RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – MOSP BIAŁYSTOK

Witamy! Już za niespełna 10 minut zaczynamy kolejną relację z czwartoligowego meczu WARMII. W składzie naszego zespołu zabraknie dziś pauzującego za kartki Edisona a także Cybulskiego i Górskiego (wyjazdy prywatne).

1′ Rozpoczęli goście

5′ Rzut rożny dla WARMII

6′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Nie wiem kto…. Po dośrodkowaniu Kozikowskiego w polu karnym MOSP wielkie zamieszanie i piłka wpada do bramki. To znaczy bramkarz chwycił ją, ale już za linią bramkową… 🙂 Nieważne! Prowadzimy 1:0!

8′ Świetna okazja WARMII – Mikucki trafia jednak w poprzeczkę…

11′ Kapitalna akcja naszego zespołu i Sypytkowski umieszcza piłkę głową w siatce ale sędzia dopatrzył się spalonego

15′ Akcja Dzierzgowskiego i rzut rożny dla gospodarzy – po dośrodkowaniu ładny strzał głową Kozikowskiego tuż nad poprzeczką

17′ Rzut rożny dla MOSP – po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

18′ Strzał Grygoruka nad poprzeczką

19′ Świetna akcja WARMII – Dzierzgowski zagrywa piętą do Domurata a ten strzela i broni Gorczyca

20′ Dzierzgowski strzela z 16 metra i znów broni bramkarz MOSP

21′ Ładna akcja Jakimiuka, który ograł Koszczuka i mocno strzelił na bramkę jednak piłka poszybowała ponad poprzeczką

23′ Dośrodkowanie Mikuckiego i piłkę łapie Gorczyca

26′ Znowu Dzierzgowski i znowu Gorczyca….

28′ Po dośrodkowaniu Sypytkowskiego z rzutu wolnego Kozikowski strzela bramkę, ale znowu sędzia dopatrzył się spalonego

29′ Rzut rożny dla WARMII – piłka opuszcza boisko w trakcie dośrodkowania

30′ Mikucki marnuje świetną okazję – strzela obok bramki

31′ Teraz okazję marnuje Sypytkowski. Zamiast 5:0 jest wciąż tylko 1:0

34′ Dośrodkowanie Grygoruka i wybija piłkę Arciszewski

35′ Rzut rożny dla MOSP – po dośrodkowaniu wybija piłkę Mikucki

43′ Rzut rożny dla MOSP – dobre dośrodkowanie i Kozikowski wybija na kolejny korner

44′ Po kolejnym dośrodkowaniu wybijamy piłkę

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 1:0 ale za nieskuteczność należy się naszym piłkarzom kara chłosty…

W przerwie mieliśmy VAR… 🙂 Gola na 1:0 dla WARMII zdobył po samobójczym strzale Łukasz Kwiatkowski. W 11 minucie nie było spalonego po którym Sypytkowski zdobył gola. Zobaczycie to w WARMIA TV na Youtube dziś późnym wieczorem…

11′  W momencie podania Sypytkowski był jeszcze bardziej przed obrońcą

46′ Zaczyna WARMIA. W MOSP za Zawadzkiego wszedł Sierota a w WARMII za Zarzeckiego na boisku pojawił się Kondratowicz

48′ Zamieszanie w naszym polu karnym ale wybijamy piłkę

51′ Będzie groźnie – rzut wolny dla MOSP blisko naszej bramki

52′ Piękny strzał Jakimiuka wybija na róg Sobolewski

53′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

54′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu tracimy piłkę

57′ Ładna akcja Kondratowicza zakończona strzałem obok słupka

58′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu i główce Koszczuka obrońca MOSP wybija piłkę z linii bramkowej

60′ Zamieszanie w polu karnym MOSP – i znowu nic z tego!

62′ Świetna akcja WARMII – Kondratowicz zagrał do Sypytkowskiego ale strzał Pawła zablokowało aż trzech obrońców MOSP

64′ Zmiana w WARMII – Krupa zastąpił Koszczuka

65′ Strzał  Speichlera broni Sobolewski

66′ W rewanżu uderzenie Mikuckiego broni Gorczyca

67′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piłkę wybił bramkarz MOSP

70′ Będzie rzut karny dla MOSP – indywidualna akcja Jakimiuka który był faulowany i niestety mamy karę za fatalną skuteczność

71′ GOL dla MOSP. 1:1 Robert Speichler. Pewnie wykonana jedenastka – strzał w róg i remisujemy.

74′ Znów groźnie pod naszą bramką – Jakimiuk strzelił obok słupka

75′ Zmiana w MOSP – za Ponichterę wszedł Maciuszko