KS WARMIA Grajewo — CRESOVIA Siemiatycze

30 marca, 2024 15:00 IV liga 2023/2024

Dzień dobry. O 15:00 rozpocznie się kolejny mecz ligowy WARMII z którego tradycyjnie przeprowadzimy relację tekstową. Dziś nasz zespół podejmie ostatnią w tabeli CRESOVIĘ Siemiatycze. W składzie grajewian brakuje pauzujących za żółte kartki Macieja Krupy i Dawida Śliwowskiego. Ze względu na urazy nie ma w kadrze meczowej Dawida Kalinowskiego i Arkadiusza Wojno.

1′ Zaczęła WARMIA – mecz rozpoczął się o 15:04

2′ Zaczęliśmy bardzo nieskoncentrowani i już na początku gry popełniliśmy kilka prostych strat piłki

3′ Piękny strzał Jeleszuka z 16 metrów na rzut rożny efektowną interwencją wybija Sobolewski

4′ Po dośrodkowaniu znów Sobolewski i drugi róg dla CRESOVII

4′ Kolejne dośrodkowanie i szybko przejmujemy piłkę

8′ Trzeci róg dla gości. Na razie to my jesteśmy jeszcze w szatni chyba…

9′ Wybiliśmy piłkę po dośrodkowaniu

10′ Bardzo niecelne dośrodkowanie Mikuckiego

12′ Akcja gości i łapie piłkę Sobolewski

14′ Pierwszy róg dla nas

14′ Po dośrodkowaniu bez korzyści a goście robią kontrę i po strzale Konachowicza Mikucki wybija piłkę z naszej bramki! Jeśli nadal tak będziemy grać, to szykuje się sensacja w Grajewie

16′ Żbikowski z żółtą kartką i będzie rzut wolny dla gości z linii pola karnego!

17′ Strzał Barwiejuka broni Sobolewski

20′ Akcja Domańskiego ale wybili piłkę obrońcy

21′ Czwarty róg CRESOVII

21′ Po dośrodkowaniu niecelny strzał Kosińskiego

24′ Po podaniu Domańskiego szansa, ale na spalonym Kalinowski

25′ Okazja – dośrodkował Mikucki, strzelał Kalinowski ale ofiarnie wybił piłkę obrońca gości

25′ Indywidualna akcja Kowalczuka i było bardzo groźnie, ale wysłuskał mu piłkę Sobolewski

30′ Żbikowski do Mazurka, ale nie opanował piłki nasz zawodnik choć był w niezłej sytuacji

35′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Michał Domański! Piękne dośrodkowanie Rafała Kalinowskiego z prawej strony i Michał Domański z woleja trafia do siatki!

37′ Kossyk strzela nad bramką gości

39′ Malinowski nie dał się zaskoczyć Żbikowskiemu

39′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Rafał Kalinowski! Akcja Szybajły, piłka trafiła do Kalinowskiego i ten precyzyjnym strzałem w róg podwyższa na 2:0.

42′ Róg dla gości

42′ Po dośrodkowaniu bez zagrożenia

43′ Kowalczuk strzela nad naszą bramką

45′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Arkadiusz Mazurek! Podanie Domańskiego i Mazurek podwyższa na 3:0!

45′ Dwie minuty dolicza sędzia

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy meczu. Długo rozkręcaliśmy się, ale prowadzimy 3:0.

46′ Zacznie CRESOVIA. W WARMII za Żbikowskiego wszedł Śleszyński

48′ Groźnie pod naszą bramką, ale zepsuli akcję goście

49′ Mazurek bliski gola, ale tylko rzut rożny dla nas

49′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

50′ Kolejny róg dla WARMII

51′ Była okazja po dośrodkowaniu ale Mazurek strzelił głową nad bramką

51′ Domański strzela i broni Malinowski!

53′ Znów Domański, tym razem strzał ponad bramką

55′ Ładna akcja WARMII i Kalinowski trafia w poprzeczkę

55′ Róg dla WARMII

55′ Po dośrodkowaniu bez korzyści

56′ Znów róg dla gospodarzy i znowu rozgrywamy go bez efektu

58′ Kolejny róg dla WARMII – znowu nic z niego nie mamy

59′ Barwiejuk ukarany żółtą kartką

64′ GOL dla CRESOVII. 3:1 Miłosz Kowalczuk. Akcja gości, błąd naszej obrony i Kowalczuk strzałem w długi róg zdobywa gola.

66′ Ładny strzał Kalinowskiego broni bramkarz!

67′ Mazurek strzela wzdłuż linii bramkowej, ale piłka opuszcza boisko

68′ Wójcicki za Kossyka

70′ Wójcicki trafia w boczną siatkę

71′ Okazja Wójcickiego i bardzo niecelny strzał

73′ Róg dla WARMII

74′ Po dośrodkowaniu tradycyjnie już bez korzyści

75′ Znów róg

75′ Po dośrodkowaniu Bukowski strzela głową obok słupka

77′ Dawidziuk za Łubę

79′ Szymon Sobolewski za Rafała Kalinowskiego

81′ Debiut 15-letniego Igora Karwowskiego który zmienia Domańskiego

84′ Róg dla WARMII

84′ Nic nie zyskaliśmy po rogu

85′ Mocny, ale niecelny strzał Edisona

87′ Najpierw niewykorzystana okazja Mazurka a po chwili kontratak i bliski gola dla gości był Kowalczuk, ale strzelił niecelnie

88′ Okazja i Wójcicki wysoko nad poprzeczką

89′ Kowalczuk faulowany w naszym polu karnym i jedenastka dla gości…

90′ Cztery minuty dolicza sędzia

90′ Pewny strzał Barwiejuka i tylko 3:2

90′ + 5′ koniec meczu. Wygraliśmy, ale … na tym zakończmy. Życzymy Państwu Zdrowych i Spokojnych Świąt!

30.03.2024 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo  – CRESOVIA Siemiatycze 3:2 (3:0)

Bramki: 1:0 Michał Domański 35′, 2:0 Rafał Kalinowski 39′, 3:0 Arkadiusz Mazurek 45′, 3:1 Miłosz Kowalczuk 64′, 3:2 Adam Barwiejuk 90′ (rzut karny)

WARMIA: 1.Ł.Sobolewski – 19.Żbikowski (46′ 6.Śleszyński), 72.Kosikowski (84′ 77.Zarzecki), 18.Edison (Kpt), 4.Mikucki – 16.Bukowski, 8.Kossyk (68′ 13.Wójcicki), 5.Szybajło, 10.R.Kalinowski (79′ 20.S.Sobolewski), 17.Domański (81′ 11.Karwowski) – 9.Mazurek

REZERWA: 12.Mysiewicz, 33.Święciński – 3.Poślednik, 77.Zarzecki, 6.Śleszyński, 11/Karwowski, 13.Wójcicki, 20.S.Sobolewski

CRESOVIA : 12.Malinowski – 5.Iwaniuk, 13.Kosiński, 21.Zazuliński (80′ 99.Majewski), 4.Łempicki – 6.Łuba (77′ 8.Dawidziuk), 10.Jeleszuk (85′ 25.Zaleski), 11.Mantur, 9.Konachowicz – 19.Barwiejuk (Kpt), 23.Kowalczuk

REZERWA: 8.Dawidziuk, 99.Majewski, 25.Zaleski

TRENER: Mariusz Jurek

Sędzia: Łukasz Olszewski (Suwałki, Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Żbikowski, Mikucki (WARMIA), Zazuliński, Jeleszuk, Łempicki, Malinowski (CRESOVIA)