Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
20 kwietnia, 2024 16:00 IV liga 2023/2024

Podsumowanie

Dzień dobry. Przed nami kolejne spotkanie ligowe naszych piłkarzy. Tym razem podejmujemy na grajewskim stadionie MOSP Białystok. Mecz rozpocznie się o 16:00 i zapraszamy do naszej relacji tekstowej, która – miejmy nadzieję – dziś odbędzie się bez zakłóceń technicznych jak to miało miejsce podczas środowego spotkania w Szepietowie.

Poznaliśmy już składy obu zespołów. W WARMII jedna zmiana w porównaniu z wyjściowym zestawieniem z meczu ze SPARTĄ. W bramce Łukasza Sobolewskiego zastąpi Filip Święciński. Brakuje dziś w naszej kadrze Kacpra Śleszyńskiego i Arka Wojno, którzy są kontuzjowani a także przeziębionego Tomka Dzierzgowskiego. Przemek Zarzecki, Jan Poślednik i Szymon Sobolewski zagrali w czwartek w meczu rezerw i dziś nie ma ich w protokole meczowym.

1′ Zaczyna WARMIA – 16:03

1′ Śliwowski do Mazurka ale na spalonym był nasz zawodnik

2′ Szarżował Wójcicki jednak stracił piłkę w polu karnym gości

3′ Groźny strzał Łupińskiego odbija Święciński!

9′ Kossyk wrzucił piłkę w pole karne i na spalonym był Mazurek

12′ Po wrzucie piłki z autu była okazja, ale piłka minęła bramkę gości

13′ Strzał Mazurka, rykoszet i broni bramkarz

16′ Śliwowski w dobrej sytuacji strzela niecelnie!

22′ Okazja gości, jednak wyjaśniamy wybiciem piłki

24′ Strzał Szybajły broni Radziszewski

26′ GOL dla MOSP. 0:1 Wiktor Gęgotek. Sacharewicz ograł Kosikowskiego, podał do Gegotka a ten pięknym strzałem nie dał szans Święcińskiemu.

28′ Wójcicki w polu karnym gości, okazja i broni bramkarz!

30′ Róg dla WARMII

31′ Po dośrodkowaniu następny

31′ Po dośrodkowaniu i strzale obrońca wybija piłkę sprzed bramki!

33′ Róg dla gości

33′ Bez zagrożenia po rozegraniu

35′ Wójcicki faulowany na linii pola karnego

36′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego gra przerwana – faul na Radziszewskim

39′ Rafał Kalinowski wywalczył róg dla nas

40′ Po dośrodkowaniu wybił piłkę bramkarz i szybka kontra gości po której było groźnie, ale Łupiński przestrzelił

42′ Niecelny strzał Rafała Kalinowskiego

43′ Żukowski z żółtą kartką

43′ 1:1 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Arkadiusz Mazurek. Dośrodkowanie Kossyka, Śliwowski zgrał piłkę głową i Mazurek również głową zdobywa wyrównującego gola!

45′ Edison i Łupiński z żółtymi kartkami

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Remisujemy 1:1 z MOSP i liczymy na więcej goli dla WARMII po przerwie.

46′ Zaczyna MOSP. Za Majczaka wszedł Woroszyło

46′ Po dośrodkowaniu Łupiński strzela przewrotką ale wysoko nad bramką

47′ Kiks Kosikowskiego i było bardzo groźnie pod naszą bramką, ale jest róg dla MOSP

48′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

49′ Żukowski strzela nad bramką

50′ Wójcicki do Śliwowskiegio, strzał głową i broni Radziszewski

51′ Ładna akcja Szybajły i róg

51′ Po dośrodkowaniu kontratak gości czyści Wójcicki

52′ Okazja Kalinowskiego, jednak zabrakło decyzji

54′ Róg dla WARMII

55′ Po dośrodkowaniu niecelny strzał Kalinowskiego

56′ Dawid Kalinowski za Wójcickiego

59′ Szarżował Łupiński i piłka poza boiskiem

59′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Rafał Kalinowski! Urwał się obrońcom Dawid Kalinowski, był sam na sam z Radziszewskim ale bramkarz odbił piłkę i Rafał Kalinowski dokończył to co zaczął jego brat!

61′ Dobra akcja jednak spóźnił się do piłki Mazurek

64′ Groźnie w naszym polu karnym i jest róg dla MOSP

64′ Oddalamy zagrożenie po dośrodkowaniu

66′ Bukowski za Śliwowskiego

67′ Mocny strzał Kossyka broni bramkarz

68′ Dobra akcja WARMII i Mazurek strzela w boczną siatkę!

69′ GOL dla MOSP. 2:2 Mikołaj Siemieniuk. Akcja gości, błędy naszej obrony i Siemieniuk mocnym strzałem zdobywa wyrównującego gola.

71′ Okazja Rafała Kalinowskiego, strzał odbity przez obrońcę!

72′ Okazja i Dawid Kalinowski trafia w bramkarza!

75′ Róg dla nas

75′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

79′ Dobra akcja i Mazurek strzela obok bramki!

80′ Łupiński w doskonałej sytuacji i na szczęście nasi obrońcy zabrali mu piłkę

82′ Domański w polu karnym i zablokowany strzał naszego piłkarza!

83′ GOL dla MOSP. 2:3 Ksawier Żukowski. Akcja gości i  Żukowski trafia w róg naszej bramki!

85′ Okazja, strzał Domańskiego i tylko róg

86′ Po dośrodkowaniu zamieszanie i nic więcej

86′ Okazja – świetny strzał Rafała Kalinowskiego wybija na róg Radziszewski

87′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:3 Edison. Po dośrodkowaniu Edison wbija piłkę do bramki!

87′ Róg dla MOSP i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

89′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:3 Dawid Kalinowski! Strzał Mazurka odbija Radziszewski ale Dawid Kalinowski z bliska strzela gola!

90′ Dawid Kalinowski z żółtą kartką za zdjęcie koszulki po zdobyciu gola

90′ + 1′ Święciński ukarany żółtą kartką

90′ + 3′ Róg dla WARMII

90′ + 3′ Bez zagrożenia po rozegraniu

90′ + 5′ Koniec meczu. Były gole, dramaturgia i mamy zwycięstwo!

20.04.2024 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – MOSP Białystok 4:3 (1:1)

Bramki: 0:1 Wiktor Gęgotek 26′, 1:1 Arkadiusz Mazurek 43′, 2:1 Rafał Kalinowski 59′, 2:2 Mikołaj Siemieniuk 69′, 2:3 Ksawier Żukowski 83′, 3:3 Edison 87′, 4:3 Dawid Kalinowski 89′

WARMIA: 33.Święciński –  5.Szybajło, 18.Edison (Kpt), 72.Kosikowski,  4.Mikucki – 13.Wójcicki (56′ 22.D.Kalinowski), 8.Kossyk, 3.Mazurek, 10.R.Kalinowski (90′ + 3′ 23.Krupa), 17.Domański (90′ 19.Żbikowski) – 98.Śliwowski (66′ 16.Bukowski)

REZERWA: 1.Ł.Sobolewski – 19.Żbikowski, 23.Krupa, 22.D.Kalinowski, 16.Bukowski

TRENER: Kamil Randzio

MOSP: 12.Radziszewski – 5.Turczewski (Kpt), 4.Wasiluk, 3.Danilewicz, 6.Siemieniuk, 8.Żukowski, 7.Gęgotek, 20.Łazarski, 10.Sacharewicz (63′ 19.Szczykowski), 18.Majczak (46′ 15.Woroszyło), 9.Łupiński

REZERWA: 1.Pietroczuk – 16.Grygoruk, 11.Rutkowski, 15.Woroszyło, 19.Szczykowski, 13.Boroda

TRENER: Piotr Szydłowski

Sędzia: Marcin Jakubowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: D.Kalinowski, Święciński (WARMIA), Żukowski (MOSP)