PIERWSZY TRENING GRUPY DZIEWCZĄT.

W środę 12 marca o godzinie 16:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Miejskich nr 1 przy ul. Szkolnej w Grajewie odbędzie się pierwszy trening grupy dziewcząt Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo. Powołana do życia decyzją Zarządu Klubu Akademia teraz stwarza możliwość trenowania piłki nożnej także dla dziewczynek z rocznika 2003 i młodszych. Opiekunem tworzonej grupy będzie Paweł Górski – zawodnik III-ligowego zespołu WARMII Grajewo posiadający niezbędne kwalifikacje instruktorskie.

Wciąż trwają zapisy do formowanej grupy, które przyjmujemy pod numerami telefonów:

539 966 001 lub 513 420 376 (Paweł Górski – opiekun grupy)

oraz pod adresem e-mail: akademia-warmia@wp.pl 

W trzech dotychczas stworzonych grupach stale trenuje blisko 100 dzieci, które dwa razy w tygodniu odbywają zajęcia pod opieką wykwalifikowanych instruktorów piłki nożnej w salach gimnastycznych na terenie naszego miasta.

Pomimo braku możliwości korzystania grup naszej Akademii z miejskiej hali MOSiR udało się nam dzięki wsparciu i zrozumieniu Dyrektora ZSM nr 1 Pana Dariusza Latarowskiego pozyskać dwa dodatkowe terminy w tygodniu na zajęcia treningowe grupy dziewcząt. Serdecznie dziękujemy  personelowi szkoły i jej Dyrektorowi za okazaną pomoc. Warto podkreślić, że od początku funkcjonowania Akademii to właśnie ZSM nr 1 w Grajewie okazuje nam wielka pomoc w zakresie udostępniania swojej infrastruktury sportowej do przeprowadzania zajęć treningowych.  W okresie zimowym nawiązaliśmy też współpracę z ZS nr 1 przy ul. Mickiewicza i ZS nr 2 przy ul. Wojska Polskiego, które to szkoły również udostępniają nam swoje sale gimnastyczne. Dziękujemy za pomoc dyrektorom tych szkół – Pani Marzenie Sulkowskiej i Panu Grzegorzowi Curyło. Niezmiernie nas cieszy pomoc, którą otrzymujemy od placówek szkolnych doceniających naszą pracę w zakresie organizowania zajęć dla dzieci.