ZAPOWIEDŹ MECZU Z PROMIENIEM MOŃKI.

W niedzielę 23 września o godzinie 16:00 w Mońkach piłkarze WARMII Grajewo powalczą o kolejne punkty w rozgrywkach IV ligi. Rywalem grajewian będzie dobrze spisujący się w bieżącym sezonie miejscowy PROMIEŃ. Podopieczni trenera Bartosza Kobrzynieckiego po ośmiu rozegranych meczach mają 13 punktów i zajmują szóste miejsce w tabeli IV ligi podlaskiej. WARMIA jest druga z dorobkiem 16 punktów, ale rozegrała o jeden mecz mniej.  W ubiegłym sezonie w dwumeczu górą była WARMIA wygrywając jesienią w Mońkach 3:1 i wiosną w Grajewie 1:0. Zespół z Moniek do końca poprzedniego sezonu walczył o utrzymanie i na koniec zaledwie o dwa punkty wyprzedził zdegradowanego ORŁA Kolno. W tym sezonie PROMIEŃ to jednak inny zespół. Sensacją letniego okienka transferowego było przejście do PROMIENIA najlepszego strzelca poprzednich sezonów IV ligi Piotra Bondziula, który zdecydował się na grę w Mońkach i w nowym zespole strzela gola za golem. Do zespołu powrócili też jego byli zawodnicy – czołowy zawodnik SPARTY 1951 Szepietowo Łukasz Godlewski oraz bramkarz WISSY Szczuczyn Dawid Jabłoński. W poprzedniej kolejce PROMIEŃ wygrał w Śniadowie z tamtejszym KS 3:1. W środę zespół z Moniek tak jak i WARMIA rozegrał mecz w 1/16 okręgowego Pucharu Polski w którym przegrał na własnym boisku z ŁKS 1926 Łomża 0:6.

Z całą pewnością nie będzie to łatwy mecz, bo drużyna z Moniek to waleczny, ambitny zespół. Do spotkania w Mońkach WARMIA powinna przystąpić w pełnym składzie.

Na relację tekstową z sobotniego meczu zapraszamy tradycyjnie na http://kswarmiagrajewo.org w niedzielę od godziny 16:00.