RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – SPARTA AUGUSTÓW 26

1′ Rozpoczyna SPARTA

1′ W naszym zespole brakuje w dzisiejszym meczu Krzysztofa Gieniusza, Piotra Chylińskiego (obaj z powodu prywatnych wyjazdów) oraz obchodzącego dziś urodziny Janusza Stankiewicza (pauzuje za żółte kartki)

5′ Świetny strzał Łukasza Sobolewskiego (kapitana SPARTY) obok naszej bramki. Pierwsze minuty to optyczna przewaga gości

9′ Strzał Kozikowskiego broni Putra

10′ Rzut rożny dla WARMII – krótko zagrana piłka do Mikuckiego i bardzo niecelny strzał naszego zawodnika wysoko ponad poprzeczką

13′ Damian Zubowski strzela obok bramki Putry

14′ Kapitalna okazja WARMII! Zubowski uwolnił się od obrońcy po prawej stronie boiska, zagrał wzdłuż linii bramkowej ale Sypytkowski spóźnił się do piłki i nie udało mu się zamknąć dobrego podania!

16′ W rewanżu błąd naszej obrony i przed szansą był Wilczewski, ale jego strzał zablokował obrońca i rzut rożny dla augustowian

16′ Po dośrodkowaniu wybił piłkę Mikucki i będzie następny korner dla SPARTY

17′ Kopia sytuacji sprzed chwili – dośrodkowanie i ponownie rzut rożny dla gości

17′ Kolejne dośrodkowanie i Mikucki wybija piłkę poza nasze pole karne

19′ Okazja WARMII, ale Zubowski zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i przejął ją Putra

24′ Druga znakomita okazja WARMII – Cybulski strzela z pola karnego, fantastycznie odbija piłkę bramkarz SPARTY i niestety nikt z naszych zawodników nie dobił strzału

25′ Rzut rożny dla WARMII

26′ Dośrodkowanie Sypytkowskiego i Edison strzela głową, ale obok bramki Putry

28′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Damian Zubowski! Dośrodkowanie z prawej strony i Zubowski sprytnym strzałem znajduje drogę do bramki! Prowadzimy 1:0!

30′ Zmiana w WARMII – kontuzji doznał Bartek Sielawa i zastąpił go Maksym Mirva

32′ Rzut wolny dla SPARTY – odległość ok. 20 metrów od naszej bramki

33′ Strzela Wilczewski, ale nasz bramkarz pewnie broni ten strzał

37′ Znów okazja WARMII – Mirva świetnie znalazł podaniem Zubowskiego a ten mocno strzela z pola karnego, ale Putra odbija piłkę

39′ Zmiana u gości – za Pawła Zaniewskiego wszedł na boisko Lazebnyk

40′ Rzut rożny dla WARMII

40′ Po dośrodkowaniu próbował przelobować bramkarza Zubowski, ale piłka ominęła bramkę SPARTY

42′ Rzut rożny dla WARMII

42′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Damian Zubowski! Po dośrodkowaniu Sypytkowskiego fatalna interwencja Putry, który wręcz podał piłkę Zubowskiemu a ten z bliska trafia do siatki i podwyższa na 2:0!

45′ O jedną minutę przedłuża sędzia pierwszą połowę tego meczu

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Dobra gra naszego zespołu i bardzo pewne prowadzenie. SPARTA gra nieźle, ale nasi piłkarze zdobyli dwa gole i powinni prowadzić nawet wyżej.

46′ Drugą połowę rozpocznie WARMIA

46′ Rzut rożny dla grajewian

47′ Po rozegraniu szybko tracimy piłkę

48′ Kolejny korner dla WARMII

48′ Po dośrodkowaniu sędzia dopatrzył się przewinienia naszego zawodnika i odgwizdał faul na bramkarzu SPARTY

51′ Bardzo dobrze grający Zubowski przedarł się przez obronę i strzelił na bramkę ale Putra odbił ten strzał – tylko rzut rożny dla grajewian

52′ Po dośrodkowaniu strzelał głową Domurat, ale bramkarz SPARTY obronił

53′ Groźnie pod naszą bramką – strzelał Łukasz Sobolewski, ale po nodze któregoś z naszych obrońców piłka wyszła poza boisko

53′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu znów groźnie, ale żaden z piłkarzy SPARTY nie doszedł do piłki lecącej wzdłuż naszej linii bramkowej!

57′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Rafał Kozikowski! Śliczna akcja grajewian – piłka jak po sznurku wędrowała od nogi do nogi, Zubowski znalazł się sam na sam z Putrą, strzelił – bramkarz odbił ten strzał a Kozikowski z pola karnego umieścił piłkę tuż przy słupku i prowadzimy 3:0!

60′ Akcja WARMII – Zubowski zagrywa piłkę w polu karnym, Sakowicz odbija piłkę ręką i jest ewidentny rzut karny dla WARMII!

60′ Żółta kartka dla Sakowicza za zagranie ręką

60′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Damian Zubowski! Pewna egzekucja jedenastki i prowadzimy już 4:0!

61′ Świetną okazję miał Sypytkowski, który sam na sam z bramkarzem strzelił zbyt lekko i Putra wybił piłkę na rzut rożnyI

62′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 5:0 Edison! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego cudowny strzał głową Edisona i prowadzimy już 5:0!

65′ Co tu się dzieje??!!! Mikucki świetnie zagrywa do Domurata a ten strzela w długi róg i piłka odbija się od słupka, turla się po linii bramkowej i łapie ją Putra…nie ma gola!

67′ Znów rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu obrońcy z Augustowa wybijają piłkę poza własne pole karne

70′ Żółta kartka dla Marcina Mikuckiego

76′ Ładne dośrodkowanie Cybulskiego z lewej strony boiska i piłkę łapie Putra

77′ Zmiana w SPARCIE – za Parafinowicza wszedł na boisko Mariusz Urban

78′ Łukasz Sobolewski w ataku na bramkę Łukasza Sobolewskiego, ale strzał napastnika SPARTY jest niecelny

82′ Groźne dośrodkowanie z prawej strony ale żaden z zawodników gości nie zdążył do piłki

83′ 16-letni Krystian Wójcicki zmienia Rafała Kozikowskiego

85′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl dla WARMII! 6:0 Marcin Mikucki! Kapitalna akcja WARMII! Zubowski zagrał do Mikuckiego a ten wyszedł na czystą pozycję i strzałem w róg pokonał bramkarza!

87′ Groźnie pod naszą bramką – strzał Łukasza Sobolewskiego odbija Edison i jest rzut rożny dla SPARTY

87′ Po dośrodkowaniu odbił piłkę „nasz” Łukasz Sobolewski i po chwili opuszcza ona nasze pole karne

90′ Dwie minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Strzał „ich” Łukasza Sobolewskiego ponad naszą bramką

90′ + 2′ KONIEC MECZU! Wysoko, zasłużenie i po bardzo dobrej grze wygrywamy z piątą drużyną tabeli. Wielkie brawa dla naszego zespołu! Kolejny, już dziesiąty mecz bez straconego gola! Bijemy rekord,

06.05.2017 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – SPARTA Augustów 6:0  (2:0)

Bramki: 1:0 Damian Zubowski 28′, 2:0 Damian Zubowski 42′, 3:0 Rafał Kozikowski 57′, 4:0 Damian Zubowski 60′ (rzut karny), 5:0 Edison 62′, 6:0 Marcin Mikucki 85′

WARMIA: 52.Sobolewski – 4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 22.Edison, 5.Randzio – 19.Cybulski, 20.Sielawa (30′ 8.Mirva), 3.Domurat, 10.Kozikowski (83′ 18.Wójcicki), 16.Sypytkowski  – 11.Zubowski

REZERWA: 2.Krupa, 18.Wójcicki, 15.Zarzecki, 9.Polakowski, 8.Mirva

SPARTA: 1.Putra – 4.A.Zaniewski, 2.Sakowicz, 10.Niedźwiecki, 17.Knoch – 6.Wilczewski, 14.P.Zaniewski (39′ 16.Lazebnyk), 15.Parafinowicz (77′ 3.Urban), 13.Mickiewicz, 9.Żukowski – 8.Sobolewski (Kpt)