KS WARMIA Grajewo — KS Michałowo

14 października, 2023 15:30 IV liga 2023/2024

Dzień dobry! Zapraszamy na relację tekstową z kolejnego meczu ligowego grajewskiej WARMII. Dziś podejmujemy KS Michałowo. Na razie niestety pogoda nam nie dopisuje i kilka minut temu zaczął w Grajewie padać deszcz.

Znane są już składy obu zespołów. W drużynie gości wystąpi Łukasz Wojno, który jeszcze do niedawna bronił barw naszego Klubu. W WARMII zabraknie dziś: Wojciecha Zalewskiego, Arkadiusza Wojno (obaj sprawy osobiste), Dawida Skalskiego (służba), Dawida Śliwowskiego, który jeszcze nie jest przygotowany do gry po kontuzji oraz kontuzjowanego Krystiana Guzowskiego.

1′ Zaczęli goście

1′ Bardzo groźna akcja gości – Wojno do Szadłowskiego i strzał broni Święciński

3′ Fatalny błąd naszej obrony i druga stuprocentowa okazja gości, ale zmarnował ją Korotkiewicz!

4′ Wreszcie ocknęliśmy się i mamy rzut rożny

5′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

7′ Akcja Mazurka i kolejny róg dla nas

8′ Makowski wybił dośrodkowaną piłkę

12′ Znów okazja gości ale wybiliśmy piłkę po strzale głową Łukasza Wojno

15′ Kwadrans gry za nami. Na razie to najsłabszy występ naszych piłkarzy w tym sezonie. Robimy błędy, jesteśmy bardzo niedokładni i rozkojarzeni

17′ Z rzutu wolnego dośrodkował Korotkiewicz, ale złapał piłkę nasz bramkarz

17′ Wreszcie okazja – strzelał Dawid Kalinowski i Makowski odbija piłkę nogą!

19′ Szadłowski strzela po ładnej akcji i bardzo dobrze broni Święciński!

24′ Dośrodkowanie z rzutu wolnego i niecelny strzał Edisona

27′ Okazja WARMII – dośrodkowanie Mazurka z lewej strony i Dawid Kalinowski strzela głową, ale nie trafia w bramkę!

28′ Róg dla nas

28′ Bez korzyści po rozegraniu

29′ Pierwszy róg dla gości

30′ Przejmujemy piłkę, kontratak i podanie Dawida Kalinowskiego przejmuje Makowski

32′ Rzut wolny dla WARMII – 30 m od bramki

32′ Strzał Edisona odbija Makowski!

33′ Kolejny rzut rożny dla WARMII

33′ Groźne dośrodkowanie ale piłka po chwili opuszcza boisko

37′ GOL dla KS Michałowo. 0:1 Kacper Szadłowski. Łukasz Wojno dograł piłkę z lewej strony i Szadłowski z bliska pokonał Święcińskiego

39′ Po uderzeniu piłki z rzutu wolnego przez Rafała Kalinowskiego obrońca gości był bliski pokonania własnego bramkarza

41′ Mocny strzał Edisona nad bramką gości

45′ Koniec pierwszej, bardzo słabej połowy w wykonaniu naszego zespołu. 0:1 do przerwy to najniższy wymiar kary dla WARMII. Oby w drugiej połowie wyglądało to lepiej!

46′ zaczyna WARMIA nie ma zmian w składach

46′ Dośrodkowanie Sawickiego i piłka odbiła się od górnej części naszej poprzeczki!

47′ Szansa grajewian, ale Kossyk strzela bardzo niecelnie

49′ Po zagraniu Mikuckiego w pole karne główkował Kossyk – znów niecelnie

53′ Dawid Kalinowski pada w polu karnym, ale sędzia nakazał grać dalej

57′ Rzut wolny dla WARMII z 30 metrów od bramki gości

58′ Strzał Dawida Kalinowskiego broni Makowski

62′ Błąd Makowskiego, który odbił piłkę po podaniu Mazurka, ale po chwili jednak naprawił kiks

63′ Strzał Bohdziela broni Święciński

65′ Wójcicki za Mazurka

65′ Strzał Wójcickiego broni Makowski

67′ Okazja WARMII, ale wybili piłkę obrońcy

70′ Szarżował Łukasz Wojno, ale powstrzymał go Święciński

72′ Małyszko ukarany żółtą kartką

74′ Stawiecki za Bukowskiego

79′ Rzut wolny dla WARMII, żółta kartka dla Sawickiego

80′ Po rozegraniu mamy tylko róg

80′ Po dośrodkowaniu następny rzut rożny

81′ Wójcicki strzela obok bramki

81′ Doroszko za Sawickiego

82′ Okazja gości ale bronimy

84′ Róg dla WARMII

84′ Żadnej korzyści po rzucie rożnym

85′ Tomczyk za Grabowskiego

88′ Dośrodkowanie Mikuckiego, łapie Makowski

90′ Świetne dośrodkowanie Wójcickiego i fatalnie pudłuje głową Edison!

90′ + 3′ Po kontrataku Szadlowski dwukrotnie strzela i świetnie broni Święciński!

90′ + 4′ Koniec meczu. Przegrywamy po najsłabszym meczu w tym sezonie w wykonaniu naszej drużyny.