RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – MKS EŁK

1′ Rozpoczynają grajewianie

5′ Pierwsza akcja gości w okolicach naszego pola karnego – z rzutu wolnego z lewej strony dośrodkował Gondek i wybił piłkę poza boisko Mirva

6′ Rzut rożny dla MKS – po dośrodkowaniu i „główce” Jackiewicza piłka mija poprzeczkę naszej bramki

7′ Ładna indywidualna akcja Dzierzgowskiego, który ograł obrońcę MKS – mamy pierwszy rzut rożny

8′ Po dośrodkowaniu piłkę przejmują ełczanie

9′ Groźnie pod bramką Gieniusza – Jackiewicz przepuścił piłkę do Gondka ale Gieniusz wybił ją na rzut rożny

9′ Dośrodkowanie i po chwili kolejny korner dla MKS

10′ Dośrodkowanie i niecelny strzał Pietronia

10′ Znów groźnie – niecelnie strzelał Rosoliński

11′ Dużo się dzieje pod naszą bramką – po podaniu z prawej strony piłka toczyła się wzdłuż linii bramkowej aż wybił ją Strzeliński i jest kolejny rzut rożny dla szturmujących naszą bramkę gości

11′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

12′ Jak na razie trzymamy się dzielnie i dopisuje nam szczęście. Obrona WARMII gra dziś w bardzo eksperymentalnym składzie – brakuje w niej Lekenty, Mikuckiego i Randzio. Oprócz nich nie grają także Zubowski i Sypytkowski. To efekt kontuzji i kar za żółte kartki. W podstawowym składzie WARMII dwóch juniorów młodszych – Zarzecki i Staniszewski.

16′ Znów rzut rożny dla MKS

16′ Gieniusz wypiąstkowuje piłkę po dośrodkowaniu

22′ Atakował Jackiewicz, jednak po jego podaniu w pole karne przejęli piłkę obrońcy WARMII

22′ Strzał Pietronia ponad bramką Gieniusza

24′ Będzie okazja dla WARMII – rzut wolny z lewej strony boiska w okolicach narożnika boiska

24′ Dośrodkowaną piłkę wybijają obrońcy MKS

28′ Rzut rożny dla WARMII

28′ Po dośrodkowaniu Mirvy wybija piłke przed pole karne Szaraniec

30′ Brzydki faul Orpika na Pawle Matysiewiczu i żółta kartka dla zawodnika MKS

34′ Akcja MKS ale piłka w rękach Gieniusza

34′ Orpik miał doskonałą okazję, ale nasz bramkarz ofiarną interwencją wybił piłkę na rzut rożny

35′ Dośrodkowanie z rzutu rożnego i przejmujemy piłkę

38′ Orpik fauluje Gieniusza i sędzia przerywa grę

38′ Ładna akcja Mirvy, który ograł dwóch zawodników MKS i posłał piękny strzał na bramkę Ulmana, ale piłka minimalnie ominęła słupek!

41′ Rzut rożny dla WARMII

42′ Po dośrodkowaniu tracimy piłkę

42′ Żółta kartka dla Mateusza Cybulskiego

44′ Rzut wolny dla WARMII z prawej strony boiska

44′ Dośrodkowanie Mirvy i wybija piłkę Szaraniec

45′ Dwie minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy meczu. Utrzymujemy bezbramkowy remis.

46′ Drugą połowę rozpoczynają goście

50′ Domurat powstrzymuje atak Orpika

54′ Gryko strzelał głową i wspaniale interweniuje Gieniusz! Rzut rożny dla MKS

55′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę i wychodzimy z szybkim atakiem zakończonym faulem Kuriaty na Cybulskim

55′ Z rzutu wolnego uderzył Strzelinski, ale bez problemu broni Ulman

57′ Żółta kartka dla Marcina Arciszewskiego

58′ Rzut rożny dla MKS – krótkie rozegranie i po chwili bardzo niecelny strzał Butkiewicza

60′ Akcja gości i piłka opuszcza boisko – wznowi grę Gieniusz

61′ Zmiana w zespole MKS – za Rosolińskiego wchodzi Wesołowski

63′ GOL dla gości. 0:1 Kamil Jackiewicz. Akcja gości, duży błąd sędziego, który nie dostrzegł zagrania ręką Mateusza Butkiewicza pomagającego sobie opanować piłkę, zagranie do Gryki, dośrodkowanie i Jackiewicz z bliska strzela głową bramkę dla MKS.

68′ Mocny strzał Butkiewicza broni Gieniusz

69′ Błąd naszej obrony i Wesołowski strzela z 16 metrów ale Gieniusz świetnie odbija piłkę

70′ Groźnie pod bramką gości – podanie Mirvy z rzutu wolnego i po chwilowym zamieszaniu Ulman łapie piłkę

72′ Strzał Orpika broni Gieniusz

72′ Zmiana w MKS – za Orpika wchodzi na boisko Mateusz Furman

75′ Rzut rożny dla gości

75′ Po dośrodkowaniu chwila zamieszania pod naszą bramką i atomowy strzał Furmana obok słupka

76′ Żółta kartka dla Pawła Matysiewicza

79′ Ładna akcja Dzierzgowskiego lewą stroną boiska i strzał ponad poprzeczką bramki Ulmana

81′ Walczą nasi piłkarze i nie można im dziś odmówić ambicji. Teraz Chyliński został sfaulowany z prawej strony boiska

82′ Dobra akcja MKS – Gondek zagrał do Jackiewicz, ten zgrał piłkę głową do Butkiewicza który mocno strzelił lecz piłka trafiła w słupek naszej bramki i wyszła poza boisko

83′ Żółta kartka dla Butkiewicza

85′ Zmiana w WARMII – za Alberta Staniszewskiego wchodzi na boisko Patryk Olszyński

88′ Żółta kartka dla Furmana

89′ GOL dla MKS. 0:2 Mateusz Butkiewicz. Znów błąd sędziego – faul na Chylińskim, którego nie dopatrzył się arbiter. Akcja MKS i Butkiewicz z bliska zdobywa drugiego gola dla zespołu z Ełku

89′ Zmiana w MKS – za Gondka wchodzi na boisko Bartłomiej Wierzbicki

90′ Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry

90′ + 3′ Koniec meczu. Pomimo ambitnej gry i walecznej postawy nie udało się zdobyć punktu w meczu z MKS Ełk.

10.10.2015 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – MKS Ełk 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Kamil Jackiewicz 63′, 0:2 Mateusz Butkiewicz 89′

WARMIA 1.Gieniusz – 13.Staniszewski (85′ 2.Olszyński), 4.Zarzecki, 3.Domurat, 9.Strzeliński – 10.Chyliński, 20.Matysiewicz, 17.Arciszewski (Kpt), 11.Cybulski, 8.Mirva – 7.Dzierzgowski

REZERWA: 52.Sobolewski – 18.Makowski, 2.Olszyński, 16.Tuzinowski

MKS: 1.Ulman – 6.Gryko, 5.Zalewski, 4.Szaraniec, 19.Kuriata – 20.Rosoliński (61′ 15.Wesołowski), 18.Butkiewicz, 17.Pietroń, 10.Gondek (89′ 22.Wierzbicki), 9.Orpik (72′ 11.Furman) – 21.Jackiewicz (Kpt)

REZERWA: 12.Konopko – 3.Finfando, 15.Wesołowski, 11.Furman, 22.Wierzbicki,13.Sirant, 7.Gulbierz

Sędzia: Konrad Lewończuk (Białystok)

Żółte kartki: Cybulski, Matysiewicz (WARMIA), Orpik, Butkiewicz (MKS)