Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
7 kwietnia, 2024 16:00 IV liga 2023/2024

Podsumowanie

Dzień dobry. Witamy ze Szczuczyna. Piękna słoneczna niedziela – nic tylko grać! Zapraszamy na relację tekstową z dzisiejszego meczu WISSA – WARMIA od godziny 16:00. Zapowiedź meczu można przeczytać tu: https://kswarmiagrajewo.pl/2024/04/06/zapowiedz-meczu-z-wissa-3/

Poniżej prezentujemy składy wyjściowe obu zespołów. W składzie WISSY bez większych niespodzianek. No, chyba że dla kogoś jest niespodzianką to, że siódemka chorych piłkarzy wyzdrowiała i jest w kadrze na dzisiejszy mecz… W WARMII na ławce rezerwowych zacznie spotkanie Paweł Kossyk. Do składu wraca Dawid Śliwowski a w rezerwie po raz pierwszy od ponad roku jest Tomasz Dzierzgowski!

1′ Zaczyna WISSA – 16:02

1′ Dobra akcja WARMII – Domański z lewej strony dograł do Mazurka, ale Arek nieco spóźnił się ze strzałem i trafił nieczysto piłkę

2′ Róg dla WARMII

3′ Kravchuk łapie piłkę po dośrodkowaniu Kalinowskiego

6′ Drugi róg dla nas

7′ Była szansa po dośrodkowaniu, ale piłka opuściła boisko

8′ Jastrzębski strzela z rzutu wolnego z 30 metrów ale pewnie broni Filip

11′ Dobrze zagrał Domański do Śliwowskiego ale nasz napastnik był na spalonym

12′ Pierwszy róg dla gospodarzy

13′ Po dośrodkowaniu zagranie ręką zawodnika WISSY

14′ Kontratak WISSY wyjaśnia w naszym polu karnym Szybajło

19′ Wreszcie jakaś akcja po kilku minutach zastoju w grze, ale dośrodkowanie Mikuckiego nie dotarło do adresata

21′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Arkadiusz Mazurek! Strzał Domańskiego odbił Kravchuk, ale Mazurek głową umieścił piłkę w bramce!

23′ Okazja WARMII po kontrataku ale zbyt lekki strzał Domańskiego bez problemu broni Kravchuk

26′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Arkadiusz Mazurek! Z rzutu wolnego z lewej strony znakomicie dośrodkował Kalinowski i Mazurek pięknym strzałem głową podwyższa na 2:0!!

28′ Wasilewski ukarany żółtą kartką

29′ Kopia akcji po której zdobyliśmy drugiego gola, dośrodkował Rafał Kalinowski, ale tym razem obrońcy wybili piłkę

31′ Korytkowski z żółtą kartką

35′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Dawid Śliwowski! Popisowa kontra naszego zespołu Mazurek zagrywa do Śliwowskiego, strzał w róg i prowadzimy 3:0!

38′ Była okazja ale złapał piłkę Kravchuk

39′ Świetne podanie Kalinowskiego w pole karne i nieczysto uderzył głową piłkę Kosikowski

40′ Bukowski sam na sam z bramkarzem ale wybił mu piłkę obrońca!

41′ Róg dla nas, po rozegraniu niecelny strzał Śleszyńskiego

43′ Róg dla WISSY – bez zagrożenia po dośrodkowaniu

45′ Sędzia kończy pierwszą połowę meczu. Prowadzimy w Szczuczynie 3:0.

46′ Drugą połowę zacznie WARMIA. U gospodarzy po przerwie Kosowskiego zmienił Świderski

47′ Okazja WARMII – dośrodkował Mikucki i Mazurek był bliski swojego trzeciego gola w tym meczu, ale piłka poszybowała ponad bramką!

48′ Z kontuzją mięśnia opuszcza boisko Kacper Śleszyński

51′ Strzał nad naszą bramką

52′ Krupa za Śleszyńskiego

54′ Okazja WARMII ale po sprytnym strzale Mazurka piłka minęła bramkę

55′ Róg dla WARMII – zamieszanie po dośrodkowaniu ale piłkę łapie Kravchuk

58′ Róg dla nas, po chwili następny

59′ Nieudane dośrodkowanie i od bramki zaczną gospodarze

60′ Okazja WISSY i Święciński notuje dwie kapitalne interwencje!

62′ Po dośrodkowaniu Jastrzębskiego Edison był bliski zaskoczenia naszego bramkarza ale Filip był czujny

62′ Róg dla WISSY i bez zagrożenia po dośrodkowaniu

67′ Świderski próbował przelobować naszego bramkarza, ale piłka minęła słupek

70′ Wójcicki za Mazurka

72′ Świetna akcja Bukowskiego i bliski gola był Rafał Kalinowski, ale strzelił za lekko

74′ Dzięgielewski z żółtą kartką

77′ Kossyk za Kalinowskiego

77′ Róg dla WARMII

77′ Po dośrodkowaniu Śliwowski strzela obok bramki

79′ Za Korytkowskiego wchodzi Zalewski

79′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu strzał Kosikowskiego broni Kravchuk

81′ Róg dla WISSY – bez zagrożenia po dośrodkowaniu

82′ GOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:4 Krystian Wójcicki! Akcja Śliwowskiego, który wyłożył piłkę jak na tacy Wójcickiemu a ten z bliska strzela gola!

85′ Kravchuk fauluje Śliwowskiego i dostaje czerwoną kartkę

86′ Rapita zmienia Dzięgielewskiego

86′ Za Śliwowskiego i Bukowskiego wchodzą Szymon Sobolewski i Tomek Dzierzgowski, który wraca po kontuzji

87′ Kossyk z wolnego trafia w mur zawodników WISSY

90′ Święciński kapitalnie broni strzał Jastrzębskiego

90′ 3 minuty dolicza sędzia

90′ + 1′ Była okazja ale sędzia dopatrzył się spalonego

90′ + 3′ Róg dla WARMII

90′ + 3′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:5 Edison.Kapitan WARMII ustala wynik strzałem z bliska po dośrodkowaniu!

90′ + 3′ Koniec meczu. Wysoko i zasłużenie wygrywamy w Szczuczynie.

07.04.2024 Szczuczyn,  Transgraniczne Centrum Dialogu Kultur

WISSA Szczuczyn – WARMIA Grajewo 0:5 (0:3)

Bramki: 0:1 Arkadiusz Mazurek 21′, 0:2 Arkadiusz Mazurek 26′, 0:3 Dawid Śliwowski 35′, 0:4 Krystian Wójcicki 82′, 0:5 Edison 90′ + 3′

WISSA: 1.Kravchuk – 66.Wasilewski, 3.Zięba, 22.Dziuba, 16.Zaczkowski, 98.Gietek (75′ 7.Trzonkowski), 91.Karwat, 14.Korytkowski (Kpt) (77′ 10.Zalewski), 11.Dzięgielewski (86′ 42.Rapita), 21.Kosowski (46′ 28.Świderski) – 9.Jastrzębski

REZERWA: 42.Rapita – 6.Cychol, 10.Zalewski, 17.Trzonkowski, 28.Świderski, 8.Skrodzki, 10.Kiarszys

TRENER: Ireneusz Piwko

WARMIA: 33.Święciński – 4.Mikucki, 18.Edison (Kpt), 72.Kosikowski,6.Śleszyński –  9.Mazurek (70′ 13.Wójcicki), 5.Szybajło, 16.Bukowski (86′ 8.S.Sobolewski), 10.R.Kalinowski, 17.Domański – 98.Śliwowski (86′ 7.Dzierzgowski)

REZERWA: 1.Ł.Sobolewski –  3.Poślednik, 77.Zarzecki, 23.Krupa, 11.Karwowski, 13.Wójcicki, 8.Kossyk, 7.Dzierzgowski, 20.S.Sobolewski

TRENER: Kamil Randzio

Sędzia: Marcin Czech (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Wasilewski, Korytkowski, Dzięgielewski (WISSA)