ZAPRASZAMY NA MECZ ZE SPARTĄ AUGUSTÓW!

W sobotę 6 maja o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie piłkarze WARMII Grajewo podejmą SPARTĘ Augustów. Zespół prowadzony przez jedną z legend JAGIELLONII Białystok, znakomitego niegdyś napastnika i reprezentanta Polski Jacka Bayera zajmuje po 22 kolejkach wysokie piąte miejsce w tabeli. W ośmiu rozegranych wiosną meczach SPARTA wygrała 4 spotkania, dwa zremisowała i dwa przegrała. Przed tygodniem zespół z Augustowa pokonał u siebie PUSZCZĘ Hajnówka 3:2. W jesiennym meczu obu zespołów WARMIA wygrała w Augustowie 5:1.

24.09.2016 Augustów, Stadion Miejski

SPARTA Augustów – WARMIA Grajewo 1:5 (1:2)

Bramki: 1:0 Mateusz Niedźwiecki 16′, 1:1 Tomasz Dzierzgowski 18′, 1:2 Edison 36′, 1:3 Mateusz Cybulski 73′ (rzut karny), 1:4 Janusz Stankiewicz 76′, 1:5 Maksym Mirva 79′

W naszym zespole w meczu ze SPARTĄ zabraknie na pewno Janusza Stankiewicza, który musi pauzować za żółte kartki. Pozostali piłkarze powinni być do dyspozycji trenera Kądziora. WARMIA wydaje się być faworytem meczu, ale warto pamiętać o dodatkowej mobilizacji, jaką w zespołach przeciwnych wywołują mecze z naszą drużyną. Nie będzie łatwo! Ostatnie wyniki i znakomita seria aż dziewięciu kolejnych meczów bez straty gola potwierdzają, że po słabym początku rundy wiosennej i dwóch remisach na własnym boisku WARMIA znalazła formę i oby utrzymała ją do końca rozgrywek. Przed nami jeszcze osiem kolejek ligowych a w grze o awans do III ligi liczą się już chyba tylko trzy zespoły; prowadząca w tabeli WISSA Szczuczyn (53 punkty), drugi TUR Bielsk Podlaski (52 punkty) i WARMIA (51 punktów). Czwarty w tabeli DĄB Dąbrowa Białostocka ma już aż 13 punktów straty do lidera i nie wydaje się, aby był w stanie je odrobić. Zapowiada się pasjonujący IV-ligowy finisz.

Zapraszamy Państwa serdecznie na sobotni mecz!