RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – DĄB DĄBROWA BIAŁOSTOCKA

Witam Państwa! Dziś inaugurujemy nowy sezon Saltex IV ligi – bo tak nazywa się w tym sezonie liga w której występuje grajewska WARMIA. Nasz zespól będzie dziś grał bez dwóch podstawowych zawodników. W składzie nie ma Kamila Randzio i Janusza Stankiewicza.

1′ Rozpoczyna DĄB

3′ Już od pierwszych chwil tego meczu widać, że żadna z drużyn nie zamierza podkręcać tempa. Upalnie jest dziś w Grajewie. Przed meczem już wydawało się, że rozpęta się burza, lecz na razie znowu wróciło słońce.

8′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII

8′ Dośrodkowanie Sypytkowskiego i na aut wybija piłkę obrońca gości

9′ Po wyrzucie piłki z autu zamieszanie w polu karnym DĘBU przerywa gwizdek sędziego, który dopatrzył się faulu na obrońcy zespołu gości

10′ Dobra akcja WARMII – dośrodkowanie Mikuckiego do Kondratowicza, ale ubiegł naszego zawodnika obrońca i wybił piłkę na rzut rożny

11′ Po dośrodkowaniu próbował strzelać Kondratowicz jednak na spalonym był Edison i sędzia przerwał grę

13′ Bardzo ładny odbiór i podanie Kozikowskiego do Mikuckiego, którego szarża prawą stroną boiska została zablokowana przez obrońców

15′ Pięknie pokazał się 17-letni Kondratowicz, który ograł dwóch obrońców po lewej stronie boiska, dośrodkował w pole karne jednak Mirva nie doszedł do piłki

17′ Bardzo niecelny strzał Radosława Żero

18′ Kolejny rzut rożny dla WARMII

18′ Podanie do Mikuckiego, ale dośrodkowanie jest zablokowane przez obrońcę DĘBU

21′ Rzut wolny dla WARMII. Ładne podanie Sypytkowskiego w pole karne do Edisona, jednak sędzia dopatrzył się faulu Brazylijczyka

23′ Świetne podanie dobrze dysponowanego dziś Kozikowskiego do Mikuckiego, który strzela (podaje?) wzdłuż bramki i nie mamy z tego żadnej korzyści

24′ Następny korner dla grajewian

24′ Po dośrodkowaniu wybijają piłkę poza pole karne obrońcy DĘBU

25′ Wysoko ponad bramką Gieniusza strzela Żero

29′ Świetnie przedarł się w pole karne gości Kondratowicz i w starciu z obrońcą upadł ale sędzia nakazał grać dalej

33′ Mocno dyskusyjna żółta kartka dla Kozikowskiego. Nasz zawodnik czystym wślizgiem wybił piłkę

38′ Po dalekim wyrzucie z autu w nasze pole karne było groźnie pod naszą bramką, ale Kozikowski wyjaśnił sytuację

40′ Świetna okazja gości – Żero w doskonałej sytuacji strzela obok bramki

42′ GOL dla gości. 0:1 Mateusz Sołowiej. Błąd naszej obrony i Sołowiej z bliska trafia do siatki. Kilka słabych minut w naszym wykonaniu kończy się utratą gola.

44′ Znów groźnie i znów Żero strzela wysoko ponad bramką.

45′ Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:1. WARMIA przeważała przez większą część gry, ale w końcówce stało się coś dziwnego z naszym zespołem i DĄB wykorzystał błąd naszej obrony. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie odrobimy straty.

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA. Nie ma zmian w składach.

49′ Świetna akcja Mikuckiego, który wpadł w pole karne i tuż przed próbą dośrodkowania stracił piłkę

50′ Piękny strzał Chylińskiego z najwyższym trudem wybija na róg Kozłowski

51′ Po dośrodkowaniu Edison strzela głową i znów bramkarz wybija piłkę

52′ Kolejny korner dla WARMI

53′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę goście

53′ GOL dla DĘBU. 0:2 Michał Sobolewski. Szybka kontra gości i Sobolewski pięknym strzałem w róg pokonuje Gieniusza. Co za życie… Kilka niewykorzystanych okazji do wyrównania i tracimy drugiego gola!

56′ GOL dla DĘBU 0:3 Radosław Żero. Koszmarny błąd obrony. Akcja DĘBU i Radosław Żero strzela w róg bramki. Przegrywamy już 0:3.

57′ Zmiana u gości. Za Radosława Żero wszedł na boisko Dawid Tochwin

62′ Żółta kartka dla Macieja Krupy

63′ Koszmarny błąd obrony i powinno być 0:4, ale Gieniusz fantastycznie obronił dwa strzały gości

63′ Rzut rożny dla DĘBU – po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

65′ Żółta kartka dla Marcina Arciszewskiego za krytykę orzeczeń arbitra

65′ Zmiana w WARMII – za Chylińskiego wszedł na boisko Domurat

70′ Nic nie wskazuje na to, byśmy cokolwiek zmienili w tym fatalnym meczu

71′ Piękny strzał Kozikowskiego z rzutu wolnego wybija na rzut rożny Kozłowski

72′ Nieudane dośrodkowanie i piłka poza boiskiem

72′ Zmiana w DĘBIE – za Sobolewskiego wszedł na boisko Głębocki

75′ Świetny strzał Sypytkowskiego na róg wybija Kozłowski

75′ Po dośrodkowaniu znowu mamy rzut rożny

76′ Kolejne dośrodkowanie i Domurat strzela wysoko ponad bramką

77′ Kozikowski mija bramkarza, który go fauluje tuż przed linią pola karnego – żółta kartka dla bramkarza DĘBU i rzut wolny dla WARMII

78′ GOL dla WARMII. 1:3 Paweł Sypytkowski. Kapitalne uderzenie Sypytkowskiego i mamy honorowego gola.

79′ Bartek Sielawa zmienia Maksyma Mirvę

79′ Rzut rożny dla WARMII

80′ Po dośrodkowaniu i rozegraniu piłki Sypytkowski jest na spalonym i sędzia przerywa grę

82′ Za Dawida Kondratowicza na boisko wchodzi Kacper Polakowski

90′ Cztery minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Ogromne zamieszanie w polu karnym DĘBU, ale żadnemu z naszych zawodników nie udało się trafić do bramki

90′ + 3′ Rzut wolny dla WARMII z 35 metrów od bramki gości

90′ + 4′ Koniec meczu. To był falstart naszego zespołu na rozpoczęcie nowego sezonu.

12.08.2017 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – DĄB Dąbrowa Białostocka 1:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Mateusz Sołowiej 42′, 0:2 Michał Sobolewski 53′, 0:3 Radosław Żero 56′, 1:3 Paweł Sypytkowski 78′

WARMIA:  1.Gieniusz – 4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 3.Domurat, 2.Krupa –  9.Chyliński (65′ 3.Domurat), 8.Mirva (79′ 20.Sielawa), 19.Cybulski, 10.Kozikowski, 16.Sypytkowski – 7.Kondratowicz (82′ 6.Polakowski)

REZERWA: 12.Sobolewski – 6.Polakowski, 3.Domurat, 20.Sielawa 15.Zarzecki, 11.Górski, 5.Koszczuk

DĄB: 1.Kozłowski – 16.Dzitkowski, 9.Łabieniec (Kpt), 3.Sujeta, 8.Dudziuk – 5.Czerniawski, 13.Fiedorowicz, 7.Biernacki, 6.Sołowiej, 10.Sobolewski (72′ 14.Głębocki) – 11.Żero (57′ 17.Tochwin)