STACJA SZEPIETOWO.

W niedzielę 14 maja o godzinie 16:00 piłkarze WARMII Grajewo zmierzą się w Szepietowie ze SPARTĄ 1951 w meczu 24 kolejki rozgrywek IV ligi podlaskiej. Aktualnie zespół z Szepietowa zajmuje dziewiątą pozycję w tabeli z dorobkiem 29 punktów. Przed tygodniem SPARTA 1951 grała w Hajnówce z PUSZCZĄ, lecz przy stanie 1:0 dla gospodarzy mecz został przerwany w 20 minucie z powodu silnej ulewy.

SPARTA 1951 Szepietowo powstała w 2003 roku na bazie rozwiązanej w 2001 roku SPARTY, z którą WARMIA wielokrotnie rywalizowała na poziomie IV ligi i niższych klas rozgrywkowych. W jesiennym meczu obu zespołów rozgrywanym w Grajewie 1 października padł bezbramkowy remis. Jak poinformowali nas działacze SPARTY 1951 niedzielny mecz w Szepietowie odbędzie się niestety bez publiczności z powodu remontu stadionu.

Do Szepietowa WARMIA pojedzie w osłabionym składzie. Z powodu rodzinnych uroczystości komunijnych zabraknie Maksyma Mirvy i Marcina Arciszewskiego. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera Roberta Kądziora.

Relację tekstową z meczu w Szepietowie będzie można śledzić w niedzielę od 16:00 na stronie http://kswarmiagrajewo.org