RELACJA LIVE Z MECZU BIEBRZA GONIĄDZ – WARMIA GRAJEWO

Witamy z Goniądza. O 17:00 rozpocznie się tu mecz WARMII Grajewo z gospodarzami BIEBRZĄ.Tradycyjnie zaczynamy od listy nieobecnych – w dzisiejszej kadrze meczowej brakuje: Mirvy, Chylińskiego, Krupy, Mściwujewskiego i Marczykowskiego.

1′ Rozpoczyna BIEBRZA

2′ Dobra okazja WARMII po akcji Dzierzgowskiego, ale tracimy piłkę

5′ Zbyt lekki strzał Domurata broni Ulman

6′ Rzut rożny dla grajewian – po dośrodkowaniu wybijają piłkę gospodarze

8′ Kapitalna szansa WARMII – Dzierzgowski przedarł się lewą stroną i podał do Kondratowicza ale piłka po strzale Dawida mija bramkę

9′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Tomasz Dzierzgowski! Po akcji Cybulskiego piłka trafia do Dzierzgowskiego, który ograł obrońcę i strzelił w krótki róg bramki Ulmana! Prowadzimy 1:0 w Goniądzu i od pierwszych minut wyglądamy bardzo dobrze

14′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza pole karne gospodarzy

16′ Strzał Domurata i po chwili Cybulskiego broni Ulman!

19′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Mateusz Cybulski! Akcja WARMII, faulowany był Kozikowski ale sędzia zastosował przywilej korzyści po czym Dzierzgowski wyłożył piłkę jak na tacy Cybulskiemu a ten z bliska pokonał Ulmana

20′ Pierwsza akcja BIEBRZY pod naszą bramką, ale Sobolewski ubiegł Chrzanowskiego

23′ Świetny strzał Cybulskiego tuż nad spojeniem słupka z poprzeczką!

25′ Strzał Kozikowskiego bardzo wysoko ponad bramką BIEBRZY

26′ Kapitalna szansa WARMII – świetne podanie Kondratowicza do MIkuckiego, ale Marcin próbował przelobować Ulmana i piłka poszybowała ponad poprzeczką

31′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Łukasz Domurat! Świetne dośrodkowanie Cybulskiego z rzutu wolnego na tzw. długi słupek a tam Domurat głową kieruje piłkę do siatki i prowadzimy już 3:0 w Goniądzu

35′ Rzut rożny dla grajewian – po dośrodkowaniu ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy ale w końcu obrońcy wybijają piłkę

38′ I kolejny korner dla WARMII – po dośrodkowaniu odbitą piłkę próbował skierować do bramki Dzierzgowski, ale piłka minęła bramkę

39′ Było bardzo groźnie – Sobolewski otrzymał piłkę, ale zamiast ją wybić zaczął podbijać i Chrzanowski był bliski zdobycia gola – na szczęście nasz bramkarz naprawił swój błąd

43′ Po dośrodkowaniu Stankiewicza świetną szansę marnuje Kondratowicz!

44′ Błąd Edisona i pierwszy rzut rożny dla BIEBRZY – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

45′ Kapitalna kontra WARMII – Dzierzgowski po podaniu Kondratowicza strzela w róg, ale Ulman znakomicie wybija na róg!

45′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:4 Marcin Arciszewski! Po dośrodkowaniu Cybulskiego przytomnie zachował się w polu karnym Arciszewski i prowadzimy już 4:0!

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy wysoko i gramy bardzo dobrze.

46′ Rozpoczyna WARMIA – w naszym zespole Stankiewicza zmienił Koszczuk

54′ Niewiele działo się dotąd w pierwszej połowie, ale teraz mieliśmy okazję po wrzutce Kamila Randzio z prawej strony

57′ Po błędzie obrony gospodarzy Dzierzgowski strzela wysoko ponad poprzeczką bramki Ulmana

60′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu akcja naszego zespołu, strzał głową Edisona i kolejny korner dla WARMII

60′ Przemek Zarzecki i Paweł Sypytkowski zmieniają Kozikowskiego i Kondratowicza

60′ Po dośrodkowaniu z rogu łapie piłkę Ulman

63′ Mocny strzał Chrzanowskiego wysoko ponad naszą bramką

65′ Dziekoński zmienia Żero

66′ Rzut rożny dla BIEBRZY po którym szybko odzyskaliśmy piłkę

67′ Świetnie odebrał piłkę Dzierzgowski i po podaniu Mikuckiego strzelał Cybulski, ale piłka minęła bramkę

68′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu strzał głową Zarzeckiego ponad bramką

72′ Dośrodkowanie Koszczuka i łapie piłkę Ulman

75′ Paweł Górski zmienia Mateusza Cybulskiego

77′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu kontratak gospodarzy

79′ GOL dla BIEBRZY. 1:4 Tomasz Polkowski. Nie zdążył do piłki Mikucki, przejął ją Chrzanowski, jego strzał odbił Sobolewski, ale piłka trafiła do Polkowskiego który wbił ją do naszej bramki

84′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:5 Tomasz Dzierzgowski. Świetna solowa akcja Dzierzgowskiego, który z ostrego kąta strzela w róg bramki Ulmana!

87′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:6 Łukasz Domurat. Sypytkowski podał z lewej strony z rzutu wolnego, piłka minęła kilku zawodników i Domurat z bliska umieścił ją w bramce Ulmana

88′ W świetnej sytuacji Mikucki mija się z piłką

89′ Wójcicki zmienia Dzierzgowskiego

90′ Strzał Górskiego i zamiast gola tylko rzut rożny – po dośrodkowaniu obrońcy wybijają piłkę

90′ + 1′ Koniec meczu. Wysoko i po dobrym meczu wygrywamy w Goniądzu!

15.08.2018 Goniądz, Stadion

BIEBRZA Goniądz – WARMIA Grajewo 1:6 (0:4)

Bramki: 0:1 Tomasz Dzierzgowski 9′, 0:2 Mateusz Cybulski 19′, 0:3 Łukasz Domurat 31′, 0:4 Marcin Arciszewski 45′, 1:4 Tomasz Polkowski 79′, 1:5 Tomasz Dzierzgowski 84′, 1:6 Łukasz Domurat 87′

BIEBRZA: 1.Ulman – 21.Polkowski, 18.Jasiński (Kpt), 6.Śliwowski, 15.Kotlewski – 24.Żero (65′ 3.Dziekoński), 77.German, 7.Sawicki, 5.Werpachowski,  27.Popławski,  9.Chrzanowski

REZERWA: 89.Staśkiewicz, 2.Czyżewski, 3.Dziekoński

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz (46′ 20.Koszczuk) – 4.Mikucki, 19.Cybulski (75′ 11.Górski), 10.Kozikowski (60′ 16.Sypytkowski), 3.Domurat, 8.Kondratowicz (60′ 15.P.Zarzecki) – 7.Dzierzgowski (89′ 13.Wójcicki)

REZERWA: 1.Gieniusz – 15.P.Zarzecki, 11.Górski,20.Koszczuk, 13.Wójcicki, 14.E.Zarzecki, 16.Sypytkowski

Sędzia: Piotr Podbielski (Podlaski ZPN)