ORLĘTA Czyżew — KS WARMIA Grajewo

24 września, 2023 16:00 IV liga 2023/2024

Dzień dobry! Witamy z Czyżewa gdzie o 16:00 rozpocznie się kolejny mecz WARMII. Dziś gramy z ORLĘTAMI. Poniżej prezentujemy składy wyjściowe obu zespołów:

1′ Zaczyna WARMIA

1′ Dobre zagranie Kosikowskiego do Wójcickiego, jednak Krystian był na spalonym

3′ Dobra akcja Dawida Kalinowskiego, strzał i bramkarz wybija na rzut rożny

4′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

5′ Groźnie pod naszą bramką i róg dla gospodarzy

6′ Odebraliśmy piłkę po dośrodkowaniu

12′ Groźnie, ale Kosikowski wybija na róg

12′ Po dośrodkowaniu łapie piłkę Święciński

14′ Dobra akcja WARMII, dośrodkowanie Śleszyńskiego przeciął bramkarz ORLĄT

16′ Dziwna decyzja sędziego, który nie uznał ewidentnego faulu na Wójcickim a po chwili gospodarze mają kolejny róg

17′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

18′ Zaliczamy zbyt dużo strat i na razie mamy problem z płynnością akcji

19′ Znakomite zagranie Rafała Kalinowskiego do Wójcickiego, ten do Dawida Kalinowskiego i strzał na bramkę tuż obok słupka!

20′ Dawid Kalinowski faulowany w polu karnym i sędzia niczym niewidomy nie widzi faulu!

21′ GOL dla ORLĄT! 1:0 Adam Ilczuk, Szybki kontratak gospodarzy, po którym Ilczuk z bliska pokonał Święcińskiego, W tym czasie sfaulowany w polu karnym Dawid leżał na boisku…

24′ Groźnie pod naszą bramką i róg dla ORLĄT

24′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

26′ Kontratak gospodarzy i Święciński broni w sytuacji sam na sam – róg dla ORLĄT

26′ Przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

29′ Wójcicki sfaulowany w polu karnym i tym razem sędzia nie ma wątpliwości – rzut karny dla nas

30′ Bartek Bukowski trafia w słupek i nie ma gola!

31′ Jak to nie wpadło!??? Obrońcy dwukrotnie wybili z bramki piłkę!

32′ Rzut wolny dla nas z 18 metrów

33′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Edison! Piękny, precyzyjny strzał Ediego i wyrównujemy w tym dziwnym meczu

34′ Okazja gospodarzy i rzut rożny

34′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

38′ Piękna akcja Rafała Kalinowskiego i strzał dosłownie o milimetry mija bramkę gospodarzy

41′ Niecelny strzał Mazurka

42′ Sędzia ukarał żółtą kartką Kamila Randzio za krytykę pracy arbitrów w tym meczu

44′ Róg dla WARMII

45′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:2 Rafał Szybajło! Po dośrodkowaniu strzelał głową Edison, bramkarz odbił piłkę a Szybajło z bliska wbił ją do bramki!

45′ + 1′ Koniec nerwowej pierwszej połowy. Prowadzimy 2:1 w Czyżewie.

46′ Zaczęli gospodarze – bez zmian w składach

47′ Ładna akcja WARMII i strzał Wójcickiego broni Fiedoruk

49′ Żółtą kartką został ukarany Janusz Szumowski – kierownik WARMII – za krytykę orzeczeń arbitra

53′ Dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzał głową mija naszą bramkę

54′ Róg dla gospodarzy

54′ Wybiliśmy piłkę

56′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:3 Rafał Kalinowski! Świetne podanie Mikuckiego przepuścił Mazurek, przejął piłkę Rafał Kalinowski i w sytuacji sam na sam pokonał Fiedoruka!

58′ Róg dla gospodarzy i bez zagrożenia po dośrodkowaniu

60′ Jaźwiński i Stypułkowski za Stysia i Synytsię

63′ Kossyk za Wójcickiego

65′ GOL dla ORLĄT! 2:3 Adam Ilczuk. Akcja Ilczuka prawą stroną, mocny strzał odbija Święciński, ale dobitka jest celna i tracimy gola!

68′ Mocny strzał Kossyka ale piłka ponad bramką

69′ GOL dla ORLĄT! 3:3 Szymon Jaźwiński! Kontratak gospodarzy i Jaźwiński strzela gola!

70′ Kossyk trafia w słupek!

72′ Szybajło ukarany żółtą kartką

75′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:4 Rafał Kalinowski! Kapitalne podanie Dawida do starszego brata i piękny strzał trafia do siatki!!

76′ Strzał Stecia broni Święciński

78′ Potężny strzał Stecia nad naszą bramką

78′ Zalewski za Szybajło

80′ Perkowski za Stecia

81′ Róg dla nas

82′ Po dośrodkowaniu strzał Edisona broni Fiedoruk

86′ Arek Wojno po roku pauzy spowodowanej kontuzją wraca na boisko zmieniając Bukowskiego

89′ Rzut wolny dla nas blisko prawego narożnika pola karnego

89′ Nieudane dośrodkowanie Dawida Kalinowskiego

90′ 4 minuty dolicza sędzia

90′ + 2′ Zarzecki za Rafała Kalinowskiego

90′ + 3′ Czerwona kartka dla Michała Kosikowskiego!

90′ + 5′ Mamy starcie zawodników na boisku gra jest przerwana

90′ + 7′ Koniec meczu! Wygrywamy, choć było tu mocno nerwowo.

24.09.2023 Czyżew, Stadion Miejski ul. Zarzecze 15

ORLĘTA Czyżew – WARMIA Grajewo 3:4 (1:2)

Bramki: 1:0 Adam Ilczuk 21′, 1:1 Edison 33′,1:2 Rafał Szybajło 45′, 1:3 Rafał Kalinowski 56′, 2:3 Adam Ilczuk 65′, 3:3 Szymon Jaźwiński 69′, 3:4 Rafał Kalinowski 75′

ORLĘTA: 1.Fiedoruk – 23.Ilczuk, 3.Stańczyk, 4.Grabarz, 6.Kujawa (Kpt), 7.Styś (60′ 9.Jaźwiński), 10.Gosk, 11.Synytsia (60′ 19.Stypułkowski), 12.Steć (80′ 13.Perkowski), 15.Boguszewski, 16.Kowalewski

REZERWA:99.Popławski – 2.Tarnowski, 8.Mikołajczyk, 9.Jaźwiński, 13.Perkowski, 14.Zakrzewski,  17.Ivanov, 18.Kropiewnicki, 19.Stypułkowski

TRENER: Karol Styś

WARMIA:  33.Święciński –  4.Mikucki, 18.Edison (Kpt) , 72.Kosikowski, 6.Śleszyński –   13.Wójcicki (63′ 8.Kossyk), 10.R.Kalinowski (90′ 77.Zarzecki), 5.Szybajło (78′ 15.Zalewski), 16.Bukowski (87′ 11.Wojno), 22.D.Kalinowski – 3.Mazurek

REZERWA: 1.Mysiewicz – 15.Zalewski, 77.Zarzecki, 8.Kossyk, 11.Wojno, 20.Stawiecki

Sędzia: Damian Tanajewski (Łomża, Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Steć, Grabarz, Jaźwiński, Stańczyk (ORLĘTA), D.Kalinowski, Kosikowski (dwie), Randzio – trener, Szumowski – kierownik drużyny, Szybajło, Edison, Zarzecki (WARMIA)

Czerwona kartka: 93′ –  Michał Kosikowski (WARMIA) – w konsekwencji drugiej żółtej kartki