KS WARMIA Grajewo — KRYPNIANKA Krypno

21 października, 2023 15:00 IV liga 2023/2024

Dzień dobry! Przed nami kolejny mecz WARMII. Dziś przed własną publicznością zmierzymy się z KRYPNIANKĄ Krypno. W Grajewie jest chłodno, ale póki co wiejący od rana silny wiatr jakby się uspokoił i na szczęście nie pada. Poniżej prezentujemy składy obu zespołów. Trener Kamil Randzio zdecydował się na kilka zmian w wyjściowym ustawieniu WARMII. Na ławce rezerwowych zaczną mecz Kossyk i Mikucki. Pauzującego za żółte kartki Kosikowskiego zmienia na środku obrony Zalewski a w podstawowym składzie wyjdą na boisko Polak i Wójcicki.

1′ Rozpoczynają goście. Jest punktualnie 15:00

1′ Od razu groźna akcja gości ale wybijamy piłkę

1′ Druga akcja KRYPNIANKI tym razem prawą stroną i też powstrzymujemy atak

2′ Pierwszy róg dla WARMII

3′ Duże zamieszanie pod bramką gości po dośrodkowaniu ale ostatecznie obrońcy wybili piłkę

3′ Po dośrodkowaniu z prawej strony bardzo niecelnie strzelał Ołów

5′ Rzut wolny dla gości z lewej strony boiska i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

8′ Znów zaczęliśmy nerwowo i z błędami w obronie

9′ Pierwszy róg dla KRYPNIANKI

10′ Po dośrodkowaniu kolejny rzut rożny

10′ Groźnie, ale łapie piłkę Święciński

11′ Mazurek miał okazję, ale źle strzelił

12′ Dawid Kalinowski i rzut rożny dla nas

13′ Następny róg po po strzale Bukowskiego i wybiciu piłki przez bramkarza

13′ Złe rozegranie i tracimy piłkę

15′ Po strzale Mazurka piłka toczyła się już do bramki, ale wybił ją z linii bramkowej obrońca!

16′ Róg i po dośrodkowaniu niecelny strzał głową

16′ Ruszczyk ukarany żółtą kartką

20′ Strzał Śleszyńskiego obok bramki

22′ Róg dla gości

22′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

24′ Rafał Kalinowski do Mazurka i ten jest faulowany w polu karnym przez bramkarza i mamy rzut karny!

24′ Mazurek strzela z jedenastki, ale Chańko broni strzał!

27′ Okazja dla nas i tylko róg po zagraniu Bukowskiego

31′ Święciński broni strzał zza pola karnego

32′ GOL dla KRYPNIANKI. 0:1 Mikalai Kharytonau. Strzał w okienko z lewej strony boiska i Święciński bez szans.

34′ Okazja WARMII i Dawid Kalinowski z bliska strzela prosto w bramkarza

35′ Poprzeczka po strzale Dawida Kalinowskiego!

38′ Rzut wolny dla WARMII z 25 metrów od bramki gości

39′ Chańko odbija strzał Edisona i jest rzut rożny

40′ Po dośrodkowaniu przez chwilę zamieszanie w polu karnym ale strzelamy niecelnie

45′ 3 minuty dolicza sędzia do pierwszej połowy

45′ + 2′ Róg dla gości

45′ + 2′ Bez zagrożenia po dośrodkwaniu

45′ + 3′ Święciński odbija strzał zza pola karnego

45′ + 3′ Koniec pierwszej połowy. Niewykorzystany karny i bardzo zła gra naszego zespołu a do tego nieskuteczna

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA

49′ Woźniewski z żółtą kartką

53′ Strzał Śleszyńskiego mija bramkę

56′ Rzut wolny dla nas z prawej strony pola karnego

57′ Niecelny strzał Dawida Kalinowskiego

57′ Sadowski za Haponika

58′ Róg dla WARMII – ogromne zamieszanie po dośrodkowaniu i po chwili strzał Polaka obok bramki

61′ Rzut wolny dla nas blisko pola karnego gości

61′ Piękny strzał Rafała Kalinowskiego wybija na róg bramkarz gości

62′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

64′ Butkiewicz i Edison z żółtymi kartkami

66′ Okazja ale Dawida Kalinowskiego uprzedził Chańko

68′ Róg dla gości

69′ Przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

71′ Znów róg dla KRYPNIANKI

71′ Święciński łapie piłkę po dośrodkowaniu

72′ Róg dla nas

72′ Po dośrodkowaniu kibice krzyknęli „gol!” ale strzał trafił w boczną siatkę

74′ Mikucki i Stawiecki za Polaka i Wójcickiego

75′ Poprzeczka po strzale Śleszyńskiego!

76′ Róg dla WARMII – bez korzyści po dośrodkowaniu

78′ Groźny strzał Kossyka obok słupka

79′ Dobra akcja i kolejny róg a po dośrodkowaniu znowu nic

83′ Róg dla nas oczywiście bez żadnego efektu

84′ Było groźnie po kontrataku ale Święciński złapał piłkę

85′ Sokół za Ołowia

86′ Rzut wolny dla WARMII z prawej strony boiska

86′ Poprzeczka po strzale Dawida Kalinowskiego i róg!

86′ A po rogu jak zwykle….

87′ Edison w doskonałej sytuacji strzela zbyt lekko i Chańko łapie piłkę

87′ Po dośrodkowaniu Kossyka Mazurek barkiem uderza piłkę prosto w bramkarza

89′ Róg dla WARMII

89′ GOL dla WARMII! 1:1 Edison. Po dośrodkowaniu Edison głową kieruje piłkę do bramki!

90′ 7 minut doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 5′ Okazja gości ale przejęliśmy piłkę

90′ + 6′ Chańko broni strzał Kossyka

90′ + 7′ Jeszcze jeden róg dla nas

90′ + 7′ Bez korzyści po dośrodkowaniu i koniec tego meczu.

Tylko remisujemy z KRYPNIANKĄ po bardzo złym meczu naszego zespołu.