ZMIANA W MOSiR.

Z dniem 31 grudnia 2010 roku zakończył pracę w MOSiR pan Ryszard Kuźma, który od 2004 roku pełnił obowiązki kierownika tej jednostki. W tym miejscu w imieniu swoim, Zarządu, Trenerów i Zawodników naszego Klubu pragnę serdecznie podziękować panu Ryszardowi za kilkuletnią współpracę z naszym Klubem. Mieliśmy z panem Ryszardem często różne zdania, zawsze jednak wyrażane przez siebie z szacunkiem. Kierując się interesem Klubu chcieliśmy aby to piłka nożna była stawiana ponad inne dyscypliny i to właśnie pan Ryszard studził nasze zapędy, pamiętając o innych dyscyplinach zrzeszonych w MOSiR i jednocześnie wykazując ogromne zrozumienie dla potrzeb i problemów naszego Klubu.

Do czasu wyłonienia zwycięzcy konkursu na stanowisko kierownika MOSiR obowiązki te decyzją Burmistrza pana Adama Kiełczewskiego pełnić będzie pan Marek Piwko, dotychczasowy pracownik MOSiR.