RELACJA LIVE Z MECZU SPARTA AUGUSTÓW – WARMIA GRAJEWO 35

Witam Państwa z Augustowa. Za kwadrans rozpocznie się tu kolejny ligowy mecz WARMII. W naszym zespole nie zagra dziś Marcin Arciszewski, który zachorował. Zastąpi go Łukasz Domurat. Trener Kądzior zdecydował, że od pierwszej minuty zagra dziś Maciej Krupa a Albert Staniszewski będzie w rezerwie.

1′ Rozpoczęła SPARTA

7′ Pierwsze minuty – przewaga WARMII, ale póki co nic z niej nie wynika

8′ Dobra okazja grajewian – Dzierzgowski był w polu karnym, ale w ostatniej chwili zastopował go obrońca

12′ W ciągu zaledwie kilku minut kilka poważnych błędów sędziego – brak żółtej kartki dla zawodnika SPARTY za zagranie ręką i przerwanie akcji WARMII, po chwili brak reakcji na faul bez piłki na Tomku Dzierzgowskim

15′ Jak to ne wpadło!??? Świetna akcja WARMII – Stankiewicz strzela na bramkę, piłka trafia do Dzierzgowskiego, strzał naszego zawodnika wybija z bramki obrońca SPARTY a Zubowski strzela w boczną siatkę!

16′ GOL dla SPARTY! 1:0 Mateusz Niedźwiecki. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Pawła Zalewskiego i Niedźwiecki z prawej strony pola karnego pokonuje Gieniusza!

17′ GOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Tomasz Dzierzgowski! Kopia niewykorzystanej akcji sprzed dwóch minut, ale tym razem Dzierzgowski pewnie strzela do siatki i błyskawicznie odpowiadamy golem!

18′ Żółta kartka dla Damiana Zubowskiego

21′ Rzut rożny dla WARMII

21′ Po dośrodkowaniu łapie piłkę Purta

23′ Zmiana u gospodarzy – za kontuzjowanego Niedźwieckiego wchodzi na boisko Sakowicz

29′ Rzut rożny dla SPARTY

29′ Nieudane dośrodkowanie i piłka opuszcza boisko

30′ Dwa kolejne rzuty rożne dla WARMII – oba bez istotnego zagrożenia po dośrodkowaniach

33′ Świetna akcja Edisona i bardzo kontrowersyjna decyzja sędziego, który orzekł, że Stankiewicz był na spalonym

36′ Rzut rożny dla WARMII

36′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:2 Edison! Świetne dośrodkowanie Zubowskiego, wybił piłkę Purta a Edison z 16 metra pięknym lobem trafił do bramki!

39′ Świetna okazja WARMII – bardzo ładnie strzelał Kamil Randzio, ale Purta wybił piłkę na róg

40′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę gospodarze

41′ Następny korner dla WARMII – wybija piłkę obrońca po dośrodkowaniu

45′ Jedną minutę dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

45′ Piękny strzał Stankiewicza minimalnie omija słupek bramki SPARTY

46′ Drugą połowę rozpocznie WARMIA. W naszym zespole zmiana – za Damiana Zubowskiego wchodzi na boisko Maksym Mirva. W SPARCIE za Sobolewskiego wszedł Dorochowicz

48′ Rzut rożny dla WARMII

48′ Dośrodkowanie Cybulskiego i łapie piłkę Purta

52′ Duży błąd Macieja Krupy i Mickiewicz strzela na naszą bramkę, ale na szczęście piłka omija słupek

57′ Ładny strzał Cybulskiego broni Purta

59′ Żółta kartka dla Wiczewskiego

61′ Rzut rożny dla SPARTY

62′ Przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

65′ Zmiana w WARMII – za Macieja Krupę wchodzi na boisko Albert Staniszewski

70′ Żółta kartka dla Marcina Mikuckiego

72′ Rzut karny dla WARMII – faul na Dzierzgowskim i sędzia bez namysłu dyktuje „jedenastkę” dla grajewian!

73′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:3 Mateusz Cybulski! Mocny strzał Cybulskiego i trzeci gol dla WARMII!

76′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:4 Janusz Stankiewicz! Koncertowa akcja WARMII i Janusz Stankiewicz płaskim strzałem z pola karnego trafia do siatki!

78′ Faulowany MIrva w polu karnym i mamy kolejny rzut karny!

79′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:5 Maksym Mirva! Z rzutu karnego Mirva trafia w poprzeczkę, ale po chwili piłka ponownie trafia do naszego zawodnika, który celną „główką” zdobywa piątego gola dla grajewian!

80′ Zmiana w WARMII. Za Edisona wchodzi na boisko Przemek Zarzecki

80′ Zmiana również w SPARCIE – za kontuzjowanego Pawła Zaniewskiego wszedł Parafinowicz

85′ Kolejna zmiana w WARMII – za Janusza Stankiewicza wchodzi na boisko Piotr Chyliński

89′ Rzut rożny dla WARMII

90′ Dośrodkowanie Cybulskiego i łapie piłkę Purta

90′ Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 3′ Rzut wolny dla WARMII zza narożnika pola karnego

90′ + 3′ Strzał Mirvy obok słupka bramki Purty

90′ + 3′ Koniec meczu. Zasłużenie i wysoko pokonujemy dziś w Augustowie niepokonaną na własnym boisku od przeszło roku SPARTĘ!

24.09.2016 Augustów, Stadion Miejski

SPARTA Augustów – WARMIA Grajewo 1:5 (1:2)

Bramki: 1:0 Mateusz Niedźwiecki 16′, 1:1 Tomasz Dzierzgowski 18′, 1:2 Edison 36′, 1:3 Mateusz Cybulski 73′ (rzut karny), 1:4 Janusz Stankiewicz 76′, 1:5 Maksym Mirva 79′

SPARTA:1.Putra – 7.Wielgat, 10.Niedźwiecki (23′ 2.Sakowicz),18.Pieślak, 4.A.Zaniewski – 6.Wilczewski, 14.P.Zaniewski (80′ 15.Parafinowicz), 9.Żukowski, 13.Mickiewicz, 11.Stasiński – 8.Sobolewski (Kpt) (46′ 17.Dorochowicz)