RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – WISSA SZCZUCZYN 22

Witam po raz ostatni w sezonie 2016/2017. Za chwilę WARMIA rozegra mecz z WISSĄ Szczuczyn. Przed spotkaniem Burmistrz Miasta pan Dariusz Latarowski, Dyrektor MOSiR pan Marek Duchnowski i Prezes Zarządu K.S. WARMIA pan Krzysztof Piekarski podziękowali za wieloletnią pracę na rzecz grajewskiej piłki dla trenera Józefa Matysiewicza, który kończy pracę z zespołami młodzieżowymi.

1′ Rozpoczęli goście

3′ Okazja WARMII – z rzutu wolnego dośrodkował Cybulski a Kozikowski strzelał z woleja, ale piłka odbiła się od obrońcy WISSY i mamy rzut rożny

3′ Po dośrodkowaniu spore zamieszanie w polu karnym WISSY zakończone odgwizdaniem faulu na zawodniku gości

5′ Znów groźnie pod bramką gości – Cybulski strzelił głową, piłka uderzyła w poprzeczkę a po chwili sędzia dopatrzył się pozycji spalonej

11′ Kontratak naszego zespołu, ale zbyt szybko zdecydował się na strzał Zubowski i Greś bez problemu złapał piłkę

12′ Teraz groźnie pod naszą bramką, ale wyjaśnia sytuację Domurat

17′ Będzie groźnie. Zarzecki sfaulował zawodnika WISSY kilka metrów przed polem karnym

17′ Strzał Wojtkielewicza z rzutu wolnego broni Sobolewski!

21′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Damian Zubowski! Kapitalne podanie Mirvy do Zubowskiego, który przyjął piłkę w polu karnym na klatkę piersiową i strzałem w róg pokonał Gresia!

24′ Ładny strzał Bondziula bardzo dobrze broni Sobolewski

30′ Dobrze zapowiadała się akcja WARMII, ale Mirva podał do Zubowskiego, który jednak nie zrozumiał intencji Maksa

31′ Rzut rożny dla WISSY

32′ Po dośrodkowaniu szybko przejmujemy piłkę

35′ Informacja z Kolna – TUR prowadzi z ORŁEM 2:0

35′ Żółta kartka dla Lisowskiego z WISSY

42′  Żółta kartka dla Wojtkielewicza

43′ Od kilku minut gra toczy się w środkowej strefie boiska

44′ Gramy dziś mocno osłabieni – za kartki pauzują Krzysztof Gieniusz i Marcin Arciszewski. Nie ma też w kadrze zespołu Pawła Sypytkowskiego z powodu wyjazdu

45′ Dwie minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

45′ Spięcie na boisku – bardzo chamski faul Bondziula, który „ostemplował” nogę Cybulskiego. Przepychanka na boisku i żółte kartki dla Bondziula z WISSY i Kozikowskiego z WARMII

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy meczu. Prowadzimy 1:0!

46′ Drugą połowę rozpoczyna WARMIA

51′ Żółta kartka dla Kamila Randzio

52′ Strzał Wojtkielewicza z rzutu wolnego kapitalną interwencją na rzut rożny wybija Sobolewski!

52′ Po dośrodkowaniu strzał głową Citki obok bramki

59′ Sędzia puścił akcję WISSY, choć zawodnik gości był na spalonym i Zambrowski dośrodkował, ale Sobolewski złapał piłkę!

62′ Rzut rożny dla WISSY

63′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę Edison

63′ A w Kolnie TUR prowadzi już 4:0!

68′ Zubowski po nieporozumieniu pomiędzy obrońcami WISSY strzela wysoko ponad bramką Gresia

70′ Zmiana w zespole ze Szczuczyna – Wojciech Łapiński zastąpił Marcina Firańczyka

72′ Kapitalna akcja WARMII! Mirva do Zubowskiego, ten oddał Maksowi, który strzela w słupek!

73′ Rzut rożny dla WARMII

73′ Po dośrodkowaniu strzał Kozikowskiego i Greś wybija piłkę na kolejny rzut rożny

73′ Dośrodkowanie i piłkę przejmują goście

73′ Z rzutu wolnego dośrodkował Zubowski, próbował „główkować” Edison, ale sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu

79′ Ładna akcja WISSY i strzał Wojtkielewicza ponad poprzeczką

81′ Zmiana w WARMII – Kozikowskiego zastąpi Bartłomiej Sielawa

82′ GOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Maksym Mirva! Cudowna akcja WARMII! Mirva zagrał do Mikuckiego – trochę zbyt mocno, ale „Miki’ ambitnie doszedł do piłki tuż przy linii końcowej, podał do Kamila Randzio, ten wrzucił piłkę w pole karne a tam Mirva ze stoickim spokojem, leciutko trącił piłkę i wpadła ona do bramki! 2:0!

83′ Zmiana u gości – zszedł Przemysław Marcinkiewicz a zastąpił go Krzysztof Marcinkiewicz

84′ TUR prowadzi 5:0 w Kolnie.

89′ Zmiana w WARMII – na boisko wchodzi Krystian Wójcicki a zastąpi Kamila Randzio

89′ Za Łapińskiego w WISSIE wchodzi Banicki

90′ + 2′ Rzut rożny dla gości

90′ + 2” Po dośrodkowaniu wybija piłkę Edison

90′ + 3′ Zmiana w WARMII – Maksyma Mirvę zastępuje Kacper Polakowski

90′ + 4′ Żółta kartka dla Ciereszki

90′ + 4′ Zmiana w WARMII – Cybulskiego zmienia Staniszewski

90′ + 6′ Koniec meczu i koniec sezonu! Wygrywamy z WISSĄ 2:0! Udanych wakacji!