RELACJA LIVE Z MECZU PROMIEŃ MOŃKI – WARMIA GRAJEWO

Witamy z Moniek. O 16:00 rozpoczniemy relację z kolejnego meczu WARMII. Dziś zabraknie w naszym składzie Pawła Sypytkowskiego, Przemka Zarzeckiego i Maksyma Mirvy.

1′ Zaczynają gospodarze

5′ Błąd obrony PROMIENIA i Dzierzgowski był bliski przejęcia piłki podanej do bramkarza

7′ Rzut rożny dla gospodarzy i przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

9′ Świetna indywidualna akcja Kondratowicza, ale zbyt słaby strzał i broni Jabłoński

13′ Znowu błysnął Kondratowicz, który odebrał piłkę obrońcy na prawej stronie boiska, ale jego dośrodkowanie wyłapał bramkarz PROMIENIA

17″ Świetne dośrodkowanie Arciszewskiego ale niestety Kondratowicz nie zdołał opanować piłki w polu karnym

20′ Rzut rożny dla WARMII – Jabłoński łapie piłkę po dośrodkowaniu

24′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Dzierzgowski strzela głową  obok bramki

28′ Świetna akcja WARMII, ale po podaniu Cybulskiego Dzierzgowski nie trafia w piłkę!

28′ Rzut rożny dla grajewian i po dośrodkowaniu szybko tracimy piłkę

29′ W rewanżu korner dla PROMIENIA – nieudane dośrodkowanie

33′ Kolejny rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu znowu nie ma korzyści

36′ Piękne dośrodkowanie Kondratowicza z lewej strony boiska i Jabłoński z najwyższym trudem opanował piłkę

39′ Bondziul bardzo groźnie strzela z rzutu wolnego, ale piłka mija bramkę

40′ Znowu uderzenie Bondziula i znowu niecelne

40′ Następny rzut rożny dla WARMII – dośrodkowanie i piłkę przejmują gospodarze

45′ GOL dla PROMIENIA. Dośrodkowanie Bondziula i Damian Purta głową zdobywa gola dla PROMIENIA – piłka odbiła się od słupka ale niestety wpadła do bramki

45′ Koniec pierwszej połowy – mieliśmy okazje ale jesteśmy szalenie nieskuteczni. Przegrywamy, ale jest czas na odrobienie strat

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA

46′ I kolejna okazja WARMII – Dzierzgowski strzela jednak wzdłuż bramki

50′ Kapitalna okazja grajewian – Dzierzgowski dośrodkował a Domurat strzelił głową,piłka skozłowała i przeleciała tuż nad poprzeczką

52′ Bondziul z daleka strzela z rzutu wolnego ponad naszą bramką

58′ GOL dla PROMIENIA. 2:0 Piotr Bondziul. Dośrodkowanie z prawej strony boiska i Bondziul pokonuje Sobolewskiego… brak słów. Druga bramkowa akcja gospodarzy i drugi gol.

64′ Żółta kartka dla Edisona

64′ Zmiana w WARMII – Randzio zmienia Kozikowskiego

65′ Strzał z rzutu wolnego broni Sobolewski

67′ Strzał Dzierzgowskiego, rykoszet i tylko róg!

67′ Po dośrodkowaniu tradycyjnie tracimy piłkę

70′ Żółta kartka dla Kondratowicza

71′ Okazja WARMII, Randzio strzela ale broni Jabłoński

73′ Wójcicki zmienia Kondratowicza

75′ Żółta kartka dla Arciszewskiego

78′ Chyliński zmienia Stankiewicza

79′ Żółte kartki dla Randzio i Polińskiego

82′ Mamy przerwę w grze – leży na boisku kontuzjowany Bondziul

86′ Bondziul opuszcza boisko zastąpił go Kulikowski

88′ Domurat po indywidualnej akcji trafia w słupek

88′ Rzut rożny dla WARMII i znowu żadnych korzyści po dośrodkowaniu

88′ Druga żółta kartka dla Polińskiego i po chwili jeszcze dla Jabłońskiego, który wręcz o to poprosił sędziego

90′ + 4′ Kapitalną okazję miał Wójcicki, ale jego strzał zablokowali obrońcy

90′ + 6′ A teraz Domurat marnuje szansę,…. ręce opadają

90′ + 9′ Koniec. Przegrywamy 0:2. Nie można wygrać meczu w którym gra się tak jak my dzisiaj.