RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK 40

1′ Rozpoczęli goście

2′ Akcja WARMII prawą stroną boiska i strzał Sypytkowskiego broni Karpieszuk

3′ Znów dobra akcja grajewian – Mikucki zagrał w polu karnym do Dzierzgowskiego a ten mając okazję do zdobycia bramki za daleko wypuścił sobie piłkę i przejęli ją obrońcy gości

4′ Groźne dośrodkowanie gości z prawej strony boiska i piłkę łapie Gieniusz

7′ Akcja Dzierzgowskiego prawą stroną i faul na naszym zawodniku tuż za narożnikiem pola karnego – będzie rzut wolny dla WARMII

7′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Rafał Kozikowski. Dośrodkowanie Mirvy, główka Kozikowskiego, błąd Karpieszuka i prowadzimy 1:0!

14′ Żółta kartka dla Pawła Sypytkowskiego

17′ Ładna akcja WARMII i kapitalne uderzenie Strzelińskiego tuż nad poprzeczką bramki JAGIELLONII!

18′ Strzał Grabowskiego broni Gieniusz

19′ Rzut rożny dla WARMII

20′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Rafał Kozikowski. Dośrodkowanie Mirvy z rzutu rożnego i znów strzał głową Kozikowskiego daje nam drugiego gola w tym meczu!

23′ Dobra okazja JAGIELLONII – Gajko podaje do Kondrackiego, ale ten strzela ponad bramką Gieniusza

24′ Falon strzela ponad naszą bramką

26′ Akcja Dzierzgowskiego i rzut rożny dla WARMII

26′ Dobre, ostre dośrodkowanie Strzelińskiego ale piłka opuszcza boisko

28′ Świetna akcja WARMII, Strzeliński miał doskonałą okazję do podwyższenia wyniku, ale w ostatniej chwili zgubił piłkę w polu karnym!

29′ Rzut rożny dla WARMII – dośrodkowanie, „główkował” Domurat, ale piłka szybuje ponad bramką

32′ Akcja gości i świetna interwencja Gieniusza po strzale Gajki. Rzut rożny dla JAGIELLONII.

32′ Dośrodkowanie i dość szybko opuszcza piłka nasze pole karne

37′ Rzut rożny dla WARMII

37′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę Karpieszuk

39′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Tomasz Dzierzgowski! Świetne przejęcie piłki przez Strzelińskiego w środku boiska, doskonałe, prostopadłe podanie Strzelińskiego do Dzierzgowskiego, nieporozumienie Karpieszuka z obrońcą i dzierzgowski strzela do pustej bramki!

40′ Doskonała okazja WARMII! Strzeliński strzela tuż obok słupka bramki JAGIELLONII! Jak na razie znakomity mecz grają nasi piłkarze!

44′ Fatalny kiks Arciszewskiego i Falon był bliski zdobycia bramki, ale świetnie interweniował Gieniusz

45′ Rzut rożny dla JAGIELLONII – dośrodkowanie z rzutu rożnego i Kondracki strzela ponad poprzeczką naszej bramki

45′ Dwie minuty doliczył sędzia do czasu gry w pierwszej połowie

45′ + 1′ Świetny strzał Kondrackiego z rzutu wolnego ładnie broni Gieniusz!

45′ + 2′ Rzut rożny dla gości

45′ + 2′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę poza nasze pole karne Krzysztof Gieniusz

45′ + 3′ Koniec pierwszej, znakomitej w naszym wykonaniu połowy. Prowadzimy 3:0 z rezerwami JAGIELLONII!

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA

50′ Dobra akcja gości i strzał Falona broni Gieniusz

52′ W rewanżu ładna akcja WARMII – piłka trafia do Mikuckiego, ale nasz zawodnik źle złożył się do strzału i piłka ominęła bramkę

55′ Zmiana u gości – zszedł z boiska Kacper Falon a zastąpił go Jakub Kołodziejczyk

58′ Mocny strzał Kondrackiego z rzutu wolnego broni Gieniusz

60′ Bardzo groźnie pod naszą bramką! Strzelał Łupiński, wybił piłkę Gieniusz a wybitą piłke próbował skierować do bramki Giełażyn, ale pofrunęła ona nad poprzeczką

61′ Zamieszanie pod naszą bramką, nieporozumienie Arciszewskiego z Gieniuszem i Grabowski trafia w słupek naszej bramki

64′ Rzut rożny dla WARMII po indywidualnej akcji Dzierzgowskiego

64′ Dośrodkowanie Strzelińskiego, strzał głową Arciszewskiego ale piłka mija bramkę

65′ Zmiana w WARMII – za Rafała Kozikowskiego wchodzi na boisko Albert Staniszewski

66′ Zmiana w JAGIELLONII – za Grabowskiego wchodzi Wołczyński

74′ Po kilkuminutowym zastoju i sennej grze akcja WARMII zakończona niecelnym strzałem Staniszewskiego

76′ Rzut rożny dla gości

76′ Po dośrodkowaniu zamieszanie w naszym polu karnym wyjaśnia Gieniusz łapiąc piłkę

77′ Ładna akcja JAGIELLONII i szansa na gola, lecz fatalnie zagrali Wołczynski i Łupiński – takiej nieudolności w sytuacji podbramkowej dawno nie widzieliśmy w Grajewie!

79′ Zmiana w WARMII – żegnanego przez kibiców głośnymi oklaskami Maksyma Mirvę zmienia Kamil Randzio

81′ Żółta kartka dla Pawła Wołczyńskiego z JAGIELLONII

84′ Znów brawa kibiców – opuszcza boisko Marcin Strzeliński, którego zmienia Przemek Zarzecki

87′ A teraz kibice oklaskują Mateusza Cybulskiego, którego zmienia Paweł Maciorowski

90′ Bardzo niecelny strzał Kondrackiego

90′ + 1′ Żółta kartka dla Macieja Kondrackiego

90′ + 2′ Okazja WARMII! Dzierzgowskiego jednak ubiegł Karpieszuk!

90′ + 3′ Żółta kartka dla Łukasza Domurata

90′ + 3′ KONIEC MECZU! Wygrywamy 3:0 i nadal Grajewo jest w rundzie wiosennej niezdobytą twierdzą!

21.05.2016 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – JAGIELLONIA II Białystok 3:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Rafał Kozikowski 7′, 2:0 Rafał Kozikowski 20′, 3:0 Tomasz Dzierzgowski 39′

WARMIA 1.Gieniusz – 4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 3.Domurat, 6.Stankiewicz – 11.Strzeliński (84′ 2.Zarzecki), 10.Kozikowski (65′ 13.Staniszewski), 14.Mirva (79′ 5.Randzio) , 19.Cybulski (87′ 15.Maciorowski), 16.Sypytkowski –  7.Dzierzgowski

REZERWA: 52.Sobolewski – 5.Randzio, 2.Zarzecki, 13.Staniszewski, 15.Maciorowski, 8.Prusinowski, 9.Chyliński

JAGIELLONIA II: 1.Karpieszuk – 5.Kaczyński, 15.Radecki (Kpt), 18.Koźlik, 19.Zińczuk – 9.Gajko, 8.Łupiński, 6.Kondracki, 10.Falon (55′ 4.Kołodziejczyk), 17.Grabowski (66′ 13.Wołczyński) – 16.Giełażyn

REZERWA: 12.Kudrycki – 11.Jastrzębski, 14.Kondraciuk, 4.Kołodziejczyk, 7.Dawidowicz, 21.Samluk, 13.Wołczyński

Sędzia: Łukasz Małaszewski (Łapy)

Żółte kartki: Sypytkowski, Domurat (WARMIA), Wołczyński, Kondracki (JAGIELLONIA II)