CRESOVIA SIEMIATYCZE – WARMIA

W sobotę o godzinie 13:00 (a nie 16:00 jak podaje serwis 90minut.pl!) piłkarze WARMII Grajewo zmierzą się w Siemiatyczach z tamtejszą CRESOVIĄ. Będzie to okazja do rehabilitacji naszego zespołu po fatalnym występie przed tygodniem w przegranym 1:3 spotkaniu z DĘBEM Dąbrowa Białostocka. Zespół CRESOVII przegrał 0:2 na inaugurację rozgrywek w Suwałkach z beniaminkiem IV ligi rezerwowym zespołem WIGIER. W ubiegłym sezonie WARMIA dwukrotnie pokonała CRESOVIĘ – 3:0 jesienią w Siemiatyczach i 4:0 wiosną w Grajewie. Drużyna z Siemiatycz zajęła dwunaste miejsce w końcowej tabeli ubiegłego sezonu.

Do składu WARMII na sobotni mecz wraca Janusz Stankiewicz, który był nieobecny w spotkaniu z DĘBEM. Po stronie braków będzie zapewne Kamil Randzio, który narzeka na ból mięśnia. Kilka dni temu urazu nabawił się również Marcin Mikucki i jego występ w Siemiatyczach stoi pod znakiem zapytania. Do treningów z zespołem powrócił niedawny junior Eryk Zarzecki, który solidnie wziął się do pracy i bardzo liczymy na potwierdzenie talentu tego zawodnika w zespole seniorów.

Faworytem sobotniego spotkania jest WARMIA, lecz forma naszych piłkarzy zaprezentowana przed tygodniem rodzi niepokój o wynik tego meczu. Na relację tekstową ze spotkania w Siemiatyczach zapraszam w sobotę od godziny 13:00 na stronę http://kswarmiagrajewo.org