KS WARMIA Grajewo — RUCH Wysokie Mazowieckie

16 marca, 2024 15:00 IV liga 2023/2024

Dzień dobry. Za niespełna pół godziny rozpoczniemy relację tekstową z dzisiejszego meczu WARMIA – RUCH. To inauguracja piłkarskiej wiosny w Grajewie. Znane są już składy obu zespołów, które prezentujemy poniżej.

1′ Zaczyna WARMIA. Jest 15:03

2′ GOL dla RUCHU! 0:1 Kamil Jackiewicz. Akcja gości, Zabłocki dośrodkował z lewej strony i Jackiewicz z bliska nie dał szans Święcińskiemu.

10′ Szybko stracony gol nieco podciął skrzydła naszemu zespołowi

11′ Dawid Kalinowski faulowany tuż przed polem karnym i żółta kartka dla Zabłockiego

12′ Edison strzela tuż nad poprzeczką

16′ Ładna akcja WARMII i piękny strzał Bukowskiego wybija na róg Jendruczek

16′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

21′ Okazja WARMII ale obrońca przeciął podanie Dawida Kalinowskiego

24′ Dobra akcja grajewian ale strzał Śleszyńskiego został zablokowany przez obrońcę

24′ Doskonała okazja i tylko róg dla nas! Bukowski strzelał z bliska ale obrońca RUCHU zablokował strzał i piłka opuściła boisko

25′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

27′ Bardzo niecelny strzał Brokowskiego

29′ Rzut wolny dla gości na wysokości pola karnego WARMII z prawej strony boiska

30′ Po dośrodkowaniu Edison wybija na róg

31′ Przejmujemy piłkę

31′ Grzybowski z żółtą kartką

32′ Była okazja ale obrońcy gości wybili piłkę

33′ Róg dla nas

34′ Znów bez korzyści po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

35′ Kolejny róg dla WARMII

36′ Po dośrodkowaniu następny korner dla gospodarzy

36′ Kossyk dośrodkował i sędzia dopatrzył się faulu na obrońcy RUCHU

38′ Okazja po ładnej akcji – dośrodkował Bukowski i Śliwowski głową strzelił obok bramki

39′ Pasko ukarany żółtą kartką

42′ Akcja Domańskiego i tylko rzut rożny

42′ Po dośrodkowaniu wybili piłkę obrońcy

45′ 4 minuty dolicza sędzia do pierwszej połowy meczu

45′ + 3′ Okazja Dawida Kalinowskiego i strzał obok bramki

45′ + 4′ Koniec pierwszej połowy meczu. Przegrywamy 0:1 po szybko straconym golu. I choć później mocno przeważaliśmy, to nie udało się zamienić na gola żadnej z kilku dogodnych okazji. Oby po przerwie było bardziej skutecznie. Prowadzimy w rzutach rożnych 6:1, ale nic z tego nie wynika.

46′ Zaczyna RUCH. U gości Żabiuk za Pasko.

46′ Siódmy róg dla WARMII

46′ I po chwili ósmy a po dośrodkowaniu przejęli piłkę goście

50′ Żbikowski ukarany żółtą kartką

52′ Kossyk faulowany w polu karnym i mamy rzut karny dla WARMII!

52′ Jendruczek broni, ale będzie powtórka, bo bramkarz popełnił wykroczenie

55′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Paweł Kossyk. Tym razem mocny, pewny strzał i wyrównujemy!

59′ Zabłocki z drugą żółtą kartką musi opuścić boisko

61′ Mocny strzał Gryki ponad naszą bramką

63′ Mikucki i Rafał Kalinowski za Szybajło i Żbikowskiego

64′ Bukowski strzela tuż obok słupka!

65′ Znów strzał Bukowskiego i mamy róg

66′ Po dośrodkowaniu strzał Dawida Kalinowskiego mija bramkę!

68′ Dawid Kalinowski w doskonałej sytuacji i broni Jendruczek!

69′ Święciński z żółtą kartką i okazja dla gości – rzut wolny z 16 metrów na wprost od naszej bramki

70′ Strzał Brokowskiego znakomicie broni Święciński

70′ Nasz barmkarz kapitalnie broni strzał Jackiewicza!

71′ Róg dla RUCHU

71′ Po dośrodkowaniu mocny strzał Romanowskiego and naszą bramką

72′ Mazurek za Śliwowskiego

73′ Okazja WARMII ale zaczną od bramki goście

74′ GOL dla gości. 1:2 Kamil Jackiewicz. Akcja gości, strzał odbija Święciński i Jackiewicz z bliska zdobywa swojego drugiego gola!

77′ Dośrodkowanie Śleszyńskiego i łapie piłkę Jendruczek

77′ Wojno za Dawida Kalinowskiego

78′ Poprzeczka po strzale Jackiewicza!

80′ Okazja Wojno i nie ma gola…

82′ Okazja i tylko róg dla nas

83′ Po dośrodkowaniu była szansa, ale wybili piłkę obrońcy gości

84′ Sakowicz za Jackiewicza

86′ Żero za Brokowskiego

87′ Okazja WARMII i znów bez gola

90′ Róg dla nas i bez korzyści po dośrodkowaniu

90′ 6 minut dolicza sędzia

90′ + 2′ Róg dla WARMII – znów bez zdobyczy po dośrodkowaniu

90′ + 3′ Wojno faulowany przed polem karnym i rzut wolny dla nas

90′ + 4′ Edison strzela obok bramki

90′ + 5′ Wójcicki za Kossyka

90′ + 6′ Koniec tego emocjonującego meczu, który niestety przegrywamy 1:2 🙁

16.03.2024 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo  – RUCH Wysokie Mazowieckie 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Kamil Jackiewicz 2′, 1:1 Paweł Kossyk 55′ (rzut karny), 1:2 Kamil Jackiewicz 74′

WARMIA:  33.Święciński –  19.Żbikowski (63′ 4.Mikucki), 18.Edison (Kpt), 23.Krupa, 6.Śleszyński – 22.D.Kalinowski, 8.Kossyk (90′ + 5′ 13.Wójcicki), 16.Bukowski, 5.Szybajło (63′ 10.R.Kalinowski), 17.Domański  – 98.Śliwowski (72′ 9.Mazurek)

REZERWA: 1.Mysiewicz – 3.Poślednik, 4.Mikucki, 10.R.Kalinowski, 11.Wojno, 13.Wójcicki, 77.Zarzecki, 9.Mazurek, 20.S.Sobolewski

RUCH: 87.Jendruczek  – 3.Pasko (46′ 6.Żabiuk), 21.Grzybowski (Kpt), 14.Romanowski, 97.Zabłocki – 17.Kaliszczyk, 23.Drewnowski 10.Brokowski (86′ 22.Żero), 16.Decewicz, 20.Gryko – 7.Jackiewicz (84′ 9.Sakowicz)

REZERWA: 69.Stanisławski – 6.Żabiuk, 4.Szymborski, 9.Sakowicz, 11.Piszczatowski, 19.Wójcik, 22.Żero, 77.Jabłoński

TRENER: Kamil Jackiewicz

Sędzia: Karol Sokół (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Żbikowski, Edison, Bukowski, Szybajło, Święciński, Krupa (WARMIA), Zabłocki (dwie), Grzybowski, Pasko, Brokowski, Jendruczek, Gryko, Sakowicz (RUCH)

Czerwona kartka: Sebastian Zabłocki 54′ (RUCH) – w konsekwencji drugiej żółtej kartki