ZAPOWIEDŹ I TYPY 25 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

.W środę największą sensację mieliśmy w Siemiatyczach, gdzie CRESOVIA pokonała PROMIEŃ 3:1. W weekend ciężko jednak będzie podtrzymać „nowy początek”, ponieważ czeka ich wyjazd do Wasilkowa. W Wysokiem Mazowieckiem z kolei mocno napsuł krwi DĄB. Trener Markiewicz tak ustawił drużynę, że prowadziła z faworyzowanym RUCHEM do 84 minuty. Później jednak zabrakło doświadczenia. W rozpoczynającej się serii gier ciężko o hity, ale emocji nie zabraknie. Zapraszamy na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 25 kolejki!

PIĄTKOWY MECZ – 19.04.2024

 

     DĄB Dąbrowa Białostocka – CZARNI Czarna Białostocka

godz. 17.30

 

Bardzo ważny pojedynek w walce o bezpieczne pozostanie w lidze. DĄB wiosną wygląda nieźle, punktujący do 20 kolejki, ale od 4 spotkań bez punktów. CZARNI grający solidnie, ale Trener Woroniecki z wyniku punktowego nie jest do końca zadowolony. Podział punktów bardzo prawdopodobny.

 

Mój typ – X

 

SOBOTNIE MECZE – 20.04.2024

 

KS Wasilków – CRESOVIA Siemiatycze

godz. 13.00

 

Gospodarze nie zwalniają nawet pomimo straty punktów w meczu z RUCHEM. Szybka rehabilitacja wysokim zwycięstwem z CZARNYMI i w sobotę z CRESOVIĄ będzie zapewne podobnie. Goście po wygranej z PROMIENIEM, ale KS nie będą w stanie się postawić. Wysokie zwycięstwo do którego poprowadzi klasycznie – Jan Pawłowski.

 

Mój typ – 1

 

HETMAN Tykocin – KS Grabówka

godz. 15.00

 

Ciekawy mecz, szczególnie po środowej kolejce, gdzie KS Grabówka urwała punkty TUROWI, a HETMAN w sobie tylko znany sposób uratował remis w Białymstoku z MOSP. HETMAN punktuje zdecydowanie lepiej niż jesienią i zdobył już blisko dwa razy tyle punktów co przez całą poprzednią rundę. Gospodarze będą faworytem, ale KS postawi twarde warunki.

 

Mój typ – 1

 

TUR Bielsk Podlaski – ORLĘTA Czyżew

godz. 15.00

 

TUR bez zwycięstwa od czterech spotkań. ORLĘTA podbudowane wygraną nad KS Michałowo nie jadą do Bielska bez szans. Dwie wyrównanie punktujące wiosną drużyną mogą podzielić się punktami. Deszczowe warunki nie będą sprzyjały pięknej grze w piłkę.

 

Mój typ – X

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – KS Michałowo

godz. 16.00

 

RUCH takim zwycięstwem jak z Dąbrową jeszcze mocniej buduje mental w drużynie. W sobotę podejmując KS Michałowo wyjdą zdecydowanie bardziej skoncentrowani i pewni zwycięstwa. Goście klasycznie, jak w poprzednim sezonie grają mocno w kratkę i na RUCH niekoniecznie musi wystarczyć szczęścia.

 

Mój typ – 1

KRYPNIANKA Krypno – SPARTA 1951 Szepietowo

godz. 16.00

 

Do Krypna przyjeżdża najsłabsza drużyna rundy wiosennej na ten moment. SPARTA zdobyła zaledwie jeden punkt i w Szepietowie robi się nerwowo. Moim zdaniem zupełnie niesłusznie, ponieważ spadek im już raczej nie grozi, a kryzys warto czasem po prostu przeczekać. KRYPNIANKA nie punktuje dużo lepiej, ale w meczu u siebie powinna zdobyć trzy punkty.

 

Mój typ – 1

WARMIA Grajewo – MOSP Białystok

godz. 16.00

 

WARMIA z serią zwycięstw, MOSP z przerwaną podobną serią po meczu z HETMANEM. Młoda drużyna z Białegostoku nie przyjedzie do Grajewa na pożarcie. Trzy punkty WARMII może zapewnić tylko i wyłącznie odpowiednie nastawienie od samego początku w tym spotkaniu. Jeśli nie wkradnie się rozluźnienie czy zmęczenie po dwóch spotkaniach w tygodniu, to WARMIA jest zdecydowanym faworytem.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 21.04.2024

 

WISSA Szczuczyn – PROMIEŃ Mońki

godz. 16.00

 

PROMIEŃ w dużym dołku. Trener Kobrzyniecki musi kombinować, aby ze Szczuczyna nie wrócić pokonanemu. WISSA złapała delikatnie wiatr w żagle i w dwóch spotkaniach zdobyła cztery punkty. Na słabo wyglądający PROMIEŃ może to wystarczyć. ale goście mają coś do udowodnienia po porażce w Siemiatyczach.

 

Mój typ – X

 

KS Śniadowo – WIGRY Suwałki

godz. 17.00

 

Lekko WIGROM nie będzie na ciężkim terenie w Śniadowie, a gospodarzom motywacji nie zabraknie. Samą ambicją będzie jednak ciężko coś zdziałać i ostatecznie to bardziej doświadczeni i ograni goście zabiorą ze sobą pełną pulę.

 

Mój typ – 2

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień!