KS Wasilków — KS WARMIA Grajewo

11 listopada, 2023 13:00 IV liga 2023/2024

• Dzień dobry. Witamy z Wasilkowa, gdzie za pół godziny rozpoczniemy ostatni mecz rundy jesiennej. Poniżej prezentujemy składy wyjściowe obu zespołów.Zaczynamy od 13:00, zostańcie z nami!

1′ Zaczyna WARMIA. Jest 13:02

4′ Akcja KS i po dośrodkowaniu z prawej strony Toczydłowski źle przyjął piłkę, która opuszcza boisko

6′ GOL dla KS Wasilków. 1:0 Kacper Chmielewski. Źle wybijamy piłkę z pola karnego po akcji gospodarzy, trafia ona do Chmielewskiego, który pięknym strzałem w okienko nie dał szans naszemu bramkarzowi.

7′ Kontratak gospodarzy i po strzale Wysockiego piłka odbija się od słupka naszej bramki

8′ Róg dla Wasilkowa i po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

15′ Święciński łapie piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony

17′ Okazja WARMII, ale Mazurek nie doszedł do podania

19′ Róg dla WARMII

20′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Wojciech Zalewski! Po dośrodkowaniu Rafała Kalinowskiego zamieszanie w polu karnym gospodarzy i Wojciech Zalewski stojąc tyłem do bramki głową posłał piłkę do bramki!

23′ Pawłowski strzela ponad naszą bramką

24′ Po strzale rykoszet i róg dla Wasilkowa

24′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

26′ Zbyt łatwo straciliśmy piłkę i było groźnie, ale piłka opuściła boisko

27′ Vatkevich strzela wysoko ponad bramką

28′ Trzeci róg dla KS

29′ Po dośrodkowaniu mieliśmy okazję, kontratak i zbyt mocne podanie Mazurka do Dawida Kalinowskiego

30′ Okazja ale piłka minęła Śliwowskiego

31′ Róg dla WARMII i po chwili kolejny

31′ Po dośrodkowaniu sędzia dopatrzył się faulu Edisona

34′ Dobra akcja WARMII, strzelał Śleszyński i obrońca wybił na róg

34′ Po dośrodkowaniu kontratak gospodarzy, ale wybijamy piłkę

36′ GOL dla KS Wasilków. 2:1 Emil Łupiński. Dośrodkowanie z rzutu wolnego z lewej strony boiska i Łupiński głową posyła piłkę do naszej bramki

40′ Żółta kartka dla Edisona i kontrowersyjna decyzja sędziego – rzut wolny dla Wasilkowa

41′ Święciński broni strzał Toczydłowskiego

44′ Dobra okazja i zbyt lekki strzał Śliwowskiego broni bramkarz gospodarzy

45′ Szybajło z żółtą kartką

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 1:2 do przerwy, oba gole tracąc po błędach naszej defensywy. Oby w drugiej połowie było lepiej! Jeszcze 45 minut szansy na wygranie tego meczu!

46′ Zaczynają gospodarze. U nas Dawida Kalinowskiego zmienił Krystian Wójcicki. Uraz mięśniowy nie pozwolił na dalszą grę Dawida

47′ Róg dla WARMII i bez korzyści po dośrodkowaniu

48′ Śleszyński z żółtą kartką

49′ Róg dla Wasilkowa

50′ Przejęliśmy piłkę po dośrodkowaniu

51′ Znakomite dośrodkowanie Mikuckiego i potężny strzał głową Śliwowskiego tuż obok bramki!

52′ Rafał Kalinowski zza pola karnego obok słupka!

57′ GOL dla KS Wasilków. 3:1 Jan Pawłowski. Akcja gospodarzy lewą stroną boiska, podanie do środka i Jan Pawłowski z bliska zdobywa gola

58′ Strzał Szybajły broni bramkarz gospodarzy

59′ Strzał Toczydłowskiego broni Święciński

61′ Kubeł za Kuriatę

63′ Róg dla Wasilkowa i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

64′ Pawłowski z żółtą kartką

65′ Kossyk za Bukowskiego i Niedźwiecki za Wysockiego

67′ Mikucki do Śliwowskiego i znów strzał ponad bramką w dobrej sytuacji. Nie może Dawid wstrzelić się w bramkę po kontuzji…

68′ Róg dla gospodarzy

69′ Niecelny strzał po dośrodkowaniu

71′ Sobecki za Toczydłowskiego

72′ Bardzo niecelny strzał Dudzińskiego

73′ Strzał Kubła broni Święciński

76′ Wójcicki w polu karnym gospodarzy, lecz obrońcy wybili piłkę

77′ Kossyk przed szansą i Żydaczek wybija na róg!

77′ Po dośrodkowaniu bez korzyści

82′ Polak za Śleszyńskiego i Szymon Sobolewski za Śliwowskiego

84′ Pawłowski przed szansą ale obronił Filip!

85′ Datsenka za Chmielewskiego

87′ Rzut wolny dla WARMII – 35 metrów od bramki gospodarzy

88′ Sprytne rozegranie i tylko róg!

89′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:2 Szymon Sobolewski! Po dośrodkowaniu 15-letni Szymon Sobolewski strzela gola!

90′ Sędzia dolicza 4 minuty

90′ + 2′ Strzał Mikuckiego broni bramkarz

90′ + 4′ Wójcicki faulowany w polu karnym ale sędzia nie gwiżdże!

90′ + 5′ Koniec meczu. Walczyliśmy do końca ale nie daliśmy rady

11.11.2023 Wasilków, Stadion Miejski

KS Wasilków – WARMIA Grajewo 3:2 (2:1)

Bramki: 1:0 Kacper Chmielewski 6′, 1:1 Wojciech Zalewski 20′, 2:1 Emil Łupiński 36′, 3:1 Jan Pawłowski 57′, 3:2 Szymon Sobolewski 89′

KS: 28.Żydaczek – 11.Kuriata (61′ 4.Kubeł), 5.Łupiński, 19.Vatkevich, 21.Dawidowicz – 24.Cichoński, 6.Chmielewski (85′ 17.Datsenka), 15.Dudziński (Kpt),  20.Wysocki (65′ 14.Niedźwiecki) – 9.Pawłowski. 7.Toczydłowski (71′  18.Sobecki)

REZERWA: 1.Sztukowski – 4.Kubeł, 8.Hryszko, 10.Witkowski, 14.Niedźwiecki, 17.Datsenka, 18.Sobecki, 16.Romanowski

TRENERZY: Michał Hryszko

WARMIA: 33.Święciński –  4.Mikucki, 18.Edison (Kpt), 15.Zalewski, 6.Śleszyński (82′ 19.Polak) – 22.D.Kalinowski (46′ 13.Wójcicki), 16.Bukowski (65′ 8.Kossyk),  5.Szybajło, 10.R.Kalinowski, 17.Mazurek – 98.Śliwowski (82′ 21.S.Sobolewski)

REZERWA: 1.Ł.Sobolewski – 72.Kosikowski, 23.Krupa, 8.Kossyk, 77.Zarzecki, 29.Żbikowski, 13.Wójcicki, 19.Polak, 21.S.Sobolewski

Sędzia: Mateusz Skrzypko (Białystok, Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Pawłowski, Łupiński (KS Wasilków), Edison, Randzio, Szybajło, Śleszyński, Mazurek, Śliwowski (WARMIA)

Czerwona kartka: Michał Kosikowski (WARMIA) – po zakończonym meczu „ostentacyjne wbiegnięcie na boisko po meczu, prowokacyjna krytyka sędziego” (zapis z protokołu meczowego)