KS WARMIA Grajewo — CZARNI Czarna Białostocka

19 sierpnia, 2023 16:00 IV liga 2023/2024

Dzień dobry! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z dzisiejszego meczu WARMII z CZARNYMI Czarna Białostocka. Zapowiedź meczu przeczytajcie tu: https://kswarmiagrajewo.pl/2023/08/18/zapowiedz-meczu-z-czarnymi-4/

Znane są już składy, w jakich zagrają oba zespoły. W WARMII brakuje Edisona, Kossyka, Dzierzgowskiego i Wojno. Zespół CZARNYCH bez Grzegorza Makala.

1′ Punktualnie 16:00 i zaczyna WARMIA

1′ Akcja WARMII i wydawało się, że Mazurek miał okazję do strzału, ale zwlekał i stracił piłkę

2′ Znów szansa WARMII, najpierw Mazurek, zaraz później Śliwowski ale wybili piłkę obrońcy!

4′ Dawid Kalinowski strzela zza pola karnego, ale piłka mija bramkę

5′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Dawid Kalinowski! Skalski znakomicie uruchomił Dawida, który będąc sam na sam z bramkarzem minął go i strzelił gola!

8′ Róg dla WARMII

9′ Po dośrodkowaniu kolejny róg

9′ Złe dośrodkowanie i bez korzyści dla naszego zespołu

10′ Strzał Bukowskiego nad bramką gości

11′ Faul Kosikowskiego i żółta kartka dla zawodnika gospodarzy

12′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał zawodnika CZARNYCH broni Święciński

13′ Czarne numery na koszulkach gości są totalnie niewidoczne i będziemy mieli problem z ich rozpoznawaniem…

14′ Trzeci rzut rożny dla WARMII

15′ Po dośrodkowaniu strzelał Zalewski, ale obronił Krajewski

18′ Chwila przerwy w grze, poszkodowany jest jeden z graczy gości

21′ Okazja gości, ale fatalnie przestrzelił zawodnik CZARNYCH

22′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Dawid Śliwowski! Złe wybicie Krajewskiego – piłka trafia do Skalskiego, który podaje do Śliwowskiego a ten spokojnie z bliska strzela gola na 2:0!

25′ Rzut wolny dla WARMII – 35 metrów od bramki

25′ Potężne uderzenie Mikuckiego z trudem odbija Krajewski!

26′ Znów okazja – Śleszyński podawał z lewej strony pola karnego, ale piłka poszybowała wzdłuż linii bramkowej i nikt nie zamknął podania

28′ Rafał Kalinowski z rzutu wolnego wrzucił piłkę w pole karne skąd Śliwowski strzelał głową, ale obrońca wybił piłkę lecącą do bramki!

30′ Goście po faulu na naszym bramkarzu trafiają do bramki, ale sędzia oczywiście nie uznaje gola

32′ Mocny strzał CZARNYCH obok naszej bramki

33′ Pierwszy róg dla gości

34′ Jeszcze jeden róg dla CZARNYCH

34′ Przejęliśmy piłkę – Śleszyński wypuścił Dawida Kalinowskiego, ale sędzia odgwizdał spalonego

37′ Troszkę siadło tempo meczu, ale warunki nie są dziś łatwe – jest niezwykle duszno

40′ Rzut rożny dla nas

41′ Po chwili następny róg dla WARMII

41′ Po dośrodkowaniu wybija Krajewski

44′ Róg dla gości, po dośrodkowaniu kolejny

45′ Sędzia dolicza 2 minuty

45′ + 1′ Wybiliśmy piłkę po dośrodkowaniu

45′ + 2′ koniec pierwszej połowy. Zasłużenie prowadzimy 2:0, ale ambitni goście wcale nie rezygnują z walki o punkty i musimy być czujni.

46′ Zaczynają goście

48′ Okazja CZARNYCH, ale Święciński łapie piłkę

52′ Akcja Mazurka, mocny strzał który Krajewski wybija na róg

52′ Gliński ukarany żółtą kartką

53′ Dobre dośrodkowanie Rafała Kalinowskiego i po chwili jeszcze jeden róg

54′ Bez korzyści po kolejnym dośrodkowaniu

55′ Mazurek nie wykorzystuje znakomitej okazji!

55′ Bukowski strzela ponad bramką

56′ Żółta kartka dla Szuchnickiego za faul na Mikuckim

58′ Mazurek wywalczył rzut rożny

58′ Złe rozegranie i tracimy piłkę

59′ Dobry strzał Rafała Kalinowskiego z trudem broni Krajewski

62′ Róg dla WARMII

63′ Znów bez korzyści i jeszcze okazja do kontry dla gości, ale Skalski przejął piłkę

64′ Mocny strzał na naszą bramkę, rykoszet i rzut rożny dla gości

64′ Po dośrodkowaniu piłka opuściła boisko

66′ Szybajło za Mazurka

67′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Dawid Skalski! Świetna asysta Rafała Kalinowskiego – piłkę dostał Skalski, który ograł bramkarza i podwyższył na 3:0!

69′ Okazja WARMII – najpierw Bukowski, po chwili Śliwowski, ale bramkarz złapał piłkę a sędzia za niebezpieczne zagranie ukarał Śliwowskiego żółtą kartką

71′ Niecelny strzał Śleszyńskiego

72′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Dawid Śliwowski! Śliwowski z bliska podwyższa na 4:0!

74′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 5:0 Rafał Kalinowski! Z 16 metra precyzyjnie strzela Rafał i prowadzimy już 5:0!

75′ Stawiecki i Wójcicki za Bukowskiego i Dawida Kalinowskiego

80′ Krupa i Polak za Śliwowskiego i Zalewskiego

81′ Okazja Skalskiego ale tylko róg

81′ Po dośrodkowaniu zbyt lekki strzał Polaka

83′ Strzał Szybajły tuż nad bramką Krajewskiego

85′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 6:0 Maciej Polak! Piękna akcja naszego zespołu – Wójcicki do Polaka i jest 6:0!

86′ Michałowski ukarany żółtą kartką

86′ Druga żółta kartka dla Szuchnickiego i zawodnik CZARNYCH opuszcza boisko

87′ Krupa strzela nad bramką z rzutu wolnego

90′ Jeszcze okazja Wójcickiego i koniec meczu. Wysoko i zasłużenie wygrywamy z CZARNYMI Czarna Białostocka.

19.08.2023 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – CZARNI Czarna Białostocka  6:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Dawid Kalinowski 5′, 2:0 Dawid Śliwowski 22′, 3:0 Dawid Skalski 67′, 4:0 Dawid Śliwowski 72′, 5:0 Rafał Kalinowski 74′, 6:0 Maciej Polak 85′

WARMIA:  33.Święciński – 4.Mikucki (Kpt), 17.Zalewski (80′ 18.Krupa), 72.Kosikowski, 6.Śleszyński  – 9.D.Kalinowski (75′ 13.Wójcicki), 20.R.Kalinowski, 71.Mazurek (66′ 5.Szybajło), 16.Bukowski (75′ 10.Stawiecki), 11.Skalski – 15.Śliwowski (80′ 19.Polak)

REZERWA: 1.Sobolewski – 5.Szybajło, 10.Stawiecki, 13.Wójcicki, 18.Krupa, 19.Polak, 77.Zarzecki

CZARNI: 12.Krajewski – 2.Szuchnicki, 4.Gliński (Kpt), 5.Frankowski, 14.Wynimko (46′ 6.Stefanowski), 19.Drozdowski, 77.Hołowacz (80′ 7.Małyszko), 16.Kosicki (75′ 13.Popławski), 99.Luty (46′ 20.Michałowski), 11.Krechak (68′ 9.Bienasz), 10.B.Żuberek

REZERWA: 1.P.Fiedorowicz, 6.Stefanowski, 7.S.Małyszko, 8.K.Fiedorowicz, 9.Bienasz, 13.Popławski, 20.Michałowski, 25.Łabieniec

TRENER: Mateusz Woroniecki

Sędzia: Radosław Jemielity (Łomża, Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Kosikowski, Śliwowski (WARMIA), Gliński, Szuchnicki (dwie), Michałowski (CZARNI)

Czerwona kartka: 86′ Mateusz Szuchnicki (CZARNI, w konsekwencji drugiej żółtej)