RELACJA LIVE Z MECZU CONCORDIA ELBLĄG – WARMIA GRAJEWO

Dzień dobry! Jesteśmy w Elblągu i za kilka minut rozpocznie się tu mecz WARMII Grajewo z CONCORDIĄ Elbląg. W składzie WARMII zabraknie dziś pauzującego za żółte kartki Marcina Arciszewskiego i pracującego Rafała Kozikowskiego. Później niż cała ekipa dotarli do Elbląga Tomasz Dzierzgowski i Krzysztof Gieniusz, którzy mieli kłopot ze zwolnieniem się z pracy. I choć wyjechali z Grajewa 3 godziny później niż autokar to zameldowali się w Elblągu na godzinę przed meczem i wyjdą w pierwszym składzie WARMII.

1′ Rozpoczęli gospodarze

4′ Po kilkuminutowej grze w środkowej strefie boiska akcja gospodarzy, lecz na spalonym był Kiełtyka

6′ Dobra akcja WARMII – za mocne zagranie Mirvy do Dzierzgowskiego i tracimy piłkę

11′ Jak na razie mecz jest bardzo wyrównany i niewiele się dzieje ciekawego na boisku

12′ Ładna akcja naszego zespołu zakończona uderzeniem Strzelińskiego, które jednak było zbyt lekkie aby zaskoczyć bramkarza

18′ Było groźnie pod naszą bramką – po dośrodkowaniu  z prawej strony główkował Styś, ale Gieniusz złapał piłkę

21′ Akcja WARMII i Dzierzgowski był sam przed bramkarzem gospodarzy, który złapał piłkę w ręce przed polem karnym! Sędzia skonsultował się z arbitrem liniowym i po konsultacji wykluczył Wichmana z gry! Czerwona kartka dla bramkarza.

23′ Zmiana w CONCORDII – za Pelca wchodzi Konarski – rezerwowy bramkarz gospodarzy

24′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Marcin Strzeliński! Z rzutu wolnego z 17 metrów kapitalny strzał Strzelińskiego w okienko bramki CONCORDII i prowadzimy w Elblągu!

29′ Żółta kartka dla Pawła Matysiewicza za faul na zawodniku CONCORDII

33′ Strzał Kiełtyki broni Gieniusz. Rozdrażniliśmy gospodarzy, którzy choć grają w osłabieniu starają się atakować naszą bramkę.

34′ Znakomita próba Stzrelińskiego, który z 35 metrów próbował zaskoczyć bramkarza CONCORDII ale piłka minimalnie ominęła poprzeczkę!

35′ Rzut rożny dla CONCORDII

35′ Po dośrodkowaniu strzał głową Kiełtyki i piłka omija bramkę

37′ Brzydki faul Patryka Burzyńskiego na Stankiewiczu i żółta kartka dla zawodnika gospodarzy

40′ Rzut rożny dla WARMII

41′ Po dośrodkowaniu piłka opuszcza pole karne gospodarzy

45′ Groźnie w naszym polu karnym – próbował przedrzeć się Essomba, ale Domurat wyjaśnił sytuację

45′ Strzał Mirvy obok bramki Konarskiego

45′ Cztery minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

45′ + 4′ Koniec pierwszej połowy. Bardzo dobrej w wykonaniu naszego zespołu. Prowadzimy 1:0 w Elblągu.

46′ Jedna zmiana po przerwie – u gospodarzy za Burzyńskiego wejdzie na boisko Miecznik

46′ Drugą połowę rozpoczęli nasi piłkarze

47′ Rzut rożny dla WARMII

48′ Dośrodkowanie Sypytkowskiego i wybijają piłkę poza pole karne piłkarze CONCORDII

50′ Faul Adama Lekenty i żółta kartka dla naszego zawodnika

52′ Bardzo groźnie pod naszą bramką – świetny przerzut Stysia z lewej strony i przed szansą był Kiełtyka, ale Gieniusz broni!

52′ W rewanżu kapitalna okazja WARMII – Dzierzgowski sam na sam z bramkarzem, ale strzela zbyt lekko i broni Konarski!

55′ Przerwa w grze – zderzył się głową z zawodnikiem CONCORDII Paweł Matysiewicz i udzielana jest naszemu zawodnikowi pomoc medyczna

56′ Matysiewicz wraca do gry

60′ Zmiana w WARMII – za Adama Lekentę wchodzi na boisko Kamil Randzio

60′ Zmiana w CONCORDII – za Tomczuka wchodzi Martin Strach

61′ Rzut rożny dla WARMII

61′ Po dośrodkowaniu wybijają piłkę poza pole karne gospodarze a po chwili strzał Strzelińskiego i piłka poza boiskiem

66′ Piękna akcja WARMII – Strzeliński zagrał do Mikuckiego, ale ten pospieszył się ze strzałem i piłka poszybowała ponad bramką!

66′ Żółta kartka dla Lewandowskiego

67′ Ależ mieliśmy szczęście! Sam na sam z naszym bramkarzem był Kiełtyka ale nie trafił w bramkę!

68′ Styś strzela głową i kapitalnie broni Gieniusz!

68′ Rzut rożny dla gospodarzy – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę poza pole karne

70′ Zmiana w WARMII – Przemek Zarzecki zmienia Maksyma Mirvę

72′ Dobra akcja WARMII i strzał Cybulskiego broni Konarski

73′ Rzut rożny dla CONCORDII – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

74′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Tomasz Dzierzgowski! Kontratak naszego zespołu i Dzierzgowski po solowej akcji strzela tuż obok słupka! Prowadzimy 2:0 w Elblągu!

75′ Zmiana w WARMII – za Strzelińskiego wchodzi Kamil Prusinowski

76′ Rzut rożny dla CONCORDII

76′ GOL dla CONCORDII. 1:2 Jean – Claude Essomba. Po dośrodkowaniu Essomba znajduje drogę do naszej bramki… 🙁

80′ Faul Sypytkowskiego i żółta kartka dla naszego piłkarza

81′ Rzut rożny dla CONCORDII

82′ Po dośrodkowaniu piłka trafia w słupek naszej bramki i opuszcza boisko!

83′ Znów korner dla gospodarzy i po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

83′ Rzut rożny dla WARMII – tracimy piłkę po dośrodkowaniu

85′ I kolejny rzut rożny dla CONCORDII- dośrodkowanie i piłka opuszcza nasze pole karne

89′ Zmiana w CONCORDII – za Essombę wchodzi Wojciechowski

90′ 4 minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu

90′ Zmiana w WARMII – za Dzierzgowskiego wchodzi Albert Staniszewski

90′ + 2′ Żółta kartka dla Kamila Prusinowskiego

90′ + 4′ KONIEC! MAMY TO! Wygraliśmy w Elblągu 2:1!

18.05.2016, Elbląg, Stadion MOSiR

CONCORDIA Elbląg – WARMIA Grajewo 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Marcin Strzeliński 24′ (rzut wolny), 0:2 Tomasz Dzierzgowski 74′ , 1:2 Jean – Claude Essomba 76′

CONCORDIA 1.Wichman – 13.Powszuk, 6.Burzyński (46′ 22.Miecznik), 19.Niburski, 88.Lewandowski –  2.Kiełtyka (Kpt), 14.Tomczuk (60′ 21.Strach), 93.Szymanowski, 4.Pelc (23′ 12.Konarski), 7.Styś – 17.Essomba (90′ 11.Wojciechowski)
REZERWA: 12.Konarski – 5.Komuniewski, 26.Juchniewicz, 22.Miecznik, 11.Wojciechowski, 21.Strach

WARMIA: 1.Gieniusz – 4.Mikucki, 16.Sypytkowski, 3.Domurat, 6.Stankiewicz – 15.Lekenta (60′ 5.Randzio), 19.Cybulski, 20.Matysiewicz, 14.Mirva (Kpt) (70′ 2.Zarzecki), 11.Strzeliński – 7.Dzierzgowski (90′ 13.Staniszewski)

REZERWA: 52.Sobolewski – 2.Zarzecki, 5.Randzio, 13.Staniszewski, 18.Prusinowski

Sędzia: Paweł Jarguz (W.-M. Z.P.N. Olsztyn)

Żółte kartki: Burzyński (CONCORDIA), Matysiewicz, Lekenta, Prusinowski (WARMIA)

Czerwona kartka: Filip Wichman 21′ (akcja ratunkowa)