KS WARMIA Grajewo — TUR Bielsk Podlaski

30 września, 2023 15:30 IV liga 2023/2024

Dzień dobry! Kolejna sobota, kolejny mecz. Tym razem spotkanie WARMII zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. O 15:30 rozpoczniemy grę z TUREM Bielsk Podlaski, z którym nie wygraliśmy od 4 lat!

Poniżej prezentujemy składy obu zespołów. W obu zespołach zabraknie ważnych napastników – WARMII wciąż brak Dawida Śliwowskiego a goście bez kontuzjowanego w minionym tygodniu Daniel Siemieniuka.

1′ Zaczynają goście

1′ Błąd Dzienisa, który stracił piłkę i od razu okazja ale Kossyk strzela obok słupka!

2′ Akcja gości ale bardzo niecelny strzał głową Popiołka

5′ Okazja WARMII i Mazurek trafia w słupek!

15′ Kwadrans gry za nami – przeważamy, ale jak na razie bez efektów bramkowych. Goście wyraźnie cofnięci na własną połowę, gdzie czekają na nasze ataki i okazje do kontry

18′ Wrzutka w pole karne do Mazurka, ale na spalonym nasz zawodnik

20′ Akcja gości i niecelny strzał Niemczynowicza

23′ Akcja Rafała Kalinowskiego i strzał który broni Danielczyk

24′ Dośrodkowanie Mikuckiego i mamy pierwszy róg

24′ Dzienis wybił piłkę z głowy Edisona po dośrodkowaniu

28′ Faulowany był Rafał Kalinowski, ale sędzia puścił grę i po chwili Niemczynowicz strzela nad naszą bramką

29′ Doskonała okazja WARMII i tylko rzut rożny!

30′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

34′ Żółta kartka dla Bazylewskiego za faul

34′ Piłka w bramce TURA ale na spalonym był Rafał Kalinowski

41′ Róg dla WARMII

42′ Po rozegraniu kolejny róg dla nas

42′ Była okazja po podaniu z rzutu rożnego ale niedokładnie podał Mazurek

45′ Rzut wolny dla nas blisko narożnika pola karnego z lewej strony boiska

45′ Po dośrodkowaniu wybił piłkę obrońca i sędzia kończy pierwszą połowę. Mieliśmy swoje okazje, słupek, rzuty rożne, ale goście bronią się umiejętnie i na razie nie mamy bramek w Grajewie.

46′ Zaczyna WARMIA

46′ Błąd Edisona, ale udało się go naprawić bo było groźnie

47′ Ładny strzał Rafała Kalinowskiego nad bramką gości

48′ Róg dla nas

49′ Po dośrodkowaniu bez korzyści

50′ Groźnie, ale na spalonym zawodnik TURA

51′ Szarżował Mazurek, jednak uciekła mu piłka za linię końcową

53′ Śleszyński ukarany żółtą kartką

55′ Ładna akcja WARMII i po podaniu Bukowskiego Rafał Kalinowski strzela tuż obok słupka!

61′ Rzut wolny dla nas blisko narożnika pola karnego z lewej strony boiska

61′ Skalski za Śleszyńskiego

62′ Po dośrodkowaniu strzał głową Kossyka broni Danielczyk

64′ Róg dla WARMII

64′ Po dośrodkowaniu faul na Dawidzie Kalinowskim i będziemy mieli rzut wolny z prawej strony pola karnego

65′ Dawid strzela i końcami palców bramkarz wybija na róg!

66′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

66′ Daniłowski za Popiołka

67′ Akcja gości ale piłka opuszcza boisko

68′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Dawid Kalinowski! Piękna akcja WARMII i cudowny strzał Dawida Kalinowskiego wreszcie znajduje drogę do bramki TURA!

70′ Rzut wolny dla gości z lewej strony niedaleko naszego pola karnego

71′ Święciński wybija na pierwszy rzut rożny dla TURA

71′ Po dośrodkowaniu rozegranie i Niemczynowicz w doskonałej sytuacji ale wybiliśmy na kolejny róg

72′ Trzeci róg i po chwili następny!

73′ Znów wybijamy i piąty róg z rzędu!

73′ Wreszcie wybijamy piłkę

75′ Stawiecki za Kossyka

76′ GOL dla TURA! 1:1 Rafał Szybajło (gol samobójczy). Akcja TURA lewą stroną boiska, dośrodkowanie i Szybajło tak nieszczęśliwie wybił piłkę że wpadła do bramki!

77′ Po strzale Rafała Kalinowskiego było blisko ale jest tylko róg!

77′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

78′ Nasi piłkarze reklamują zagranie ręką w polu karnym TURA, ale sędzia nie podyktował jedenastki

80′ Żółta kartka dla Mazurka

80′ Róg dla gości

81′ Groźny strzał, słupek i Edison wybija piłkę!

84′ Mazurek faulowany tuz przy linii pola karnego i będzie rzut wolny dla nas

85′ Róg dla nas po chwili kolejny

85′ Łapie piłkę Danielczyk

87′ Strzał Rafała Kalinowskiego trafia w obrońcę!

88′ Jeszcze jeden róg dla nas

88′ Wybili piłkę obrońcy

89′ Słupek po strzale Dawida Kalinowskiego i główce Edisona!

90′ 3 minuty dolicza sędzia

90′ + 1′ Wolny dla nas 30 m od bramki

90′ + 3′ Wrzutka Skalskiego i piłkę łapie Danielczyk

90′ + 3′ Koniec. Zasłużyliśmy na wygraną, ale dziś się nie udało.