RELACJA LIVE Z MECZU MAGNAT JUCHNOWIEC – WARMIA GRAJEWO

Witam Państwa z Juchnowca, gdzie za chwilę rozpocznie się zaległy mecz pierwszej kolejki rozgrywek IV ligi. Dziś zagramy przy sztucznym oświetleniu z gospodarzami – zajmującym przed meczem ostatnią pozycję w tabeli MAGNATEM. WARMIA przystąpi do meczu mocno osłabiona – w podstawowym składzie naszego zespołu zabraknie Krzysztofa Gieniusza, Łukasza Domurata i Damiana Zubowskiego.

1′ Rozpoczyna MAGNAT

3′ Dobra akcja WARMII i mocny strzał Kozikowskiego metr od słupka bramki Trochima!

5′ Po świetnym podaniu Mateusza Cybulskiego w znakomitej sytuacji pod bramką MAGNATA Janusz Stankiewicz strzela obok bramki! Powinno być już 2:0 dla WARMII!

7′ Świetna okazja MAGNATA po fatalnym błędzie Kozikowskiego i kontrataku gospodarzy… znakomitą obroną popisał się Sobolewski

8′ GOL dla MAGNATA! 1:0 Adrian Suszczyński! Błąd naszej obrony i Suszczyński precyzyjnym strzałem w róg zdobywa gola dla gospodarzy! Tak się mszczą niewykorzystane okazje… 🙁

10′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Tomasz Dzierzgowski! Szybko odzyskujemy straty! Cybulski kapitalnie zagrał do Dzierzgowskiego a ten z zimną krwią wykorzystał okazję i pokonał Trochima!

16′ Rzut rożny dla MAGNATA a po dośrodkowaniu i główce Edisona kolejny korner dla gospodarzy

17′ Przejmujemy piłkę po kolejnym dośrodkowaniu

17′ Zmiana w WARMII – Edison zgłosił ból pleców i zastąpi go Przemek Zarzecki

23′ Rzut rożny dla WARMII

23′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę głową obrońca MAGNATA

26′ Rzut rożny dla gospodarzy – krótko po dośrodkowaniu akcja gospodarzy, dośrodkowanie Suszczyńskiego i łapie piłkę Sobolewski

32′ Kapitalna okazja WARMII! Zbyt krótkie podanie obrońcy do bramkarza przejmuje Dzierzgowski i strzela w poprzeczkę bramki MAGNATA!

33′ Żółta kartka dla Kalisza

33′ Rzut rożny dla WARMII – zagranie do Chylińskiego, rajd naszego zawodnika i ponownie mamy korner

34′ Kolejne dośrodkowanie i po chwili strzał Cybulskiego ponad poprzeczką bramki Trochima

36′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:2 Mateusz Cybulski! Po akcji WARMII Cybulski strzałem z pola karnego trafia do siatki MAGNATA i prowadzimy 2:1!

37′ Cudowna akcja grajewian – kapitalne dośrodkowanie Dzierzgowskiego trafia do Stankiewicza a strzał naszego zawodnika znakomicie broni Trochim i jest tylko rzut rożny

37′ Po dośrodkowaniu mamy okazję, ale Dzierzgowskiemu nie udało się zaskoczyć bramkarza sprytnym zagraniem

40′ Co za akcje robi tu nasz zespół! Ta sprzed chwili była niczym z Ligi Mistrzów! Doskonałe dośrodkowanie Kamila Randzio, Mirva zgrywa piłkę klatką piersiową do Cybulskiego a ten strzela w długi róg i piłka dosłownie o centymetry omija słupek bramki MAGNATA!

43′ Żółta kartka dla Kamila Randzio

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 2:1 w Juchnowcu, choć okazji do goli było o wiele więcej…

46′ Rozpoczyna WARMIA

46′ Po przerwie w zespole gospodarzy Jaromiński wchodzi na boisko za Radosława Żero

47′ Brutalny faul Kamila Yamaguchi na Łukaszu Sobolewskim i żółta kartka dla zawodnika gospodarzy, który nie tak dano trenował w Grajewie

50′ Leje deszcz w Juchnowcu

51′ Dobra akcja WARMII i Cybulski strzela ponad poprzeczką!

55′ Rzut rożny dla MAGNATA

56′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę poza pole karne

57′ Gospodarze w ataku – znów rzut rożny i tym razem bardzo nieudane dośrodkowanie zawodnika MAGNATA

58′ Znów mamy ulewę w Juchnowcu. Warunki do gry stają się bardzo trudne

59′ Świetna akcja Dzierzgowskiego i Trochim znakomicie broni strzał naszego napastnika ratując zespół gospodarzy przed utratą bramki!

61′ Rzut rożny dla gospodarzy

61′ GOL dla MAGNATA! 2:2 Mateusz Szymaniuk! Po dośrodkowaniu piłka trafia przed pole karne, skąd Szymaniuk „strzałem życia” trafia w okienko naszej bramki! Jest remis! 🙁

65′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy MAGNATA

70′ Znów korner dla grajewian

71′ Po dośrodkowaniu łapie piłkę Trochim

71′ Zmiana w WARMII – za Mirvę wchodzi na boisko Matysiewicz

75′ Arcydziwny mecz – mieliśmy mnóstwo sytuacji do zdobycia gola a na kwadrans przed końcem zaledwie remisujemy!

76′ Matysiewicz strzela ponad poprzeczką bramki Trochima

77′ Skandaliczna decyzja sędziego – Yamaguchi odkopnął piłkę blokując rozegranie rzutu wolnego dla WARMII ale sędzia nie pokazał zawodnikowi gospodarzy ewidentnej żółtej kartki, eliminującej go z gry w tym meczu!

80′ Zmiana w MAGNACIE – za Yamaguchiego wchodzi na boisko

81′ Żółta kartka dla Piotra Chylińskiego

82′ Strzał Mikuckiego broni Trochim

85′ Zmiana w WARMII – za Chylińskiego wchodzi Staniszewski

87′ Stankiewicz strzela obok bramki!

88′ Rzut rożny dla WARMII

88′ Po dośrodkowaniu Przemek Zarzecki strzela głową tuż obok bramki!

89′ W znakomitej sytuacji był Cybulski, ale zamiast upaść w polu karnym gdy był faulowany próbował minąć bramkarza i mamy tylko rzut rożny!

89′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę obrońcy MAGNATA

90′ Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ Mamy tu cyrk… gaśnie część świateł w Juchnowcu

90′ + 1′ Sędzia po naradzie z kapitanami obu zespołów zdecydował że gra będzie kontynuowana

90′ + 2′ Zmiana w MAGNACIE – za Hruświckiego wchodzi Bielski

90′ + 3′ Faulowany Dzierzgowski przed polem karnym – sędzia tego nie widzi i kończy mecz!

Remisujemy z ostatnią drużyną w tabeli i w fatalnych nastrojach wracamy do Grajewa. 🙁

28.09.2016 Juchnowiec Dolny, Stadion Gminny

MAGNAT Juchnowiec Kościelny – WARMIA Grajewo  2:2 (1:2)

Bramki: 1:0 Adrian Suszczyński 8′, 1:1 Tomasz Dzierzgowski 10′, 1:2 Mateusz Cybulski 36′, 2:2 Mateusz Szymaniuk 61′

MAGNAT: 12.Trochim – 13.Kużel, 3.Czerniawski, 20.Łoś, 6.Kalisz – 7.Hruświcki (Kpt) (90′ + 2′ 19.BIelski),16.Pieczywek, 8.Szymaniuk, 11.Żero (46′ 17.Jaromiński) – 2.Suszczyński, 9.Yamaguchi