RELACJA LIVE Z MECZU TUR BIELSK PODLASKI – WARMIA GRAJEWO

Witam z zachmurzonego Bielska Podlaskiego. Już za chwilę zaczniemy tu ostatni wyjazdowy mecz w IV lidze w sezonie 2016/2017. Zaczyna się dla nas niedobrze – na rozgrzewce kontuzji doznał Maksym Mirva i w składzie wyjściowym zastąpi go Paweł Sypytkowski.

1′ Rozpoczynają gospodarze

7′ Pierwsze minuty gry to przewaga gospodarzy, których ataki powstrzymujemy w okolicach pola karnego

12′ Wciąż niewiele dzieje się na boisku – gra toczona jest głównie w środkowej strefie boiska. Gospodarze próbują dalekich przerzutów, ale póki co nie dajemy się zaskoczyć

17′ GOL dla gospodarzy! 1:0 Mateusz Jakubowski. Znakomite dośrodkowanie Kulikowskiego z prawej strony boiska i Jakubowski przepiękną główką umieszcza piłkę w okienku bramki Gieniusza. Wzorowa akcja gospodarzy.

25′ Nie graliśmy źle, ale bramka dla gospodarzy się należała. Od kilku minut próbujemy zorganizować akcję podbramkową, ale jak dotąd nie stworzyliśmy żadnego zagrożenia pod bramką gospodarzy

28′ Rzut rożny dla TURA

28′ Dośrodkowanie, główka Koźlika i piłkę łapie Gieniusz

32′ Strzał Sypytkowskiego z rzutu wolnego broni SIdun

33′ Rzut rożny dla WARMII – dośrodkowanie, główka Domurata i kolejny korner dla grajewian

33′ Kolejne dośrodkowanie i aut dla gospodarzy, bo Domurat nie opanował piłki

41′ Rzut rożny dla TURA

41′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę Edison

44′ Znakomita okazja WARMII – Zubowski dostał piłkę w polu karnym i zamiast podać Cybulskiemu, który miał przed sobą pustą bramkę wdał się w drybling i stracił piłkę!

45′ Ładny strzał Karola Kosińskiego tuż ponad poprzeczką bramki Gieniusza

45′ Koniec pierwszej połowy. Gospodarze graja lepiej i zasłużenie prowadzą 1:0. Po przerwie Pawła Sypytkowskiego zmieni Kamil Randzio.

46′ Drugą połowę zaczęła WARMIA. Mieliśmy w przerwie drugą zmianę – za Staniszewskiego wszedł Zarzecki

48′ Kapitalna okazja grajewian! Cybulski dośrodkował z lewej strony a piłka minęła bramkarza i toczyła się wzdłuż linii bramkowej, jednak Kozikowski nie zdążył wbić jej do bramki!

53′ Znów w dobrej sytuacji był Zubowski, ale po ograniu dwóch obrońców mocno strzelił obok bramki

60′ Zubowski strzela ponad bramką z rzutu wolnego

61′ Błąd naszej obrony i Nakielski stojąc przed bramką strzela wysoko ponad poprzeczką!

63′ Rzut rożny dla WARMII

64′ Dośrodkowanie Zubowskiego i nieudany strzał głową Domurata

66′ Strzał Nakielskiego mija naszą bramkę

67′ Zmiana w TURZE – Zawadzkiego zmienia Popiołek

73′ Żółta kartka dla Kulikowskiego za brutalny faul na Cybulskim

75′ Nakielskiego zmienia Pawluczuk w zespole gospodarzy

76′ Rzut rożny dla TURA a po chwili następny

77′ Po dośrodkowaniu przejmuje piłkę Stankiewicz

79′ Rzut rożny dla gospodarzy

80′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę i przeprowadzamy ładny kontratak, ale na spalonym jest jeden z naszych zawodników

81′ W drugiej połowie nasz zespół gra o niebo lepiej. Zawodnicy zmotywowani informacją o prowadzeniu WISSY Szczuczyn w meczu z PUSZCZĄ Hajnówka bardzo chcą odebrać punkty TUROWI i pomóc w awansie do III ligi zespołowi ze Szczuczyna.

84′ Przed szansą Popiołek, ale jego strzał broni Gieniusz

84′ Rzut rożny dla WARMII

85′ Po dośrodkowaniu tłok w polu karnym, ale wybijają piłkę gospodarze

86′ Opuszcza boisko Jakubowski a zmienia go Daniłowski

88′ Rzut rożny dla TURA

89′ Przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

90′ Żółta kartka dla Arciszewskiego

90′ Sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ GOL dla TURA. 2:0 Karol Kosiński. Dwóch zawodników TURA znalazło się przed bramką WARMII – obaj byli na spalonym, ale sędzia … nie dostrzegł przewinienia i uznał gola zdobytego przez Kosińskiego.

90′ + 2′ Żółta kartka dla Gieniusza za krytykę błędu arbitra

90′ + 2′ Koniec meczu. Przegrywamy 0:2. Dobra druga połowa to było za mało, by zdobyć punkty na boisku lidera.

17.06.2017 Bielsk Podlaski, Stadion M.O.S. i R.

TUR Bielsk Podlaski – WARMIA Grajewo  2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Mateusz Jakubowski 17′, 2:0 Karol Kosiński 90′ + 2′

TUR: 12.Sidun – 17.K.Kulikowski,  8.Car, 3.Koźlik, 6.A.Kosiński –  14.Zawadzki (67′ 18.Popiołek), 10.Łochnicki, 7.K.Kosiński, 13.Lewczuk (Kpt), 11.Jakubowski  (86′ 20.Daniłowski) – 2.Nakielski (75′ 9.Pawluczuk)

REZERWA: 1.Drozdowski – 19.R.Kulikowski, 18.Popiołek, 9.Ł.Pawluczuk, 5.Witoszko, 16.Walczuk, 20.Daniłowski

WARMIA: 1.Gieniusz  – 4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz –  13.Staniszewski (46′ 15.Zarzecki), 16.Sypytkowski (46′ 5.Randzio), 3.Domurat,  10.Kozikowski, 19.Cybulski   – 11.Zubowski

REZERWA: 15.Zarzecki, 5.Randzio, 9.Wójcicki, 20.Polakowski, 2.Krupa, 9.Chyliński

Sędzia: Jakub Rutkowski (Białystok)

Żółte kartki: Kulikowski (TUR), Arciszewski, Gieniusz (WARMIA)