KS WARMIA Grajewo — PROMIEŃ Mońki

4 listopada, 2023 13:30 IV liga 2023/2024

Dzień dobry! To już ostatni mecz ligowy w Grajewie w 2023 roku i przedostatni w rundzie jesiennej. WARMIA podejmuje dziś PROMIEŃ Mońki. Zapraszamy na naszą relację tekstową, którą rozpoczniemy od 13:30. Znane są już składy obu zespołów. W składzie WARMII „kartkowe” osłabienia po meczu w Śniadowie. Zabraknie dziś Kacpra Śleszyńskiego i Rafała Szybajły.

1′ Zaczyna PROMIEŃ – jest 13:33

1′ Akcja Moniek lewą stroną, dośrodkowanie i Edison wybił na róg

2′ Po dośrodkowaniu wybiliśmy piłkę, ale po chwili jest faul i rzut wolny z prawej strony boiska blisko naszej 16-tki

3′ Po dośrodkowaniu oddalamy zagrożenie

7′ Róg dla WARMII

7′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

8′ Przerzut Mikuckiego do Dawida Kalinowskiego i strzał obok bramki

10′ Okazja po dośrodkowaniu Mikuckiego, jednak nikt nie zamknął podania i mamy tylko róg

10′ Po dośrodkowaniu zamieszanie pod bramką gości i wybili piłkę obrońcy

12′ Szansa grajewian – sprytnie próbował posłać piłkę do bramki Dawid Kalinowski, ale minimalnie ominęła ona słupek

14′ Bardzo złe dośrodkowanie Polaka

16′ Faulowany Mazurek i rzut wolny dla WARMII blisko pola karnego gości

17′ Bardzo niecelny strzał Dawida Kalinowskiego

20′ Okazja WARMII i Gostomski odbija dośrodkowanie Rafała Kalinowskiego

24′ Strzał Mikuckiego broni Gostomski

25′ Mazurek do Kossyka i broni Gostomski

26′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Arkadiusz Mazurek! Akcja naszego zespołu, Dawid Kalinowski doskonale dośrodkowuje z prawej strony i Mazurek z bliska trafia do bramki!

28′ Znowu okazja WARMII i strzał Mazurka broni Gostomski

28′ Strzał Odyjewskiego broni Święciński

31′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Paweł Kossyk. Piękny strzał Kossyka zza pola karnego, piłka jeszcze otarła się o zawodnika PROMIENIA i wpadła w okienko bramki!

35′ Dobre dośrodkowanie Polaka wybija Gostomski

38′ Wrzutka w nasze pole karne i piłka wpadła do naszej bramki po błędzie Święcińskiego, ale na nasze szczęście Klim był na spalonym

39′ Okazja Edisona i broni Gostomski

45′ Koniec pierwszej połowy. Zasłużone prowadzenie WARMII 2:0.

46′ Zaczyna WARMIA. Bez zmian w składach

46′ Piękne zagranie Rafała Kalinowskiego i Mazurek a po chwili Kossyk przed szansą ale wybili piłkę obrońcy

46′ Mikucki sam przed Gostomskim, który wybija strzał na róg!

47′ Po dośrodkowaniu bez korzyści

47′ Znów okazja i znowu broni Gostomski

51′ Dawid Kalinowski przed szansą ale broni bramkarz PROMIENIA

57′ Indywidualna akcja Mazurka i niecelny strzał

58′ Piękna akcja WARMII i Polak głową strzela nad bramką!

60′ Dawid Kalinowski faulowany w polu karnym i mamy rzut karny!

60′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Paweł Kossyk. Pewny strzał w środek bramki i prowadzimy 3:0!

65′ Niecelny strzał Polińskiego

66′ Okazja WARMII i strzał Kossyka obok słupka!

68′ Śliwowski za Kossyka

73′ Stawiecki za Skalskiego

73′ Róg dla WARMII

74′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Edison! Kapitalne dośrodkowanie Dawida Kalinowskiego na długi słupek i Edison głową wbija piłkę do bramki!

77′ Bardzo niecelny strzał Polińskiego

78′ Bondziul strzela i broni Święciński

78′ Okazja WARMII i Stawiecki trafia w obrońcę!

80′ Żbikowski i Zarzecki za Dawida Kalinowskiego i Zalewskiego

84′ Debiutant 15-letni Szymon Sobolewski za Mazurka

85′ Róg dla WARMII i bez korzyści po dośrodkowaniu

87′ Okazja i ładny strzał Stawieckiego tuż nad poprzeczką!

89′ Polak trafia w słupek a Śliwowski minął się z piłką i nie dobił strzału!

90′ Koniec meczu bez doliczonego czasu. Pewnie i zasłużenie wygrywamy z PROMIENIEM Mońki.

04.11.2023 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – PROMIEŃ Mońki 4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Arkadiusz Mazurek 26′, 2:0 Paweł Kossyk 31′, 3:0 Paweł Kossyk 60′ (rzut karny), 4:0 Edison 74′

WARMIA: 33.Święciński –  19.Polak, 15.Zalewski (80′ 77.Zarzecki), 18.Edison (Kpt), 4.Mikucki – 22.D.Kalinowski (80′ 29.Żbikowski), 8.Kossyk (68′ 98.Śliwowski), 16.Bukowski, 10.R.Kalinowski, 11.Skalski (73′ 20.Stawiecki) – 17.Mazurek (85′ 21.S.Sobolewski)

REZERWA: 1.Ł.Sobolewski, 12.Mysiewicz – 23.Krupa, 29.Żbikowski, 77.Zarzecki, 21.S.Sobolewski, 13.Wójcicki, 20.Stawiecki, 98.Śliwowski

PROMIEŃ: 1.Gostomski – 2.M.Purta, 3.Klim, 4.Łokić, 5.D.Purta (58′ 8.Babul),  7.Godlewski, 11.Pawełko (58′ 10.Bondziul), 18.Jankowski, 96.Poliński (Kpt), 99.Wiszniewski (82′ 23.Imbiorski), 9.Odyjewski (82′ 13.Lisiewicz)

REZERWA: 8.Babul, 10.Bondziul, 13.Lisiewicz, 23.Imbiorski, 16.Gnidziejko, 21.Baranowski

TRENER: Piotr Bondziul

Sędzia: Radosław Jemielity (Łomża, Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Klim (PROMIEŃ)