WEEKENDOWE SUKCESY ŻAKÓW!

Nowy Rok zawodnicy naszego Klubu zaczęli znakomicie.

W sobotę w Knyszynie odbył się turniej halowy najmłodszych piłkarzy, w którym  wziął udział zespół żaków, prowadzony przez Daniela Tuzinowskiego. W drużynie tej wystąpiło też kilku zawodników z drużyny trampkarzy młodszych, którzy ze względu na rok urodzenia mogą występować także w lidze żaków (urodzeni w roku 2000 i młodsi).

Nasz najmłodszy zespół osiągnął sukces zajmując II miejsce w turnieju. Zwyciężył zespół BSP JAGIELLONII, prowadzony przez wychowanka JAGIELLONII i byłego zawodnika naszego Klubu Tomasza Walukiewicza. Wielkim przeżyciem dla chłopaków był fakt wręczania nagród turnieju przez gwiazdę polskiej piłki – Tomasza Frankowskiego z białostockiej JAGIELLONII, którego syn jest zawodnikiem zespołu żaków białostockiego klubu. Za najlepszego zawodnika turnieju został uznany Dawid Kalinowski z MOSiR WARMII Grajewo!

W grupie eliminacyjnej nasz zespół uzyskał następujące wyniki:

MOSP JAGIELLONIA Białystok – MOSiR WARMIA Grajewo 0:2
BSP JAGIELLONIA Białystok   – MOSiR WARMIA Grajewo 0:0
MOSiR WARMIA Grajewo – PODLASIAK Knyszyn 5:0

Półfinał:
ŁKS Łomża – MOSiR WARMIA Grajewo 1:3
BSP JAGIELLONIA I Białystok – BSP JAGIELLONIA II Białystok 0:2

Finał:
MOSiR WARMIA Grajewo – BSP JAGIELLONIA II Białystok  2:2 ( w rzutach karnych 0:2)

STRZELCY BRAMEK DLA MOSiR WARMII Grajewo

7 – Bartosz Wiśniewski

3 – Dawid Kalinowski

2 – Jonatan Kropiewnicki

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU:

1. BSP JAGIELLONIA II Białystok
2. MOSiR WARMIA Grajewo
3. ŁKS Łomża
4. BSP JAGIELLONIA I Białystok
5. MOSP JAGIELLONIA Białystok
6. DĄB Dąbrowa Białostocka
7. UKS RONA 03 Ełk
8. PODLASIAKKnyszyn

W niedzielę w Mońkach nasi żacy wzięli udział w Turnieju o Puchar Prezesa LKS PROMIEŃ Mońki. Tym razem w zastępstwie Daniela Tuzinowskiego zespół poprowadził opiekun trampkarzy młodszych Józef Matysiewicz.

Nasz zespół osiągnął duży sukces wygrywając turniej bez straty bramki i w finale pokonując pierwszy zespół MOSP JAGIELLONII Białystok.  Królem strzelców turnieju został Bartosz Wiśniewski.

W obu weekendowych turniejach nasz zespół reprezentowali: Filip Świeciński, Piotr Łomotowski, Dawid Kozłowski, Jan Masiewicz, Michał Pieńczykowski, Hubert Mściwujewski, Robert Gadomski, Jonatan Kropiewnicki, Dawid Kalinowski, Bartosz Wiśniewski, Mateusz Ruszczyk

W grupie eliminacyjnej nasz zespół uzyskał następujące wyniki:

MOSiR WARMIA Grajewo – PROMIEŃ Mońki 1:0
MOSP JAGIELLONIA II Białystok   – MOSiR WARMIA Grajewo 0:3
MOSiR WARMIA Grajewo – UKS RONA 03 Ełk 1:0

Finał: MOSiR WARMIA Grajewo – MOSP JAGIELLONIA I Białystok  1:0

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU:

1.MOSiR WARMIA Grajewo
2. MOSP JAGIELLONIA Białystok
3. PETRUS Łapy
4. UKS RONA 03 Ełk
5. PROMIEŃ I Mońki
6. OLIMPIA Zambrów
7. PROMIEŃ II Mońki
8.MOSP JAGIELLONIA II Białystok

Serdecznie gratuluję zawodnikom i opiekunom zespołu! Miejmy nadzieję, że tak udanie rozpoczęty rok będzie obfitował w sukcesy zawodników naszego Klubu.