WARMIA – SPARTA 1951 SZEPIETOWO

W sobotę 1 października o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie WARMIA zmierzy się w kolejnym meczu IV ligi ze SPARTĄ 1951 Szepietowo. Zespół naszych rywali zajmuje po ośmiu kolejkach 11 miejsce w tabeli. SPARTA 1951 w ostatniej serii spotkań pokonała na własnym boisku PUSZCZĘ Hajnówka 4:2. Sobotni mecz będzie pierwszym ligowym kontaktem obu zespołów. SPARTA 1951 Szepietowo powstała w 2003 roku na bazie rozwiązanej w 2001 roku SPARTY, z którą WARMIA wielokrotnie rywalizowała na poziomie IV ligi i niższych klas rozgrywkowych. W składzie zespołu z Szepietowa jest kilku ciekawych zawodników takich jak Grzegorz Makal, Mateusz Nikitin czy Mateusz Jaremkiewicz. W SPARCIE 1951 występują też znani z gry w OLIMPII Zambrów Paweł Olszewski i Wojciech Kowalczyk.

W naszym zespole po środowym remisie w zaległym meczu pierwszej kolejki w Juchnowcu Kościelnym, gdzie nasz zespół po koncercie nieskuteczności zremisował 2:2 z MAGNATEM nastroje nie są najlepsze. Remis z ostatnim zespołem w tabeli zakończył znakomitą passę ośmiu kolejnych zwycięstw WARMII w meczach ligowych i pucharowych. Trzeba ten wynik potraktować jak wypadek przy pracy i w sobotę powalczyć o kolejne zwycięstwo. Nie będzie to łatwe, bo na urazy narzekają Damian Zubowski i Brazylijczyk Edison. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera.

Zapraszamy Państwa na sobotni mecz. Informujemy, że ze spotkanie jest taktowane jako mecz o podwyższonym ryzyku i w związku z tym należy się spodziewać wzmożonych kontroli przed wejściem na stadion. Siły służby porządkowej oraz policji zostaną znacznie wzmocnione w stosunku do innych spotkań w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy.