strony, przyjął piłkę Domański i mocnym strzałem w róg pokonał Popławskiego!

51′ Róg dla WARMII

51′ Popławski ukarany żółtą kartką

53′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Paweł Kossyk! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strącił piłkę Edison, trafiła do Kossyka a ten mocnym strzałem z 16 metrów podwyższył na 2:0!

55′ indywidualna akcja Ilczuka i strzał ponad naszą bramką

56′ Sobolewski broni strzał Tarnowskiego

57′ Groźnie i znów broni Sobolewski – tym razem strzelał Ilczuk

59′ Słupek po strzale Dawida Kalinowskiego!

62′ Dawid Kalinowski ukarany żółtą kartką za krytykę pracy arbitra.

65′ Opuścili boisko Tarnowski i Zakrzewski – zmieniają ich Synytsia i Ożarowski

65′ Róg dla ORLĄT

65′ Po dośrodkowaniu piłka opuszcza boisko

66′ Groźny ale niecelny strzał Stecia

68′ Dzierzgowski za Śliwowskiego

69′ Domański w doskonałej sytuacji i tylko róg!

70′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

71′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Paweł Kossyk! Świetne dośrodkowanie Domańskiego i Kossyk pięknym strzałem głową podwyższa na 3:0!

73′ Wojno za Domańskiego

73′ Mocny strzał Mikuckiego z trudem odbija Popławski!

74′ Róg dla WARMII

74′ Po dośrodkowaniu strzał głową Edisona broni Popławski

80′ Indywidualna akcja Dawida Kalinowskiego i tylko rzut rożny!

80′ Stypułkowski za Jastrzębskiego

81′ Edison i Bukowski zmienieni przez Szymona Sobolewskiego i Żbikowskiego

82′ Strzał Dawida Kalinowskiego wybija na róg Popławski

83′ Bez korzyści po rogu

84′ Kacper Randzio debiutuje za Dawida Kalinowskiego

85′ Kolejny róg dla WARMII po dośrodkowaniu próbował Kossyka ale niecelnie

89′ Stańczyk fauluje Kacpra Randzio w polu karnym i mamy rzut karny dla WARMII – czerwona kartka dla zawodnika ORLĄT

90′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Paweł Kossyk. Pewny, mocny strzał Kossyka i wygrywamy 4:0.

90′ Koniec meczu. Pewnie i zasłużenie wygrywamy 4:0 z ORLĘTAMI Czyżew.

04.05.2024 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo  – ORLĘTA Czyżew 4:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Michał Domański 49′, 2:0 Paweł Kossyk 53′, 3:0 Paweł Kossyk 71′, 4:0 Paweł Kossyk 90′ (rzut karny)

WARMIA: 1.Ł.Sobolewski – 5.Szybajło, 72.Kosikowski, 18.Edison (Kpt) (81′ 19.Żbikowski), 4.Mikucki – 22.D.Kalinowski (84′ 71.Kacper Randzio), 10.R.Kalinowski, 8.Kossyk, 16.Bukowski (81′ 20.S.Sobolewski), 17.Domański (73′ 11.Wojno) – 98.Śliwowski (68′ 7.Dzierzgowski)

REZERWA: 33.Święciński – 77.Zarzecki, 23.Krupa, 15.Domurat, 11.Wojno, 71.Kacper Randzio, 20.S.Sobolewski, 7.Dzierzgowski

ORLĘTA: 18.Popławski – 3.Stańczyk, 28.Grabarz, 5.Tarnowski (65′ 6.Ożarowski), 15.Boguszewski, 7.Styś (75′ 1.Wnorowski), 77.Steć (Kpt), 14.Zakrzewski (65′ 11.Synytsia), 10.Jastrzębski (80′ 8.Stypułkowski), 9.Ilczuk, 2.Antoniak

REZERWA: 23.Smętek – 4.Jóźwiak, 8.Stypułkowski, 11.Synytsia, 1.Wnorowski, 19.Kiempisty, 6.Ożarowski

TRENER: Grzegorz Jóźwiak

Sędzia: Mariusz Chrzanowski (Białystok, Podlaski ZPN)
Żółte kartki: D.Kalinowski (WARMIA), Popławski, Styś (ORLĘTA)

Czerwona kartka: 89′ Marcin Stańczyk (ORLĘTA) – za faul