CZARNI Czarna Białostocka — KS WARMIA Grajewo

23 marca, 2024 16:30 IV liga 2023/2024

Dzień dobry. Zapraszamy na naszą relację tekstową z meczu CZARNI – WARMIA,  który ze względu na remont stadionu w czarnej Białostockiej jest rozgrywany w Białymstoku na sztucznej nawierzchni bocznego boiska stadionu miejskiego przy ul. Słonecznej. Poniżej prezentujemy wyjściowe składy obu zespołów.

1′ Zaczyna WARMIA

2′ Strzał Kuczyńskiego broni Święciński

3′ Dobre dośrodkowanie Żbikowskiego i Mazurek strzela głową obok bramki

4′ Mocny, ale niecelny strzał Śliwowskiego

5′ Nieporozumienie Krupy z naszym bramkarzem i sami sobie sprowokowaliśmy groźną sytuację! Na szczęście piłka minęła bramkę

6′ Okazja WARMII i tylko róg

7′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

12′ Akcja CZARNYCH i rzut rożny

13′ Nieudane dośrodkowanie i piłka opuszcza boisko

15′ Mazurek wywalczył rzut rożny (drugi dla nas w tym meczu)

16′ Zero zagrożenia po dośrodkowaniu

17′ Groźny strzał Kajewskiego nad naszą bramką

20′ GOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Michał Domański. Dośrodkowanie Śleszyńskiego i Domański sprytnie umieścił piłkę w bramce gospodarzy!

28′ Po zdobyciu gola nadal przeważamy, ale brakuje dokładności w pobliżu pola karnego gospodarzy

30′ Bardzo ładna indywidualna akcja Domańskiego, ale po dośrodkowaniu piłkę złapał bramkarz CZARNYCH

34′ Brutalne kopnięcie Bukowskiego przez Łabieńca i czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy!

40′ Rzut rożny dla CZARNYCH

41′ Po dośrodkowaniu wybił piłkę Śliwowski

43′ Niecelny strzał Kossyka

45′ Dwie minuty dolicza sędzia

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 1:0, gramy w przewadze, ale jesteśmy dziś mocno chaotyczni i niedokładni. Oby w drugiej połowie było lepiej, bo gospodarze choć grają w dziesiątkę wcale nie składają broni.

46′ Zaczynają gospodarze

46′ Od razu bardzo groźnie w naszym polu karnym ale zażegnaliśmy niebezpieczeństwo

47′ Żółta kartka dla Śliwowskiego

47′ Na szczęście na drugą połowę zostały włączone światła, bo końcowe minuty pierwszej części gry toczyły się w zaciemnieniu… leje deszcz w Białąymstoku

52′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Arkadiusz Mazurek! Bukowski zagrał do Mazurka, a ten przełożył obrońcę i mocnym strzałem z 16 metrów podwyższa na 2:0!

57′ Ładna akcja WARMII i niecelny strzał Śleszyńskiego

60′ Kosikowski za Śleszyńskiego

60′ Gołdowski za Makala

61′ Świetne podanie Kossyka do Domańskiego i strzał tylko w boczną siatkę!

62′ Znów strzela Domański i broni Krajewski

63′ Krupa ukarany żółtą kartką

65′ Szybajło za Kossyka

68′ Rafał Kalinowski trafia w słupek a Śliwowskiemu nie udało się dobić strzału do bramki!

69′ Mikucki za Krupę

70′ Śliwowski strzela przewrotką ponad bramką

71′ Brutalny faul Frankowskiego na Mikuckim i tylko żółta kartka

73′ Akcja gospodarzy, chyba był spalony ale sędzia nie zareagował i rzut rożny dla CZARNYCH

74′ Przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

77′ Szymon Sobolewski i Krystian Wójcicki za Śliwowskiego i Kalinowskiego

79′ Przez całą drugą polowe towarzyszy nam ulewa

80′ Okazja WARMII, ale nie udało się opanować piłki Mazurkowi

82′ Krystian Wójcicki sam na sam z bramkarzem ale broni Krajewski!

83′ Mazurek w doskonałej sytuacji ale strzela zbyt lekko

84′ Strzał Domańskiego broni Krajewski

85′ Strzał Bukowskiego broni bramkarz

86′ Strzał Szymona Sobolewskiego na róg wybił Krajewski

86′ Po dośrodkowaniu Mikuckiego bliski gola był Bukowski ale piłka minęła bramkę!

89′ Mikucki strzela – broni Krajewski

90′ 3 minuty doliczył sędzia

90′ + 2′ Róg dla WARMII

90′ + 2′ Bez korzyści po rozegraniu

90′ + 3′ Koniec. W ulewnym deszczu znów grzeszyliśmy nieskutecznością, ale wygrywamy 2:0 i dopisujemy 3 punkty.

23.03.2024 Białystok, Stadion Miejski – boisko ze sztuczną nawierzchnią

CZARNI Czarna Białostocka – WARMIA Grajewo 0:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Michał Domański 20′, 0:2 Arkadiusz Mazurek 52′

CZARNI: 12.Krajewski – 20.Szuchnicki, 4.Gliński (Kpt), 5.Frankowski, 3.Małyszko (80′ 8.Mingielewicz) – 10..Łabieniec, 15.Kajewski (85′ 6.Wilczewski), 18.Wynimko, 9.Bienasz (60′ 7.Bujnarowski), 14.Makal (60′ 17.Karpowicz), 77.Kuczyński (60′ 13.Gołdowski)

REZERWA:  1.Suchocki – 6.Wilczewski,  8.Mingielewicz, 13.Gołdowski, 17.Karpowicz, 19.Tercjak, 7.Bujnarowski, 29.Drozdowski, 99.Luty

TRENER: Mateusz Woroniecki

WARMIA:  33.Święciński –  19.Żbikowski, 18.Edison (Kpt), 23.Krupa (69′ 4.Mikucki), 6.Śleszyński (60′ 72.Kosikowski) – 10.R.Kalinowski (77′ 13.Wójcicki), 8.Kossyk (65′ 5.Szybajło), 16.Bukowski, 9.Mazurek, 17.Domański  – 98.Śliwowski (77′ 20.S.Sobolewski)

REZERWA: 1.Sobolewski – 4.Mikucki, 72.Kosikowski, 11.Wojno, 13.Wójcicki, 9.Mazurek, 20.S.Sobolewski

Sędzia: Paweł Mackiewicz (Łomża, Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Frankowski, Szuchnicki (CZARNI), Śliwowski, Krupa, Żbikowski (WARMIA)

Czerwona kartka: 34′ Mateusz Łabieniec (CZARNI) – za brutalny faul