PIŁKA MŁODZIEŻOWA.

Dziś nasze drużyny młodzieżowe rozegrały kolejną serię spotkań.
Trampkarze grali w Sokółce z SOKOŁEM. Podopieczni Józefa Matysiewicza wygrali 4:0. Baramki dla naszego zespołu zdobyli: Rafał Kalinowski, Przemysław Zarzecki, Sebastian Romanowski i Jonatan Kropiewnicki.
Zespół trampkarzy starszych trenera Piotra Wierzbickiego uległ gospodarzom aż 1:8. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Mateusz Wiśniewski.

Drużyna juniorów młodszych trenera Wojciecha Kozikowskiego wygrała w Czarnej Białostockiej ze SKRĄ 2:0. Bramki dla naszych juniorów zdobyli: Mateusz Grochowski i Jakub Gładkowski.

Juniorzy starsi trenera Mariusza Sobczyka w tej kolejce pauzowali.

Za tydzień, w niedzielę 24 października wszystkie zespoły zagrają w Grajewie. Trampkarze podejmą HETMANA Białystok (mecze o 10:00 – młodsi i 11:30 – starsi), juniorzy młodsi SOKOŁA Sokółka (mecz o 13:00) a juniorzy starsi ŁKS Łomża (15:00). Serdecznie zapraszam kibiców na mecze, które odbędą się na boisku przy Klubie HADES.