Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
10 marca, 2024 13:00 IV liga 2023/2024

Podsumowanie

Dzień dobry. Wiosnę zaczynamy w Dąbrowie Białostockiej. Już za kilka minut rozpoczniemy relację tekstową z dzisiejszego meczu WARMII z DĘBEM. Poniżej prezentujemy składy obu zespołów. W WARMII brakuje pauzujących za kartki Michała Kosikowskiego i Arkadiusza Mazurka.

1′ Zaczyna DĄB

3′ Szybajło faulowany blisko pola karnego gospodarzy i będzie rzut wolny dla nas

3′ Wrzutka Kossyka i niestety na spalonym był Krupa

5′ Akcja gospodarzy, ale dośrodkowanie wyłapał Święciński

7′ Dobre zgranie Śliwowskiego do Śleszyńskiego i uciekła piłka Kacprowi na niezbyt równej murawie

8′ Śliwowski do Domańskiego, mocny strzał zablokowany przez obrońcę!

9′ Piłka nabita na naszego obrońcę i róg dla gospodarzy

9′ Po dośrodkowaniu wybijamy i jest drugi róg

10′ Kolejne dośrodkowanie Speichlera i po chwili piłkę łapie nasz bramkarz

12′ Zagranie ręką zawodnika gospodarzy we własnym polu karnym i będzie rzut karny dla WARMII

13′ GOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Paweł Kossyk! Pewny strzał Kossyka w środek bramki i prowadzimy 1:0!

15′ Zmiana u gospodarzy – Kułak za kontuzjowanego Datsenkę

16′ Dobra akcja WARMII i strzał Szybajły z trudem broni Kondrusiewicz

18′ Cały zespół gospodarzy broni na swojej połowie i szuka okazji do kontrataku

20′ Okazja Domańskiego i piłka minimalnie omija słupek!

22′ Róg dla WARMII po akcji Dawida Kalinowskiego

23′ Po dośrodkowaniu strzał głową Szybajło tuż nad poprzeczką!

25′ Ładna akcja, strzał Domańskiego i drugi róg dla WARMII

26′ Po dośrodkowaniu Kossyka bramkarz wybija na kolejny róg

27′ Dośrodkowanie Dawida Kalinowskiego i bardzo niewiele zabrakło Edisonowi!

31′ Znów ładna akcja WARMII i niestety piłka podskoczyła Dawidowi Kalinowskiemu i nie udało mu się dobrze dośrodkować

32′ Okazja grajewian i tylko rzut rożny po odbitym od obrońcy strzale Kossyka

33′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

35′ Są akcje z naszej strony, cały czas mocno przeważamy, ale ofiarnie bronią się gospodarze i wciąż wynik pozostaje bez zmian

41′ Dośrodkowanie Żbikowskiego i łapie piłkę Kondrusiewicz

42′ Było blisko, ale znowu broni bramkarz DĘBU!

45′ Koniec pierwszej połowy meczu. Prowadzimy 1:0 z gospodarzami. Gramy nieźle, tworzymy sporo akcji, ale na mocno nierównym boisku łatwiej się bronić niż atakować. Czekamy na drugą połowę i kolejne bramki naszego zespołu.

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA. Nie ma zmian po przerwie

46′ Akcja Dawida Kalinowskiego, strzał ponad bramką

48′ Strzał Bukowskiego broni bramkarz DĘBU

50′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Kacper Śleszyński! Indywidualna akcja Śleszyńskiego, strzał który odbił bramkarz i poprawka Kacpra w krótki róg!

53′ Okazja WARMII, ale Dawid Kalinowski zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, lub po prostu odskoczyła na nierównym boisku

56′ Mikołaj Markiewicz ukarany żółtą kartką

59′ Speichler próbował zaskoczyć Święcińskiego z daleka z rzutu wolnego ale nasz bramkarz wybił piłkę na róg

60′ Po dośrodkowaniu przejęliśmy piłkę

62′ Rychtarczyk za Kosa

67′ Róg dla WARMII

68′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

69′ Róg dla gospodarzy i odzyskujemy piłkę po dośrodkowaniu

74′ Mikucki, Wójcicki i Rafał Kalinowski za Żbikowskiego, Domańskiego i Kossyka

77′ Róg dla nas po dośrodkowaniu Mikuckiego

77′ Bramkarz łapie dośrodkowaną piłkę

80′ Wojno za Śliwowskiego

84′ Strzał Wójcickiego broni Kondrusiewicz

85′ Śleszyński faulowany w polu karnym przez bramkarza, ale sędzia nie dostrzegł przewinienia

85′ Mikucki fauluje w naszym polu karnym i tym razem sędzia nie ma wątpliwości!

85′ Święciński znakomicie broni strzał Chima z rzutu karnego!

87′ Dawida Kalinowskiego zmienia Jan Poślednik i jest to jego ligowy debiut!

87′ Rychtarczyk ukarany żółtą kartką

88′ Róg dla WARMII

89′ Po dośrodkowaniu znów róg dla nas

90′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

90′ Trzy minuty dolicza sędzia

90′ + 2′ Wojno urwał się obrońcom, ale sędzia odgwizdał spalonego

90′ + 2′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Krystian Wójcicki! Podanie Arka Wojno i Krystian Wójcicki z bliska pakuje piłkę w okienko bramki DĘBU!

90′ + 3′ Koniec meczu. Wygrywamy 3:0 na inaugurację rundy wiosennej.

10.03.2024 Dąbrowa Białostocka, Stadion Miejski

DĄB Dąbrowa Białostocka – WARMIA Grajewo 0:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Paweł Kossyk 13′ (rzut karny), 0:2 Kacper Śleszyński 50′, 0:3 Krystian Wójcicki 90′ + 2′

DĄB: 1.Kondrusiewicz- 8.M.Markiewicz, 3.Gulc, 4.Rogowski (Kpt),5.Szycko, 6.Speichler, 7.Klimczuk, 2.K.Markiewicz, 9.Chim, 10.Datsenka (15′ 6.Kułak), 11.Kos (62′ 15.Rychtarczyk)

REZERWA: 12.Wojtkielewicz – 14.Rutkowski, 15.Rychtarczyk, 16.Kułak, 17.Jakacki, 18.Dąbrowski, 19.Kostro, 20.J.Markiewicz

TRENER: Jacek Markiewicz

WARMIA:  33.Święciński –  19.Żbikowski (74′ 4.Mikucki), 18.Edison (Kpt), 23.Krupa, 6.Śleszyński – 22.D.Kalinowski (87′ 3.Poślednik), 8.Kossyk (74′ 10.R.Kalinowski), 16.Bukowski, 5.Szybajło, 17.Domański (74′ 13.Wójcicki) – 98.Śliwowski (80′ 11.Wojno)

REZERWA: 1.Mysiewicz – 3.Poślednik, 4.Mikucki, 10.R.Kalinowski, 11.Wojno, 13.Wójcicki, 77.Zarzecki

TRENER: Kamil Randzio

Sędzia: Piotr Karwowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: M.Markiewicz, Rychtarczyk (DĄB)