HETMAN Tykocin — KS WARMIA Grajewo

7 października, 2023 16:00 IV liga 2023/2024

Dzień dobry! Niestety, najprawdopodobniej w efekcie dzisiejszej wichury w Tykocinie nie działa mobilny internet i w związku z tym relacja będzie zapisywana offline. Wpisy pojawią się na naszej stronie, gdy tylko wróci zasięg sieci komórkowej.

1′ Rozpoczął HETMAN

4′ Strzał Dawida Kalinowskiego tuż obok bramki!

6′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Dawid Kalinowski. Podanie od Kossyka i Dawid Kalinowski zdobywa pierwszego gola dla nas!

9′ Bardzo dobra akcja i strzał Śleszyńskiego tuż obok słupka

15′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Dawid Kalinowski. Rafał Kalinowski zagrywa do brata i strzał z bliska – mamy drugiego gola!

17′ Raz na kilka minut udaje się nam połączyć z internetem, jednak sieć nadal ma awarię

20′ Strzał Moczulskiego broni Sobolewski

21′ Mazurek sfaulowany przez bramkarza i jest rzut karny dla WARMII

22′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Arkadiusz Mazurek. Pewny strzał Mazurka, który wykonywał jedenastkę!

23′ Żółta kartka dla Moczulskiego

26′ Okazja gospodarzy ale wybija piłkę Maciej Polak

30′ Strzał Kossyka broni bramkarz HETMANA

31′ Mazurek przestrzelił w idealnej sytuacji!

32′ Kossyk do Mazurka i bramkarz z trudem wybija na róg!

32′ Po chwili kolejny róg dla nas

33′ Po rozegraniu strzał głową Bukowskiego i Niemancewicz znów wybija na róg!

33′ Kolejne dośrodkowanie bez korzyści

35′ Doskonała okazja Mazurka po podaniu Śleszyńskiego ale bramkarz fantastycznie odbija piłkę!

39′ Groźne dośrodkowanie gospodarzy, ale łapie piłkę Sobolewski

44′ Szybajło z żółtą kartką

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 3:0. Szkoda niewykorzystanych okazji, bo prowadzeni powinno być wyższe.

46′ Rozpoczyna WARMIA

47′ Błąd i świetna okazja gospodarzy, ale przestrzelił napastnik HETMANA!

47′ Róg dla WARMII

48′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:4 Michał Kosikowski! Dośrodkowanie Dawida Kalinowskiego i Kosikowski głową podwyższa na 4:0!

52′ Róg dla gospodarzy i bez zagrożenia po dośrodkowaniu

54′ Kolejny róg i Zalewski fauluje zawodnika gospodarzy w polu karnym

55′ Maciej Dymek strzela i Sobolewski broni trzeci rzut karny w tym sezonie!

56′ Okazja gości i znowu broni nasz bramkarz

57′ Ponownie mieliśmy zakłócenia w działaniu sieci komórkowej

58′ Rzut rożny dla WARMII i bez korzyści po dośrodkowaniu

61′ Bukowski z żółtą kartką

62′ Sobolewski wybija na róg groźny strzał

63′ Po dośrodkowaniu kolejny róg a po następnym wybijamy piłkę

64′ Stawiecki za Dawida Kalinowskiego

65′ Groźnie atakują w drugiej połowie gospodarze. Mamy swój gorszy czas w tym meczu

66′ Róg dla HETMANA

66′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

67′ idealna okazja po błędzie Rafała Maliszewskiego, ale źle podaje Mazurek

67′ Róg dla nas i bez korzyści po dośrodkowaniu

70′ Edison i Mikucki za Polaka i Bukowskiego

75′ Michał Dymek za Parzonko i Arek Wojno za Kossyka

77′ Krupa za Śleszyńskiego

79′ Michał Kosikowski fauluje w polu karnym i będzie drugi rzut karny dla HETMANA

80′ GOL dla HETMANA! 1:4 Igor Michajłow. Tym razem pewnie wykonana jedenastka i nasz bramkarz bez szans

86′ Było groźnie po akcji Rafała Maliszewskiego ale wybrnęliśmy z kłopotów

86′ W rewanżu okazja Mazurka ale mocny strzał z ostrego kąta mija bramkę!

88′ Kolejna szansa Mazurka – tym razem za mocno wypuszczona piłka

89′ GOL dla HETMANA. 2:4 Maciej Dymek. Strata piłki przez Arka Wojno i Dymek sam na sam z Sobolewskim nie daje szans naszemu bramkarzowi

90′ 3 minuty dolicza sędzia

90′ + 3′ Koniec meczu. Wygrywamy 4:2 w Tykocinie, ale za drugą połowę należy się naszym reprymenda

07.10.2023 Tykocin, Stadion Miejski, ul.Jana Kochanowskiego 1

HETMAN Tykocin – WARMIA Grajewo 2:4 (0:3)

Bramki: 0:1 Dawid Kalinowski 6′, 0:2 Dawid Kalinowski 15′, 0:3 Arkadiusz Mazurek 22′ (rzut karny), 0:4 Michał Kosikowski 48′, 1:4 Igor Michajłow 80′ (rzut karny), 2:4 Maciej Dymek 89′

HETMAN:1.Niemancewicz – 2.Parzonko (75′ 8.Michał Dymek), 5.Plaga, 9.Maciej Dymek, 11.Moczulski (46′ 99.Dudziński), 12.Mularczyk, 16.Obidziński, 17.P.Maliszewski (Kpt), 20.Marciszewski, 21.Michajłow, 26.Sawicki (46′ 7.R.Maliszewski)

REZERWA: 98.Klepacki – 4.Niemczynowicz, 7.R.Maliszewski, 8.Michał Dymek, 15.Gołub, 18.Pilis, 19.Stachurski, 3.Jabłoński, 99.Dudziński

TRENER: Tomasz Bernatowicz

WARMIA: 1.Sobolewski (Kpt) – 19.Polak (70′ 4.Mikucki), 15.Zalewski, 72.Kosikowski, 6.Śleszyński (77′ 23.Krupa) – 22.D.Kalinowski (64′ 20.Stawiecki), 8.Kossyk (75′ 11.Wojno), 5.Szybajło, 16.Bukowski (70′ 18.Edison), 10.R.Kalinowski – 3.Mazurek

REZERWA: 33.Święciński – 4.Mikucki, 23.Krupa, 11.Wojno, 18.Edison, 20.Stawiecki

Sędzia: Jakub Kaseja (Łomża, Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Moczulski, P.Maliszewski, Michał Dymek (HETMAN), Szybajło, Bukowski, Kosikowski (WARMIA)