RELACJA LIVE Z MECZU MKS EŁK – WARMIA GRAJEWO

1′ Rozpoczyna MKS

4′ Bardzo senny początek meczu w Ełku. Jak powiedziałby Piotr Ćwielong – jest sobota, godzina 17:00, pogoda też nie dopisuje do gry w piłkę… 😉

7′ Dobry przechwyt Cybulskiego i okazja dla WARMII, jednak Dzierzgowskiego ubiegł obrońca MKS

12′ Ładna akcja WARMII – dośrodkowanie Kamila Randzio i łapie piłkę Muzyk

13′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII

13′ Duże zagrożenie po dośrodkowaniu, piłka toczyła się już wzdłuż linii bramkowej, ale nikomu nie udało się skierować jej do bramki!

15′ Drugi korner dla grajewian

15′ Po dośrodkowaniu znów kolejny rzut rożny ale tym razem po jego rozegraniu wybijają piłkę gospodarze

17′ Dzierzgowski przejął bezpańską piłkę, został sfaulowany przez obrońcę, lecz nie ma reakcji sędziego

19′ Niecelnie strzelał Patryk Gondek

26′ Od kilku minut mamy tu grę w środkowej strefie boiska

29′ GOL dla MKS. 1:0 Jakub Ciuńczyk. Z pozoru niegroźna sytuacja dla gospodarzy – miał na nodze piłkę Matysiewicz, ale nie wybił jej i przejął ją Ciuńczyk, który strzałem w długi róg pokonał Gieniusza. Znów tracimy gola z z tzw d…. y 🙁

31′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy MKS

33′ Teraz rozklepali naszą obronę ełczanie i Gondek strzela w słupek!

33′ Rzut rożny dla MKS – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

39′ Żółta kartka dla Pawła Sypytkowskiego

40′ Zmiana w MKS – za Kraskę wchodzi na boisko Kamil Jackiewicz

2:0 GOL dla MKS. 2:0 Patryk Gondek. Rozjechali naszą obronę ełczanie. Dośrodkowanie Ciuńczyka i Gondek z bliska strzela pod poprzeczkę bramki Gieniusza. Przegrywamy 0:2.

45′ Koniec pierwszej połowy. Niby graliśmy całkiem nieźle, ale dwa fatalne błędy naszej obrony skończyły się stratą dwóch goli. 🙁

46′ Dwie zmiany w naszym zespole – za Sypytkowskiego i Matysiewicza wchodzą na boisko Prusinowski i Zarzecki

46′ Rozpoczyna WARMIA

47′ Rzut rożny dla MKS – groźnie po dośrodkowaniu i Gieniusz wybija piłkę ponad poprzeczką

48′ Drugi korner, po chwili trzeci i za moment czwarty dla MKS w drugiej połowie!

48′ Koniec serii rzutów rożnych dla ełczan – Darda strzela po dośrodkowaniu wysoko nad bramką

49′ Arciszewski fauluje zawodnika MKS w polu karnym… rzut karny dla gospodarzy

49′ GOL dla MKS. 3:0 Kamil Jackiewicz. Pewny strzał Jackiewicza i Gieniusz bez szans… 🙁

51′ Rzut rożny dla MKS – po dośrodkowaniu potężny strzał Gryki broni Gieniusz

53′ Żółta kartka dla Łukasza Gryki

54′ I znowu rzut rożny dla MKS

54′ Po dośrodkowaniu Gondka piłka po rękach Gieniusza uderza w górną część poprzeczki i wychodzi poza boisko

55′ Znów dośrodkowanie – po strzale któregoś z zawodników MKS Kamil Randzio wybija piłkę z linii bramkowej!

56′ Chyba 77 rzut rożny dla MKS i tym razem wreszcie wybijamy piłkę

57′ Znów głupio tracimy piłkę, szybka akcja MKS i Ciuńczyk na szczęście nie trafia w bramkę

60′ Ogrywamy młodzież. Zmiana w WARMII – za Kamila Randzio na boisko wejdzie Albert Staniszewski

60′ Zmiana również w MKS – za Sklarzewskiego wchodzi na plac gry Wesołowski

66′ Rzut rożny dla MKS – po dośrodkowaniu niecelny strzał Dardy

67′ GOL dla MKS. 4:0 Jakub Ciuńczyk. Weszli jak w masło w naszą obronę piłkarze MKS i Ciuńczyk mocnym strzałem w róg nie dał szans Gieniuszowi. Fatalnie gramy po przerwie. Bez wiary, pomysłu – zagubieni jak dzieci we mgle.

74′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piłka w rękach Muzyka

75′ Zmiana w WARMII – niedługo pograł Albert Staniszewski. Kontuzja kolana młodego zawodnika i zmieni go debiutujący w naszym Klubie inny wychowanek Paweł Maciorowski

76′ Rzut rożny dla MKS – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

77′ Kacper Jagłowski zmienia Ciuńczyka w MKS

78′ Ewidentnie mamy już dość tego meczu… kolejny korner dla MKS

79′ Po dośrodkowaniu bardzo anemiczny i niecelny strzał Tuttasa

80′ Zmiana w MKS – za Tuttasa wchodzi na boisko Maciej Orpik

85′ Niecelny strzał Wesołowskiego

88′ Mocny strzał Jagłowskiego broni Gieniusz i będzie rzut rożny dla gospodarzy

88′ Fatalne dośrodkowanie Jagłowskiego i piłka opuszcza boisko

90′ Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ GOL dla MKS. 5:0 Mateusz Furman. Błąd naszych zawodników w środku pola i Mateusz Furman sam na sam z Gieniuszem nie daje mu szans zdobywając piątego gola dla gospodarzy. Popłynęliśmy w drugiej połowie…

90′ + 3′ Koniec meczu. Po całkiem niezłej pierwszej i fatalnej drugiej połowie przegrywamy wysoko z MKS.

07.05.2016 Ełk, Stadion Miejski

MKS Ełk – WARMIA Grajewo 5:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Jakub Ciuńczyk 29′, 2:0 Patryk Gondek 44′, 3:0 Kamil Jackiewicz 49′ (rzut karny), 4:0 Jakub Ciuńczyk 67′, 5:0 Mateusz Furman 90′ + 1′

MKS: 1.Muzyk – 6.Gryko, 4.Darda, 3.Finfando, 19.Kuriata – 10.Gondek, 11.Furman, 8.Kraska (40′ 21.Jackiewicz), 14.Ciuńczyk (77′ 15.Jagłowski), 9.Sklarzewski (60′ 18.Wesołowski) – 16.Tuttas (80′ 17.Orpik)