Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
27 kwietnia, 2024 17:00 IV liga 2023/2024

Podsumowanie

Dzień dobry. Witamy z Supraśla. O godzinie 17:00 rozpocznie się tu mecz KS Grabówka z WARMIĄ Grajewo.

Poniżej prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn. WARMIA dziś bez Dawida Kalinowskiego, Kacpra Śleszyńskiego, Dawida Śliwowskiego, Arkadiusza Wojno, Bartłomieja Żbikowskiego i Rafała Szybajło (jest na ławce rezerwowych).

1′ Zaczynają gospodarze – jest 17:04

1′ Kontrowersyjna decyzja sędziego i pierwszy róg dla Grabówki

1′ Zażegnaliśmy niebezpieczeństwo po dośrodkowaniu

4′ GOL dla Grabówki. 1:0 Krystian Maciejuk. Akcja gospodarzy, piłkę otrzymał Maciejuk i mocnym strzałem w róg pokonał Święcińskiego

5′ Róg dla WARMII

5′ Kalinowski do Kossyka, strzał i broni Sztukowski!

9′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Michał Domański! Kapitalny strzał z 25 metrów i mamy wyrównanie!

11′ Akcja WARMII i Sztukowski uprzedza Bukowskiego

13′ Dynamiczne wejście Wójcickiego ale strzał mocno niecelny

15′ Sztukowski instynktownie odbija strzał Domańskiego!

17′ GOL dla Grabówki. 2:1 Jakub Tomar. Strzał Tomara, piłka odbiła się od pleców Edisona i totalnie zmyliła naszego bramkarza!

19′ Okazja WARMII i Sztukowski broni strzał Wójcickiego!

21′ Kosikowski faulowany przed polem karnym gospodarzy i będzie rzut wolny dla nas

22′ Strzał Edisona trafia w mur obrońców

22′ Róg dla WARMII

23′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

24′ Rzut wolny dla WARMII z prawej strony boiska tuż przy linii pola karnego

25′ Po dośrodkowaniu Kalinowskiego mamy róg

25′ Kolejne dośrodkowanie i piłka szybko opuszcza boisko

26′ Groźny kontratak gospodarzy i strzał broni Święciński

26′ Po uderzeniu Krupy obrońcy wybijają piłkę z linii bramkowej!

28′ Kossyk do Wójcickiego, ale złapał piłkę Sztukowski

30′ Bardzo niecelny strzał Maciejuka

31′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:2 Bartosz Bukowski! Mikucki dośrodkował, zgrał piłkę Wójcicki i Bukowski z pola karnego mocnym strzałem pokonał bramkarza!

35′ Mikucki do Domańskiego i łapie piłkę Sztukowski

35′ Okazja gospodarzy i wyjaśnia sytuację Święciński

37′ GOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:3 Maciej Polak (samobójcza). Strzał Mikuckiego i Polak próbując wybić piłkę zaskoczył własnego bramkarza!

38′ Strzał Demiańczuka i odbija piłkę Święciński!

40′ Niecelny strzał Polaka

42′ Rzut wolny dla Grabówki blisko naszego pola karnego

42′ Michał Kosikowski z żółtą kartką

43′ Demiańczuk strzela nad naszą bramką

45′ Edison w pole karne ale nie dotarła piłka do Kosikowskiego, który był w dobrej sytuacji!

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 3:2, choć gospodarze dwukrotnie prowadzili w tym meczu. Gramy dobrze, tworzymy sporo akcji ale zbyt łatwo straciliśmy dwie bramki.

46′ Zaczyna WARMIA. W Grabówce za Łapińskiego wszedł wychowanek naszego Klubu Szymon Kuczyński

47′ Próba Mazurka, ale niecelny strzał

47′ Róg dla WARMII – ogromne zamieszanie po dośrodkowaniu ale nie ma gola!

51′ Róg dla WARMII

51′ Niecelny strzał Edisona po dośrodkowaniu

52′ Domański strzela tuż obok słupka

53′ Rzut wolny dla gospodarzy blisko naszego pola karnego

54′ Mocny strzał Tomara ponad naszą bramką

55′ Rzut wolny dla WARMII – 20 metrów od bramki

55′ Niecelny strzał Kossyka

56′ Sztukowski wybija na róg strzał Mazurka!

57′ Bez korzyści po rogu

58′ Mocny, niecelny strzał Maciejuka

60′ Kosikowski fauluje Kuczyńskiego w polu karnym i będzie rzut karny dla gospodarzy

61′ GOL dla Grabówki. 3:3 Krystian Maciejuk. Maciejuk lekkim strzałem zdobywa gola z 11 metrów.

63′ Znów groźnie, ale strzał ponad naszą bramką

64′ Mazurek do Mikuckiego i słupek ratuje gospodarzy!

66′ Niecelny strzał Kosikowskiego

67′ Strzał Kuczyńskiego broni Święciński

68′ GOL dla Grabówki. 4:3 Krystian Maciejuk. Fatalny błąd naszego zespołu i Maciejuk wykorzystuje sytuację sam na sam z naszym bramkarzem.

69′ Dzierzgowski za Wójcickiego

70′ Róg dla WARMII

70′ Żadnej kozrzyści

71′ Okazja i jak to nie wpadło! Strzelał Kalinowski a bliski gola był Dzierzgowski!

74′ Dośrodkowanie Kalinowskiego i znowu było blisko, ale nie ma gola!!

75′ GOL dla KS Grabówka. 5:3 Jakub Demiańczuk. Urwał się znowu Maciejuk podał do Demiańczuka i tracimy piątego gola!

78′ Maciejuk bliski strzelenia kolejnego gola, ale na szczęście nie trafia… mamy dramat w obronie

79′ Szybajło za Krupę

80′ Okazja Szybajły i tylko róg

81′ Po dośrodkowaniu zero korzyści

85′ Domański faulowany blisko pola karnego i rzut wolny dla nas

86′ Edison strzela mocno, ale niecelnie

87′ Róg dla nas

87′ Nic nam nie dał rzut rożny

90′ 4 minuty dolicza sędzia

90′ +  1′ Sztukowski broni strzał Mikuckiego

90′ + 2′ Okazja Mazurka, wybili piłkę obrońcy

90′ + 2′ Kolejny róg i kolejny bez korzyści

90′ + 4′ Koniec meczu. Przegrywamy na własne życzenie – nie wykorzystaliśmy mnóstwa sytuacji a w obronie mieliśmy totalny bałagan!

27.04.2024 Supraśl, Stadion Miejski

KS Grabówka – WARMIA Grajewo 5:3 (2:3)

Bramki: 1:0 Krystian Maciejuk 4′, 1:1 Michał Domański 9′, 2:1 Jakub Tomar 17′, 2:2 Bartosz Bukowski 31′, 2:3 Maciej Polak 37′ (gol samobójczy), 3:3 Krystian Maciejuk 61′ (rzut karny), 4:3 Krystian Maciejuk 68′, 5:3 Jakub Demiańczuk 75′

KS: 1.Sztukowski – 17.Kostyk, 8.J.Tomar, 4.Żukowski, 5.Polak – 9.Kapla (74′ 6.Packiewicz), 14.Łapiński (46′ 7.Kuczyński), 10.Demiańczuk (83′ 19. Łupiński), 13.Harasimczuk, 3.Stachelek – 11.Maciejuk (Kpt)

REZERWA: 99.Uścinowicz – 19.Łupiński, 6.Packiewicz, 18.Hamada, 15.Kozłowski, 16.Filipkowski, 7.Kuczyński

TRENER: Samuel Tomar

WARMIA:  33.Święciński – 4.Mikucki, 18.Edison (Kpt), 72.Kosikowski, 23.Krupa (79′ 5.Szybajło) – 13.Wójcicki (69′ 7.Dzierzgowski), 8.Kossyk, 10.R.Kalinowski, 16.Bukowski, 17.Domański – 9.Mazurek

REZERWA: 1.Ł.Sobolewski – 77.Zarzecki, 5.Szybajło, 3.Poślednik, 20.S.Sobolewski, 7.Dzierzgowski, 11.Kacper Randzio, 71.Nikolaichuk

TRENER: Kamil Randzio

Sędzia: Szymon Szymajda (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Tomar, Kuczyński (KS Grabówka), Kosikowski, Mazurek (WARMIA)