MECZ Z MKS EŁK O 15:00!

UWAGA! Potwierdzamy, że jutrzejszy mecz WARMIA – MKS Ełk rozpocznie się o godzinie 15:00 a nie o 16:00 jak podaje portal 90minut.pl. Nasz Klub 22 lipca bieżącego roku poinformował prowadzący rozgrywki Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Nożnej w Olsztynie o godzinach rozpoczęcia meczów III ligi rozgrywanych w Grajewie. Godzina rozpoczęcia meczu z MKS Ełk została przez nasz Klub ustalona na 15:00. Związkowy Wydział Gier omyłkowo zapisał w systemie PZPN Extranet godzinę 16:00 i stąd błąd został powielony w terminarzach opublikowanych na stronach internetowych bazujących na danych z systemu PZPN Extranet. W związku z licznymi zapytaniami w tej sprawie nasz Klub interweniował w prowadzącym rozgrywki W.-M.Z.P.N. i dziś błąd został naprawiony. Zapraszamy na mecz – początek w sobotę o 15:00!