RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK

1′ Rozpoczęła WARMIA

7′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Kamil Randzio! Piękna akcja WARMII! Sypytkowski zagrał z lewej strony do Kamila Randzio a ten strzałem z pola karnego pokonał Karpieszuka i prowadzimy 1:0!

9′ Pierwsze minuty przeważała JAGIELLONIA, ale nasi piłkarze skutecznie powstrzymywali ataki gości i pięknie skontrowali

13′ Rzut rożny dla gości

13′ Zbyt głębokie dośrodkowanie i przejmujemy piłkę

17′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Damian Zubowski! Znów śliczny kontratak naszego zespołu – Cybulski wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale dostrzegł lepiej ustawionego Zubowskiego, który otrzymał podanie i strzałem w róg podwyższa na 2:0!

21′ Rzut rożny dla WARMII

22′ Po dośrodkowaniu faul w polu karnym naszego zawodnika i sędzia przerywa grę

22′ Piękna indywidualna akcja Zubowskiego, który ograł trzech obrońców, ale strzał naszego zawodnika był bardzo niecelny

25′ Groźnie pod naszą bramką – rzut wolny z 20 metrów

25′ Cudowne uderzenie w okienko Wołczyńskiego i fantastyczna parada Gieniusza!!!

31′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu piłka opuszcza boisko

33′ Żółta kartka dla Kozikowskiego za faul na zawodniku rywali

44′ Ostatnie minuty to optyczna przewaga gości, ale brak konkretów pod naszą bramką

45′ O minutę sędzia przedłuża pierwszą połowę meczu

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy meczu. Prowadzimy 2:0!

46′ Drugą połowę rozpoczną goście

47′ Żółta kartka dla Maksyma Mirvy

48′ Z rzutu wolnego wysoko ponad naszą bramką strzela Gajko

54′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu „główka” Arciszewskiego, ale piłka mija bramkę Karpieszuka

58′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Kamil Randzio! Kapitalna akcja WARMII! Piłka w polu karnym trafiła do Kamila Randzio, który pięknym strzałem pokonał Karpieszuka! Prowadzimy 3:0!

63′ Rzut rożny dla gości

64′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę i od razu świetnie kontratakujemy, ale podanie Zubowskiego przeciął obrońca „Jagi” i piłka nie doszła do Cybulskiego, który był w doskonałej pozycji

65′ Rzut rożny dla WARMII

65′ Po dośrodkowaniu główka Edisona i obrońca JAGIELLONII wybija piłkę z linii bramkowej!

72′ Zmiana w JAGIELLONII – za Giełażyna wchodzi na boisko Kaczyński

75′ Zmiana w naszym zespole – Zubowskiego zmienia Piotr Chyliński

78′ Żółta kartka dla Mateusza Kondraciuka

80′ Przepiękny strzał z woleja Pawła Sypytkowskiego broni Karpieszuk!

85′ Zmiana w WARMII – za Rafała Kozikowskiego wszedł na boisko Przemek Zarzecki

86′ I kolejna zmiana u grajewian – za Kamila Randzio wszedł na boisko Kacper Polakowski

87′ Zmiana w JAGIELLONII – Artur Renkowski zmienia Mateusza Kondraciuka

87′ Żółta kartka dla Marcina Arciszewskiego

87′ Cudowny strzał Kiczuka z rzutu wolnego fenomenalnie broni Gieniusz!

88′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę poza własne pole karne

90′ Pięć minut dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 4′ Druga żółta kartka dla Marcina Arciszewskiego i nasz zawodnik opuszcza boisko

90′ + 5′ Żółta kartka dla Kacpra Polakowskiego

90′ + 5′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

90′ + 6′ KONIEC MECZU! JESTEŚMY W FINALE!!!