RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – SPARTA 1951 SZEPIETOWO

Witamy! Relację zaczynamy za niespełna pół godziny. Znane są już składy obu zespołów. W WARMII brakuje dziś kontuzjowanego Damiana Zubowskiego oraz Maksyma Mirvy i Łukasza Domurata, którzy mają dziś obowiązki w pracy. Czy w tak osłabionym składzie nasz zespół poradzi sobie ze SPARTĄ 1951 Szepietowo?

1′ Rozpoczynają goście

2′ Pierwsza akcja WARMII – ładnie przedarł się prawą stroną Staniszewski, zagrał do Dzierzgowskiego, ale podanie Tomka do Mateusza Cybulskiego było nieudane i straciliśmy piłkę

12′ Ostro grają piłkarze z Szepietowa i teraz bardzo ucierpiał w starciu Marcin Arciszewski. Poza akcją z drugiej minuty meczu na boisku nie dzieje się jak dotąd nic ciekawego

14′ Wreszcie jakaś akcja niemrawo grającej WARMII – strzał Kozikowskiego jest jednak słaby i niecelny

15′ Akcja Cybulskiego i rzut rożny dla grajewian

16′ Dośrodkowanie i bardzo nieudany strzał głową Arciszewskiego

20′ Ładna akcja WARMII – dośrodkowanie Stankiewicza z lewej strony wzdłuż linii bramkowej i niestety żaden z naszych zawodników nie zdążył do podania

24′ Dośrodkowanie Cybulskiego i niecelny strzał głową Edisona

25′ Doskonała okazja WARMII – Dzierzgowski zagrał w polu karnym do Stankiewicza, ten strzelił na bramkę ale piłka zeszła mu z nogi, jednak jeszcze Staniszewski mógł zdobyć gola dobijając strzał kolegi ale nie trafił w piłkę!

27′ Dzierzgowski faulowany przed polem karnym, będzie rzut wolny dla naszego zespołu z 20 metrów

27′ Strzał Kozikowskiego pewnie broni Krystosiak

28′ Ładna akcja WARMII i kończy ją fatalne dośrodkowanie Mikuckiego

30′ Dośrodkowanie Cybulskiego z rzutu wolnego i piłka w rękach bramkarza z Szepietowa

32′ Okazja WARMII – z pola karnego strzelał Stankiewicz ale ponad bramką

33′ Rzut rożny dla grajewian

34′ Dośrodkowanie i strzał głową Arciszewskiego – bardzo niecelny…

35′ Żółta kartka dla Jamiołkowskiego

39′ Ależ znakomitą okazję mieli teraz goście! Strzał Kowalczyka odbił Gieniusz a Gołaszewski z bliska nie trafił do pustej bramki!

41′ Dobra akcja WARMII – kończy ją bardzo niecelny strzał Kozikowskiego

45′ Rzut rożny dla WARMII

45′ + 1′ Po dośrodkowaniu mamy kolejny korner

45′ + 1′ Po dośrodkowaniu sędzia dopatrzył się faulu Edisona na obrońcy gości

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy meczu. Gramy słabo i bezbarwnie. Były okazje do zdobycia gola, ale mamy problem ze skutecznością. Całe szczęście, że goście nie wykorzystali znakomitej szansy.

46′ Rozpoczyna WARMIA. W naszym zespole zmiana – za Alberta Staniszewskiego na boisko wchodzi Maciej Krupa

47′ Żółta kartka dla Marcina Mikuckiego

47′ Zaatakowali goście – strzał Jaremkiewicza broni Gieniusz

50′ Dzierzgowski przejął piłkę po błędzie obrońców, ale próbował ich kiwać i w rezultacie nic nie wyszło z jego akcji

52′ Znów akcja Dzierzgowskiego, w dogodnej sytuacji był Kamil Randzio, ale strzał naszego zawodnika jest niecelny

54′ Po dośrodkowaniu Stankiewicza Dzierzgowski w dobrej sytuacji, ale ubiegł naszego napastnika Krystosiak

55′ Indywidualna akcja Dzierzgowskiego i tylko rzut rożny dla naszego zespołu

56′ Po dośrodkowaniu mamy kolejny korner a po następnym strzał Arciszewskiego broni bramkarz gości

58′ Znów mamy rzut rożny

59′ Po dośrodkowaniu zamieszanie w polu karnym SPARTY, ale nic z niego nie wynika i wybijają piłkę goście

60′ Fatalny błąd Kozikowskiego i szansę mieli teraz goście, ale na szczęście Kowalczyk nie opanował dobrze piłki

63′ Podwójna zmiana w WARMII – za Pawła Matysiewicza i Kamila Randzio wchodzą na boisko Przemek Zarzecki i Piotr Chyliński

64′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piłka opuszcza pole karne gości

65′ Męczymy się dzisiaj. Gramy bez polotu i pomysłu.

67′ Rzut rożny dla gości

67′ Po dośrodkowaniu szybko przejmujemy piłkę

70′ Znów korner dla SPARTY

71′ Odzyskujemy piłkę po dośrodkowaniu

72′ Zmiana w WARMII – za Kozikowskiego wchodzi Bartłomiej Sielawa

73′ Rzut rożny dla WARMII

73′ Dośrodkowanie nie trafia do żadnego z naszych zawodników i tracimy piłkę

75′ Żółta kartka dla Kożuszkiewicza

77′ Dzierzgowski strzela z ostrego kąta tuż obok bramki!

82′ Dośrodkowanie Dzierzgowskiego i Mikucki strzela ponad poprzeczką

84′ Czas upływa nieubłaganie a my wciąż nie potrafimy zdobyć gola

84′ Druga żółta kartka dla Marcina Mikuckiego i nasz zawodnik opuszcza boisko

84′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

85′ Kapitalna okazja WARMII – Stankiewicz dośrodkował a Dzierzgowski strzela obok bramki!

85′ Zmiana w SPARCIE – za Wiśniewskiego wszedł na boisko Godlewski

87′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu piłkę łapie Gieniusz

88′ Strzał Sielawy broni Krystosiak

90′ Dwie minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Kapitalną okazję dla gości marnuje Kowalczyk

90′ + 2′ Koniec meczu. Fatalny występ naszego zespołu i kolejna strata punktów w meczu z zespołem z dołu tabeli! 🙁 Jakiś kryzys dopadł WARMIĘ.