RELACJA LIVE Z WARMIA GRAJEWO – WISSA SZCZUCZYN

Witamy na kolejnym spotkaniu IV ligi w sezonie 2018/2019 w Grajewie. Podejmujemy dziś WISSĘ Szczuczyn. Relacja może mieć opóźnienia – prowadzący relację jest dziś kolejny raz w zastępstwie także spikerem…

W naszym zespole brakuje dziś:Krupy, Mirvy, Chylińskiego, Mściwujewskiego i Marczykowskiego.

1′ Rozpoczyna WARMIA

6′ Pierwsze minuty dość szarpanej gry z obu stron

9′ Kapitalna okazja WARMII – Kondratowicz zagrywa do Dzierzgowskiego a ten sam na sam z bramkarzem strzela w Wysockiego!

11′ W rewanżu pod bramką są goście ale na spalonym był Łapiński

12′ GOL dla WISSY! 0:1 Bartosz Zmierczak. Akcja WISSY, podanie na prawą stronę do Zmierczaka, który zupełnie niepilnowany trafia w róg bramki Sobolewskiego

12′ Zmierczak ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie

16′ Dobre dośrodkowanie Stankiewicza, ale obrońca WISSY wybija piłkę poza pole karne

17′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu głową strzelał Dzierzgowski, ale piłka minęła bramkę

18′ Znów akcja WARMII – Cybulski zagrał w pole karne i znów piłkę przejął obrońca ze Szczuczyna

20′ „Centrostrzał” Cybulskiego i piłka mija bramkę!

22′ Znów groźnie pod bramką gości! Stankiewicz dośrodkował jednak zbyt mocno

29′ Świetna okazja WARMII – dzierzgowski zagrał do Kondratowicza a ten strzela tuż nad poprzeczką. i tak wygląda ten mecz – przeważamy, mamy sytuacje i co z tego, skoro przegrywamy 0:1. WISSA wykorzystała wszystko to co miała

30′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piłka trafiła do Arciszewskiego, ale jego wrzutka w pole karne była nieudana

32′ I kolejny korner dla gospodarzy – co za zamieszanie po dośrodkowaniu! Edison strzelał piętą, ale wybijają piłkę obrońcy!

37′ Próba Dzierzgowskiego, ale piłka opuszcza boisko

42′ Cudowna akcja Kondratowicza i obrońcy blokują strzał Dzierzgowskiego!

43′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu przejmują piłkę goście

45′ Kolejny rzut rożny dla grajewian – po rzucie rożnym strzela Arciszewski i … zamiast gola piłka mija poprzeczkę

45′ Jeszcze dośrodkowanie Stankiewicza które znów nie trafia do celu i koniec pierwszej połowy… Przegrywamy 0:1.

46′ Rozpoczyna WISSA – w zespole gości zmiana: za Łapińskiego wszedł na boisko Makal

50′ Po dośrodkowaniu Jaremkiewicza strzelał Cychol, ale piłka minęła naszą bramkę

52′ Rzut rożny dla WISSY – po dośrodkowaniu przejęliśmy piłkę

55′ Groźnie – Makal trafił w słupek naszej bramki

55′ Rzut rożny dla WARMII i kolejne dośrodkowanie do obrońców WISSY

57′ Fatalny strzał Kozikowskiego

58′ Rzut wolny dla WARMII – ustawia piłkę Edison, 17 metrów do bramki. Mocny strzał, ale obok bramki

60′ Sobolewski fauluje zawodnika WISSY i rzut karny dla gości

61′ GOL dla WISSY. 0:2 Grzegorz Makal. Pewny strzał w róg i WISSA prowadzi 2:0

63′ Waszkiewicz zmienia Zmierczaka

65′ Żółta kartka dla Kozikowskiego

67′ Sowa zmienił Cychola

69′ Opuścili plac gry Kondratowicz, Cybulski i Kozikowski a zmienili ich Eryk Zarzecki, Przemek Zarzecki i Paweł Sypytkowski

70′ Kapitalna okazja WARMII ale Dzierzgowskiemu wybił piłkę obrońca!

70′ Rzut rożny dla grajewian

71′ GOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:2 Łukasz Domurat. Po dośrodkowaniu „główka” Domurata i mamy kontaktowego gola

75′ GOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:2 Przemek ZarzeckI! Po dośrodkowaniu Sypytkowskiego z rzutu wolnego Przemysław Zarzecki strzela wyrównującego gola!

81′ Rzut wolny dla WARMII z 25 metrów od bramki – Sypytkowski strzela zbyt lekko i piłkę łapie Wysocki

82′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:2 Marcin Mikucki! Kapitalna akcja WARMII – Dzierzgowski zagrywa do Mikuckiego a ten mocnym strzałem pokonuje Wysockiego!

85′ Żółta kartka dla Sypytkowskiego

86′ Okazja Dzierzgowskiego, który jednak zbyt długo trzymał piłkę i wybili ją obrońcy

87′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzela Korytkowski, ale piłka mija bramkę Sobolewskiego

88′ Żółta kartka dla Kamila Randzio

90′ Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ Górski zmienia Dzierzgowskiego

90′ + 3′ Wójcicki zmienia Mikuckiego

90′ + 3′ KONIEC! Po wielkich emocjach i dramaturgii wygrywamy z WISSĄ 3:2!

19.08.2018 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – WISSA Szczuczyn  3:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Bartosz Zmierczak 12′, 0:2 Grzegorz Makal 61′ (rzut karny), 1:2 Łukasz Domurat 71′, 2:2 Przemysław Zarzecki 75′, 3:2 Marcin Mikucki 82′

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz – 4.Mikucki (90′ 13.Wójcicki), 19.Cybulski (69′ 16.Sypytkowski), 10.Kozikowski (69′ 15.P.Zarzecki), 3.Domurat, 8.Kondratowicz (69′ 8.E.Zarzecki) – 7.Dzierzgowski (90′ 11.Górski)

REZERWA: 1.Gieniusz – 15.P.Zarzecki, 20.Koszczuk, 11.P.Górski, 13.Wójcicki, 16.Sypytkowski, 14.E.Zarzecki,

WISSA:  1.Wysocki – 19.Betko, 11.Guzowski (Kpt), 8.Tomar, 15.Ciereszko – 7.Zmierczak (63′ 9.Waszkiewicz), 16.Cychol (67′ 6.Sowa), 4.Korytkowski, 2.Jaremkiewicz – 10.Łapiński (46′ 3.Makal), 14.Toczydłowski