RELACJA LIVE Z MECZU SPARTA 1951 SZEPIETOWO – WARMIA GRAJEWO 25

1′ Rozpoczyna WARMIA

4′ Dośrodkowanie Sypytkowskiego z rzutu wolnego z prawej strony boiska, obrońca gospodarzy odbija piłkę ręką w polu karnym niczym w siatkówce, ale sędzia nie dostrzega ewidentnego przewinienia!

12′ Początek meczu to przewaga naszego zespołu, ale nie było na razie okazji bramkowych

15′ Dobra akcja WARMII, jednak po podaniu Cybulskiego Zubowski był na minimalnym spalonym

17′ Zubowski wychodzi z piłką sam na sam z bramkarzem, fauluje go Wilczko i zostaje ukarany tylko żółtą kartką! Ledwie kwadrans gry za nami i już mamy dwie mocno kontrowersyjne decyzje arbitra!

19′ Ładne dośrodkowanie Mikuckiego i piłka ląduje w rękach Bartoszuka

20′ Żółta kartka dla Pawła Sypytkowskiego za zagranie ręką

22′ GOL dla gospodarzy! 1:0 Wojciech Kowalczyk. Błąd Sypytkowskiego, strzał z prawej strony boiska, Sobolewski nie złapał piłki odbijając ją wprost pod nogi Kowalczyka, który z bliska strzela gola. Kończy się passa spotkań WARMII bez straty gola – dokładnie po 1017 minutach.

28′ Świetny strzał Mikuckiego i Bartoszuk z trudem wybija piłkę na rzut rożny

29′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl dla WARMII! 1:1 Edison! Po dośrodkowaniu Sypytkowskiego piłkę wybijają obrońcy na 16 metr a stamtąd Edison kapitalną główką przelobowuje obrońców i bramkarza!

32′ Rzut rożny dla gospodarzy

33′ Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego błąd naszego bramkarza, ale piłka po chwili opuszcza boisko

35′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:2 Kamil Randzio! Kapitalna akcja WARMII – Cybulski zagrywa w pole karne do Kamila Randzio, który pięknym strzałem w długi róg zdobywa gola!

37′ Mecz w Szepietowie zgodnie z informacją otrzymaną przez nasz Klub od SPARTY 1951 miał odbyć się bez kibiców ze względu na remont obiektu. Tymczasem na trybunach jest około 30 kibiców, nie licząc licznych „porządkowych”. Zdaje się, że chodziło tu o uniknięcie przyjęcia naszych fanów i  z całą pewnością wyjaśnimy to w Podlaskim Związku Piłki Nożnej

43′ GOL dla SPARTY. 2:2 Wojciech Kowalczyk. Bezpańska piłka trafia do Kowalczyka, który strzałem z ponad 30 metrów pokonał źle ustawionego Sobolewskiego. 🙁

45′ Minutę dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie tego meczu

45′ Bartoszuk brutalnie fauluje Mikuckiego z prawej strony bramki gospodarzy  i otrzymuje tylko żółtą kartkę! To kolejna kontrowersyjna decyzja Pawła Swajdy. Rzut wolny dla WARMII

45′ + 1′ Sypytkowski dośrodkowuje, zmieszanie pod bramką gospodarzy, ale w końcu piłka opuszcza pole karne i sędzia kończy pierwszą połowę meczu

A tak wygląda trybuna stadionu w Szepietowie w meczu „bez udziału kibiców”…

46′ Drugą połowę rozpoczynają gospodarze

46′ W naszym zespole zmiana – za Sielawę wszedł Krupa

52′ Świetna akcja WARMII – Sypytkowski dogrywa do Kamila Randzio, ten podaje w pole karne do Kozikowskiego, który jest faulowany i tym razem mamy rzut karny!

53′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:3 Damian Zubowski! Pewnie wykonana jedenastka i wychodzimy na prowadzenie w Szepietowie!

57′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:4 Damian Zubowski! Śliczna akcja WARMII! Kozikowski zagrał do Zubowskiego a ten sprytnym strzałem z pola karnego w róg bramki pokonał Bartoszuka!

63′ Zmiana u gospodarzy – za Antoniaka wchodzi Dąbrowski

64′ Znów piękna akcja naszego zespołu i strzał przewrotką Zubowskiego obok bramki

65′ Zmiana u gospodarzy – za Gołaszewskiego wchodzi Bańkowski

65′ Rzut rożny dla SPARTY – po dośrodkowaniu odzyskujemy piłkę

67′ I znów rzut rożny dla gospodarzy – nieudane dośrodkowanie i piłka opuszcza boisko

73′ Mateusz Cybulski ukarany żółtą kartką za faul taktyczny

74′ Zubowski w kapitalnej sytuacji, ale w ostatniej chwili podskoczyła mu piłka i nic z tego nie mamy!

76′ Kolejna znakomita okazja WARMII – z rzutu wolnego dośrodkował Sypytkowski, po chwili piłka trafia do Kamila Randzio, który znów dośrodkowuje i Domurat w doskonałej sytuacji posyła piłkę głową tuż nad poprzeczką!

78′ Sypytkowski strzela z pola karnego i fantastycznie odbija piłkę nogą Bartoszuk! Tylko rzut rożny

78′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę gospodarze

80′ Zubowski sam na sam z Bartoszukiem i broni bramkarz gospodarzy!

81′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu świetny strzał Zubowskiego z 25 metrów tuż obok bramki!

82′ Zmiana w naszym zespole – za Zubowskiego wszedł Chyliński

82′ Zmiana u gospodarzy – schodzi z boiska Małyszko, wchodzi Margol

83′ Rzut rożny dla gospodarzy – po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

86′ Zmiana w WARMII – Zarzecki wchodzi za Kozikowskiego

87′ Rzut rożny dla grajewian – po dośrodkowaniu mocny strzał Edisona ponad poprzeczką bramki Bartoszuka

89′ Zmiana w WARMII – Staniszewski za Sypytkowskiego

90′ Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Wilczko fauluje Chylińskiego i druga żółta kartka dla zawodnika SPARTY

90′ + 4′ Koniec meczu! Po długiej przerwie tracimy dwa gole, ale strzelamy cztery i wygrywamy w Szepietowie zapisując kolejne 3 punkty!

14.05.2017 Szepietowo, Stadion Miejski

SPARTA 1951 Szepietowo – WARMIA Grajewo  2:4 (2:2)

Bramki: 1:0 Wojciech Kowalczyk 22′, 1:1 Edison 29′, 1:2 Kamil Randzio 35′, 2:2 Wojciech Kowalczyk 43′, 2:3 Damian Zubowski 53′ (rzut karny), 2:4 Damian Zubowski 57′

SPARTA 1951: 18.Bartoszuk – 14.Makal, 19.Antoniak (63′ 17.Dąbrowski), 5.Wilczko (Kpt),  7.Jamiołkowski – 9.Godlewski, 11.Gołaszewski (65′ 20.Bańkowski), 2.Małyszko (82′ 15.Margol), 6.Olszewski, 4.Dłuski – 13.Kowalczyk

REZERWA: 1.Wojtkowski – 8.Mioduszewski, 20.Baskowski, 17.Dąbrowski, 15.Margol

WARMIA: 52.Sobolewski – 4.Mikucki, 3.Domurat, 22.Edison, 6.Stankiewicz –  5.Randzio (Kpt), 19.Cybulski, 20.Sielawa (46′ 2.Krupa), 10.Kozikowski (87′ 15.Zarzecki), 16.Sypytkowski (89′ 13.Staniszewski) – 11.Zubowski (82′ 9.Chyliński)

REZERWA: 1.Gieniusz – 2.Krupa, 15.Zarzecki, 18.Wójcicki, 9.Chyliński, 13.Staniszewski,

Sędzia: Paweł Swajda (Siemiatycze)

Żółte kartki: Wilczko (dwie), Bartoszuk (SPARTA 1951) – Sypytkowski, Cybulski (WARMIA)

Czerwona kartka: Wilczko (SPARTA 1951) – 90′ + 2′ (w konsekwencji drugiej żółtej kartki)